Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A żebyś Wilq nie czuł się osamotniony i samotnie zbierał cięgi za to jak bardzo nie doceniłeś czyjąś drużynę to ja tradycyjnie też wrzucę swoje wróżby. Na swoją obronę powiem tylko że nie posiłkuję się żadnymi BBM czy ninjami tylko własnymi odczuciami i szklanymi kulami ;)

Wiadomo - do dzisiaj każdy ma mistrzowską ekipę także nie bierzcie tego do siebie. To ma być zabawa :smile:

 

Tier I - walka o podium

Dziki Wschód - Nie wiem czy celowo ale wyszły problemy z PG,  i to może się udać, bo coroczna taktyka maca zawsze mi imponowała.

BasketBoli - Benon jak zwykle bardzo solidny draft. Jak mu to wypali to będzie czarny koń.

Unstoppables Bulls - po roku przerwy u mnie powrót do puntu FT% bo zachęciły mnie niskie ceny. Nie do końca jestem zadowolony z draftu ale w tak wyrównanej lidze widzę tutaj szansę więc do pierwszych meczy się łudzę że to wszystko się uda ;)

woLF-Pack - Wilq nie wstydź się swojej nazwy, tego draftu w ramki nie oprawisz ale nie jest tak źle żeby się spotykać za rok z Leszczurem ;) Choć moim zdaniem KAT drogo, wielu widzi go jako TOP3 ale w MIN będzie tylko jedna piłka. Choć zebrałeś jeszcze dwóch z MIN wiec statystycznie może wyjdziesz na swoje.

gilusie - bardzo lubię ten team. Dużo wiary w potencjał ale tak się walczy o TOP.

Chicken Team - nietypowo wysoko wyceniam ten team ale ma paru grajków z mojej przeddraftowej shortlisty więc pewnie zawyżam ocenę.

L.MP. - Jeżeli Embiid sie rozkraczy a Favors będzie dalej niespełnionym prospectem to może być nawet walka o utrzymanie. Ale jest głębia składu wiec może uda się za to coś kupić wysokiego.

 

 

Tier 2 - środek stawki/uniknięcie spadku

Berdjusza - Berdziu w tym sezonie nie powinien się martwić byciem pod kreską, ale jakoś ja mam wątpliwości co Butlera i Horforda i tu widzę problemy. 

HolyGrail - też tak jak ja puntuje FT%, ale wiele oparte jest na tym że Curry będzie MVP, a ja mam takie zawsze obawy że obrońcy trofeum myślą bardziej o playoffach. Ale ma też potencjalne zaskoczenia których nie umiem na teraz wysoko ocenić. I tu może mnie mocno zaskoczyć evi że miał nowszy model szklanej kuli ;)

StraightOuttaPoznań - DeRozan za 25$ to jak za darmo i punt FG% co mogłoby być idealne gdyby przypilnować bardziej blk i rebsów, a tak 3 kategorie w plecy. 

LGW CLIQUE - Ja nie kupuję tego że Cousins z Davisem się zgrają ale może jakoś ich statystyki nie będą bolały. Hayward w BOS to też może być problematyczny wybór. Ale przyjąłem że się pewnie będę mylił więc jest wyżej. 

 

Tier 3 - walka wszystkim co jest o uniknięcie spadku

Underrated - nazwa zobowiązuje. Matek znowu zebrał taką ekipę że nie wiadomo jak ją oceniać a że on nie usiedzi na miejscu i będzie robił średnio jeden deal na tydzień to może na koniec będzie ta kultowa truskawka na torcie ;)

Ferajna - Zodd i jego Wielka Improwizacja. Ma konie pociągowe, i są też niby uzupełnienia, ale braki na C dadzą mu się we znaki. Ale ma Rose'a więc dla niego sezon i tak będzie udany ;)

Take That For Data - macu zaskakująco nie puntował asyst, ale niestety ma ogromny problem z wysokimi. Ciężko będzie ale mu kibicuję bo już w różnych sytuacjach w tej lidze bywał i zawsze sobie poradził.

