Skocz do zawartości

Zdrowych Spokojnych Świąt


Maxec

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Wam wszystkim moi koledzy, złożyć ode mnie, żony i córeczki (Jutylda-Jazzylda Mania ma już prawie 2 latka :!: ) życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego.

 

Niech Dzieciątko z Betlejem przyniesie Wam wiele wewnętrznej i zewnętrznej radości i ciepła, miłości bliźnich i pogodzenia z samym sobą - zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

 

I niech wreszcie nasza ekipa da nam tyle radości byśmy mieli gdzieś tematy w stylu Tim Duncan - czy nie najlepszy koszykarz?, :twisted: :P a zakładali te w stylu D-Will - the best PG in NBA history

 

Wszystkiego dobrego chłopaki :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dołączam się do życzeń. dużo ciepła rodzinnego,serdeczności w te wyjątkowe dni,wielu łask, oraz radości z narodzenia Pana dla wszystkich.

a i pociechy z chłopaków z Salt Lake City. by nie dawali powodów do zmartwień, tylko cieszyli oko swoją grą i wynikami.

 

Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja sie dołacze do życzen, choc fanem Utah nie jestem, ale sympatykowi historii, jak i mojemu rowiesnikowi trzeba zyczyc wszystkiego najlepszego i oby wasze zyczenia odnosnie trade'ów Okurów, Giricków i innych Hartów sie spelnily. Jesli udalo sie wyrzucić Skilesa to i wam, pamiętni rywale sie uda.

 

Wszystkiego najlepszego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.