Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, LAF napisał(a):

Ale co to za różnica ? Sam wiesz doskonale jak jest w simce i tam nawet spóźnienie na FA o sekundę nie jest tolerowane a tutaj jakieś wygibasy typu Ty spóźniłeś się tyle a Ja tylko tyle. 

Zwyczajnie lubię jak ktoś odpowiada na zadane pytanie a nie wrzuca jakieś argumenty od czapy.

Ja wrzuciłem stretch przed pojawieniem się tematu o 4 turze a Twój argument po terminie składania ofert w tejże czwartej turze. Różnica jest dość widoczna.

Uprzejmie proszę o odpowiedź na mój wniosek.

P.S. Simka to jest osobna, zupełnie inna gra i ten argument nie ma żadnego znaczenia, chyba to rozumiesz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał(a):

Zwyczajnie lubię jak ktoś odpowiada na zadane pytanie a nie wrzuca jakieś argumenty od czapy.

Ja wrzuciłem stretch przed pojawieniem się tematu o 4 turze a Twój argument po terminie składania ofert w tejże czwartej turze. Różnica jest dość widoczna.

Uprzejmie proszę o odpowiedź na mój wniosek.

P.S. Simka to jest osobna, zupełnie inna gra i ten argument nie ma żadnego znaczenia, chyba to rozumiesz 😉

Tecu,

W Radzie trwa dyskusja.

Natomiast argument, że stretch wrzuciłeś przed pojawieniem się tematu IV tury to akurat nie jest żaden argument. :) Specjalnie przypominałem kwestię QO oraz ewentualnych stretch graczy i przedłużyliśmy nie o 24h, a o 48h - żeby każdy na spokojnie miał cały łikend. 

Powiem Tobie szczerze - że nie wiadomo jeszcze co Rada postanowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tecu napisał(a):

Ja wrzuciłem stretch przed pojawieniem się tematu o 4 turze a Twój argument po terminie składania ofert w tejże czwartej turze. Różnica jest dość widoczna.

 

9 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Natomiast argument, że stretch wrzuciłeś przed pojawieniem się tematu IV tury to akurat nie jest żaden argument. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu sorki ale deale tu były swego czasu odrzucane bo ktoś POTWIERDZIŁ o minute za późno, nie wiem czy nie byłeś nawet w gronie które twierdziło wtedy ze regulamin to regulamin i nie można tworzyć precedensowych sytuacji. Oczywiście mogę się mylić bo było to pare lat temu.
 

Alonzo o tym kilka dni temu przypominał No i ja szczerze nie rozumiem twojej prośby o omijanie regulaminu, dlatego ze nie wiedziałeś. Jeszcze jakbyś miał jakiś dobry powod spóźnienia, a tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał(a):

Mozna zlozyc 6 ofert, ale te dla swoich graczy sie nie licza.

Rozumiem, ze chodzi po prostu o graczy ktorzy grali w zeszlym sezonie? Nie trzeba miec cap holdow do nich?

Jak zrzucałeś cap hold, to już nie jest Twój gracz wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał(a):

Jak zaczniemy wszystko tak precyzować, to wyjdzie nam drugie CBA. Trzeba na zdrowy rozsądek brać różne rzeczy.

A jak brano na zdrowy rozsadek w poprzednich latach? Liczono swoich graczy takze po zrzuceniu cap holda?

Bo dobrze byc konsekwentnym jednak, bo za rok zdrowy rozsadek moze byc inny.

I to nie jest nowe CBA,a bardziej sprecyzowanie. Dla mnie: 

5.2a Ilość ofert:  maksymalna ilość ofert na daną turę to 6 - przy czym gracze z macierzystego zespołu nie są wliczani w maksymalną ilość.

Nie jest kwestia rozsadku,  a jasnym zapisem ze skoro nie ma nic o capholdzie, to taki gracz dalej jest z macierzystego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

A jak brano na zdrowy rozsadek w poprzednich latach? Liczono swoich graczy takze po zrzuceniu cap holda?

Bo dobrze byc konsekwentnym jednak, bo za rok zdrowy rozsadek moze byc inny.

I to nie jest nowe CBA,a bardziej sprecyzowanie. Dla mnie: 

5.2a Ilość ofert:  maksymalna ilość ofert na daną turę to 6 - przy czym gracze z macierzystego zespołu nie są wliczani w maksymalną ilość.

Nie jest kwestia rozsadku,  a jasnym zapisem ze skoro nie ma nic o capholdzie, to taki gracz dalej jest z macierzystego klubu.

Dla mnie to proste i logiczne - jak masz cap hold - to Twój gracz, a jak zrzuciłeś cap hold, to widocznie albo nie był dla Ciebie zbyt ważny, albo jest ważny - ale zrzucenie cap holdu było niezbędne żeby powalczyć o kogos ważniejszego i później w odpowiedniej rundzie masz takiego gracza jako pierwszego, czy tam drugiego - żeby pokazać, że jednak zależy Tobie na nim.