QAS - niby ma Kawhiego i Porzyga ale ja widzę tutaj odpowiednio restmode i tankmode. A na dokładkę głównie rookasy i ciągle drzemiący potencjał. Ja bym się bał takiego zastawienia ale kto wie... QAS lubi ryzyko i chyba dalej ma bana na forum więc mnie za ocenę jego temu nie zjedzie ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tier I - walka o podium

woLF-Pack - Wilq nie wstydź się swojej nazwy, tego draftu w ramki nie oprawisz ale nie jest tak źle żeby się spotykać za rok z Leszczurem ;)

Nie chodzi o wstyd - bo jak wspomniales druzyna nie wyszla jakos katastrofalnie - ale o autorstwo.

Mam poczucie, ze poza pierwszymi 2 wyborami ten draft byl bardziej zalezny od Yahoo niz ode mnie.

 

Choć moim zdaniem KAT drogo, wielu widzi go jako TOP3 ale w MIN będzie tylko jedna piłka.

IMO tez drogo, ale jak wspomnialem zaplacilem frycowe za ignorowanie Warriors.

 

Choć zebrałeś jeszcze dwóch z MIN wiec statystycznie może wyjdziesz na swoje.

Chyba, ze bedzie szalal Butler ;-)

 

gilusie - bardzo lubię ten team. Dużo wiary w potencjał ale tak się walczy o TOP.

Chicken Team - nietypowo wysoko wyceniam ten team ale ma paru grajków z mojej przeddraftowej shortlisty więc pewnie zawyżam ocenę.

Tu sie jakos mocno roznimy, wiec dlaczego wyzej oceniasz te druzyny od np Berdjusza czy StraightOuttaPoznań?

 

LGW CLIQUE - Ja nie kupuję tego że Cousins z Davisem się zgrają ale może jakoś ich statystyki nie będą bolały. Hayward w BOS to też może być problematyczny wybór.

A pare godzin pozniej... auc.

 

Tier 3 - walka wszystkim co jest o uniknięcie spadku

Underrated - nazwa zobowiązuje. Matek znowu zebrał taką ekipę że nie wiadomo jak ją oceniać a że on nie usiedzi na miejscu i będzie robił średnio jeden deal na tydzień to może na koniec będzie ta kultowa truskawka na torcie ;)

Czy tez Ci sie wydaje, ze poleci ktorys z PG?

Swoja droga moze niech matek zmieni nazwe to przestanie byc niedoceniany? ;-)

 

QAS lubi ryzyko i chyba dalej ma bana na forum więc mnie za ocenę jego temu nie zjedzie ;)

Juz dawno mogl zalozyc drugie konto... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicken team ma jak dla mnie bardzo mocne trio PG Irving/Bradley/Dragic a do tego wszechstronny Green, solidny Ibaka i Dedmon. Marcinek i Ryan beda jak zwykle up & down ale to moze sie wg mnie udac.

Gilusie maja duzo potencjalu bo Brown juz sie pokazal a Smith tez powinien byc wystarczajaco dobry ze uzupelnic Hardena, Griffina i Hassana. Do tego hype na Nurkica i Kantera, pare uzupelnien z FAsow albo trejdow.

Berdziu ma jak dla mnie za duzo zagadek na zasadzie o ile spadna w rankach w stosunku do zeszlego sezonu (Crowder, Dirk, Horford, Butler), duzo kontuzji juz na starcie przez co jak dla mnie za maly potencjal trejdowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Dieng ma grac tylko rezerwowe minuty na centrze to bede psioczyl na ten prezent od Yahoo wiecej niz mi sie wydawalo po drafcie... a Teague to dlaczego tak dlugo grzal lawe??? Podwojne ech.

 

Na pocieszenie to chyba ostatni dzien sezonu gdzie mozna zaliczyc +50 pkt roto ;-)

 

Chicken team ma jak dla mnie bardzo mocne trio PG Irving/Bradley/Dragic a do tego wszechstronny Green, solidny Ibaka i Dedmon. Marcinek i Ryan beda jak zwykle up & down ale to moze sie wg mnie udac.

