Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

A co z nią jest nie tak ?

Tego nie oceniam, tylko wydaje mi się, że za Kembe i Gasola można znacznie więcej wycisnąć. Rozumiem, że jeden patrzy na dziś, drugi na jutro. Ale wygląda na to, że Atlanta wcześnie się poddaje. Weto nie wciskam od paru lat bo co mi do trejdów innych jak się dogadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A co z nią jest nie tak ?

 

Nie no perfekcyjna, 3* różnica w cenie zakupu i 3* różnica w value (60$), a M.Gasol/Walker idzie za gracza (Collins) który za rok będzie warty 22$ a gra obecnie za 8$! Może to będzie kolejny D.Green a może Jeff.Green tego nie wiemy, ale Hawks maja szanse na wysoki pick z którym zapewne wezmą F/C więc wcale nie jest pewne że większe minuty o USG obaj dostaną...

 

 

Weto nie wciskam od paru lat bo co mi do trejdów innych jak się dogadali.

Jak 2 sąsiadów okrada/bije 3 to też odwracasz głowę i udajesz że mnie to nie dotyczy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nią jest nie tak ?

Dla mnie problemem jest to, że aktualnie szanse Prince'a na bycie wartościowym kiperem są mierne. Może za miesiąc czy dwa sytuacja się zmieni, a może nie, ale teraz, to on ledwie ugrywa przyszłoroczną pensję. No i płacenie za takiego typka dwoma kolesiami z Top30 jest rażącym przegięciem pały.

Jakby za tyle poszedł Brogdon, to bym nic nie powiedział.

 

A Collins w tym układzie jest dla mnie bez znaczenia, bo to nie dynastia, żeby się zastanawiać, co będzie za 3 lata.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@washko

 

Ok, dzięki za odpowiedź :) Ja się nie zgadzam z oceną TP - wg Ciebie jego szanse na bycie keeperem sa małe bo ledwie robi swoją pensje next year, dla mnie drugoroczniak gra 30 min/g i już robi swoja pensję next year. Oczywiscie, zakładam rozwój u młodego gracza. Wiec ja bede mocno zdziwiony jeśli to nie bedzie keeper next year.

 

U Collisona jest więcej znaków zapytania, ale podobnie jak z TP. Ja już jestem pozytywnie zaskoczony że gość dostaje regularnie 20 min/g jako rookie. Dedmon ma player option po tym sezonie, myślę że nie bez powodu je chciał. Staty collinsa się zajebiscie transponują na naszą grę więc prospekt jest.

 

Tak BTW, Atlanta zaoferowała tą wymianę, także myślę, że ma podobne odczucia do moich :)

 

@Danny

 

Nie obraź się ale buuu, guuu, daaaa mojego 4 miesięcznego syna jest dla mnie równie dobrym argumentem jak te które wymieniłeś ;-]

 

Wg mnie:

- porównywanie pensji gracza na drafcie - nawet w lidze sezonowej to jest historia, dałeś za Butlera 50 jesteś teraz w dupie, kupiłeś Kantera za 1$ to się cieszysz, wydałeś 10 na arrona gordona też jesteś zadowolony. Jakie to ma znaczenie przy porównywaniu wymian - nie rozumiem, niezależnie czy to keeper czy sezonówka,

- porównywanie value graczy z których jeden to drugoroczniak drugi to rookie i są potencjalnymi keeperami z graczami top 40 ? No faktycznie zdziwko że jest mniejsze, przecież kto by patrzył w keeperze na pensję :)

- nie wiesz czy Collins bedzie DG czy JG ale wiesz kogo wybierze Atlanta w drafcie ?:) wow! Może wezmą Portera ? Wtedy TP straci wartość ... a może wtedy go przesuną na PF i nadal będzie grał +30 min, a Collins na C ? Moze sprzedadzą DS za pick / młodzież i wezmą Lukę ? Może tych 2-3 centrów którzy są teraz w mockach w top 5 skończą jak Skal Labiesierre i H Giles ? Daj znać bo gram w kilku ligach dynastycznych i taka wiedza jest tam bezcenna :)

 

Mnie ta wymiana została zaproponowana, stwierdziłem że dwóch graczy top 30-40 za 2 keeperów to ok deal. 

 

Był też prosps Prience + RHJ + Collins za gracza którego value jest 3-5 pozycji powyżej samego Prience'a. Ta pewnie by przeszła :-] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne Twoje porównanie jakby jedno miało coś z drugim wspólnego.
Ma, bo po co jest veto? Po to żeby zapobiegać mocno nierównym wymianom (czytaj nadużyciom) czy od wciskania kiedy mi sie podoba bez względu na sytuacje? Jak pierwsze to pisząc, że się z nią nie zgadzasz/jest przesadzona i jednocześnie nie wciskasz veta to jakbyś sam sobie przeczył.... A jak druga opcja, to znaczy że inaczej rozumiemy te funkcję.

 

No i jak piszesz o jakimś "moim klasycznym porównaniu" to prosze przytocz te "klasyki" które maja z tym związek, albo napisz o co Ci chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma, bo po co jest veto? Po to żeby zapobiegać mocno nierównym wymianom (czytaj nadużyciom) czy od wciskania kiedy mi sie podoba bez względu na sytuacje? Jak pierwsze to pisząc, że się z nią nie zgadzasz/jest przesadzona i jednocześnie nie wciskasz veta to jakbyś sam sobie przeczył.... A jak druga opcja, to znaczy że inaczej rozumiemy te funkcję.

Przecież to jest keeper i tu każdy znajdzie perspektywę, z której dany trejd wygląda korzystnie właśnie dla niego. Skoro dwóch doświadczonych graczy się dogadało, nikt nikogo nie okradł czy pobił, to nie wciskam veto mimo tego, że ja bym takiej wymiany nie zrobił. Jak widać moje veto nie było potrzebne. 

 

No i jak piszesz o jakimś "moim klasycznym porównaniu" to prosze przytocz te "klasyki" które maja z tym związek, albo napisz o co Ci chodziło.

Nie chce mi się Danny wertować 1,5k Twoich komentarzy w poszukiwaniu jakiejś frazy, która zaspokoi Twoje oczekiawania. Łatwiej będzie mi napisać, że to jednak nie było Twoje klasyczne porównanie, mój błąd. Jednak nie zmienia tego, że było ono słabe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nią jest nie tak ?

 

Słuchaj, Tobie nikt się nie dziwi że zaakceptowałeś taki deal jeżeli został Ci zaproponowany,

natomiast wydaje mi się że tutaj chodzi o poznanie motywacji Jakuba do dealu bo mnie samego ciekawi czemu to zrobił tym bardziej że wcześniej oddawał super keeperów żeby walczyć w tym sezonie.

Zabrakło mu cierpliwości? Znudził się? 

I czy przypadkiem po wczorajszym dniu nie żałuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.