Zresztą jak masz 6 ofert to nie róbmy sobie żartów, że tracimy czas na tak jałowe dyskusje. Mamy 5 rund FA, gdzie można składać oferty dodatkowo swoim, mamy draft, graczy na kontraktach. Jak ktoś ma takie dylematy jak Ty w 4 turze FA, to nie wiem czy warto głosować zeby gracz się marnował u takiego menago :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Dla mnie to proste i logiczne - jak masz cap hold - to Twój gracz, a jak zrzuciłeś cap hold, to widocznie albo nie był dla Ciebie zbyt ważny, albo jest ważny - ale zrzucenie cap holdu było niezbędne żeby powalczyć o kogos ważniejszego i później w odpowiedniej rundzie masz takiego gracza jako pierwszego, czy tam drugiego - żeby pokazać, że jednak zależy Tobie na nim.

Zresztą jak masz 6 ofert to nie róbmy sobie żartów, że tracimy czas na tak jałowe dyskusje. Mamy 5 rund FA, gdzie można składać oferty dodatkowo swoim, mamy draft, graczy na kontraktach. Jak ktoś ma takie dylematy jak Ty w 4 turze FA, to nie wiem czy warto głosować zeby gracz się marnował u takiego menago :P

Lol xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..albo jest sie poważnym GMem walczącym o konkretnych graczy, albo słabym robiącym polowanie z łapanki. ja staram sie unikać na głosowanie na graczy z łapanki bo to jest zwyczajnie niepoważne.

Teraz, Reikai napisał(a):

Lol xd

No lol xd albo sie bawimy w GMów albo w piaskownicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

..albo jest sie poważnym GMem walczącym o konkretnych graczy, albo słabym robiącym polowanie z łapanki. ja staram sie unikać na głosowanie na graczy z łapanki bo to jest zwyczajnie niepoważne.

No lol xd albo sie bawimy w GMów albo w piaskownicy..

Albo bawimy sie w pytanie do rady, albo w wycieczki osobiste I to, co Tobie sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

Jak ktoś sie nie wyrobi z uzupełnieniem składu w V turze FA - to ostaną mu do podpisu gracze stashowani, 2nd rounderzy, albo ci z Exibit 10. Jak nadal będzie brakowało, to nie będzie dobierania w 6 turze, tylko Rada zadecyduje o jednorocznych minimach.

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Albo bawimy sie w pytanie do rady, albo w wycieczki osobiste I to, co Tobie sie wydaje.

Więc Tobie odpowiedziałem co nt temat uważam :)

 

Warto składać oferty graczom, których mamy realne szanse podpisać, a nie dawać jako 10-ta ofertę popularnemu graczowi X, że może my go wygramy.

6 ofert w każdej turze to bardzo dużo. Zawsze jeszcze zostaje V tura, gdzie juz raczej mało kto będzie składał oferty, bo większość teamów będzie miała praktycznie domknięte składy.

@Reikai 

Rozumiem, że chodzi Tobie o Heat, którzy mają około 5,5mln$ do hard capu i do obsadzenia 4 sloty, których raczej i tak nie wykorzystasz wszystkich z powodu właśnie hard capu. Zapewne podpiszesz 2, max 3 graczy - 6 slotów w zupełności wystarczy czy to w IV, czy to w v turze ;)

14 minut temu, Reikai napisał(a):

Albo bawimy sie w pytanie do rady, albo w wycieczki osobiste I to, co Tobie sie wydaje.

I gdzie tu wycieczka osobista?

Jak zrzuciłeś cap hold to nie jest juz Twój gracz, tylko jeden z rzeszy FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Niestety Tecu nie ma zgody w Radzie na stretch Davisa. W związku z tym możesz, ale nie musisz go zwalniać. 

Czy to zgodna z duchem gry decyzja ? Murem za Tecu on tez ma prawo spierdolic jak ignazz sprawę a występek imo dużo mniejszy niż obiecanie kontraktu i brak zrobienia miejsca 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Alonzo napisał(a):

 

Rada podjęła również decyzję o nieuznaniu kontraktu dla Lonzo Balla od Phoenix. GM będzie miał możliwość złożenia nowej oferty - zgodnej z naszym Regulaminem w V turze FA (gracz może otrzymywać bonusy jak w Regulaminie). Tego rodzaju warunki jakie zostały zaproponowane Ballowi przez Suns tworzyłyby nam niebezpieczny proceder wprowadzając zbyt dużo zamieszania i chaosu. Pewne rzeczy w warunkach naszej gry zwyczajnie musimy uproszczać i nie możemy się tu trzymać CBA.

 

Proszę o wskazanie co jest nie regulaminowego w złożonym i zaakceptowanym kontrakcie.

Konkretnie, który punkt regulaminu czy CBA.

Tylko proszę o nieopisanie o bonusach, bo w tym kontrakcie ich nie ma!

Zawodnik może zarabiać 14 lub zostać zwolnionym i zarobić część gwarantowaną i być FA. Nie ma możliwości by grał za 3/4 mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.