Mozliwe, ze niedocenilem tej ostatniej dwojki, spodziewalem sie jakiejs obsuwy, a na razie jej nie widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za polityka, że nie mogę wypierdzielić ze składu gościa, który dziś grał (B-easy), zanim liga nie przemieli wyników?

Ustawienie Daily-Today i roznica stref czasowych.

 

Wkurwię się, jak w międzyczasie ktoś mi podjebie grajka z FA.

Udalo sie, ale w tym przypadku miales lepsza opcje - wstawic Morrisa na ILa i mialbys wolnego slota wczesniej.

Nie wspominajac o tym, ze w ogole trzeba bylo nie wystawiac Beasleya ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zapomniałem o tej opcji...

Pewnie w sezonie sie ona wszystkim przypomni...

 

wilQ ktory raz w życiu pobrałeś quina z FA - 100, 200 ? ;]

Zrobila sie z tego jakas mala tradycja na poczatku sezonu, ale bez przesady, ze az tyle - gra juz cos od 5 sezonow, wiec w sumie w roznych glebszych ligach z 10-15 razy by sie zebralo...

A na pewno sie zdarzylo w FBXie pobranie pare razy w ciagu jednego sezonu ;-)

 

Btw patrzyłem na niego ale stwierdziłem ze nie bede Ci psuł weekendu :smile:

Tja, az sie prosi o to... ;-)

post-1425-0-97096200-1508505574_thumb.jpg

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocjonujacy dzien na waiverach bo az 4 zakupy za dwucyfrowa kase ;-)

- Rivers do evitacre za 10$ [bez innych chetnych],

- Sabonis do Chickena za 12$ [11$ wyzej niz nastepny bid, 2 innych chetnych],

- Kuzma do L.TMa za 21$ [11$ wyzej niz nastepny bid, 2 innych chetnych],

- Skal do mnie za 39$ [8$ wyzej niz nastepny bid, 5 innych chetnych].

Czyli calkiem dobrze wycenilem ile musze wydac by go dostac ;-)

A co do pozostalych w wartosc Sabonisa i Riversa nie wierze, ale Kuzme w sumie przespalem skupiajac sie na Skalu.

 

Godne uwagi, ze evitacre ustawil sie po wszystkich[!], a L.TM po 3 z nich...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godne uwagi ze evitacre go A) wywalił B) chciał pobrać za 31 C) stwierdził ze znajdzie sie jakis krejzol ktory to przebije i zmienił na 41 D) doszedł do wniosku ze nikt jednak nie da za scala wiecej niż 30:-] i wrócił na 31

 

A rivers grał spoko jako starter rok temu wiec stwierdziłem ze zaryzykuje. Nie zmienia to faktu ze kuzme i scala wolałem bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godne uwagi ze evitacre go A) wywalił B) chciał pobrać za 31 C) stwierdził ze znajdzie sie jakis krejzol ktory to przebije i zmienił na 41 D) doszedł do wniosku ze nikt jednak nie da za scala wiecej niż 30:-] i wrócił na 31

To w takim razie... dzieki? ;-)

 

BTW, jest ktos zainteresowany Diengiem za cokolwiek IMO rotacyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o wrzucanie co 1-2 tygodnie tabeli na średnich? Ninja mi nie działa a na liczenie samemu brakuje czasu i chęci ;)

Jasne, jak zwykle planuje to robic w czwartki.

 

Widzę, że wiLQ zaliczył właśnie pierwsze oquinowanie sezonu :smile:

Tja, jeden mecz dobry i jedna kaszana czyli klasyka gatunku ;-)

Ale bardziej sie martwie jak slabo wyglada reszta rotacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, wygląda to póki co źle.

Bedzie lepiej jak gracze z Hornets wroca i rzucajacy ponizej 40% sie odbija [a mam takich 4-5], ale... 

 

Dieng już może się nie wygrzebać ze statusu FAsa, więc tym bardziej boli te problemy na drafcie.

... jak sie praktycznie gra druzyna za ~170$ to sila rzeczy maxem jest srodek stawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.