Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lucas napisał:

Jokic nie bedzie składał requestu, bo kocha Denver i sam opowiadal, ze chce byc Timem Duncanem tej organizacji :P 

Szkoda, ze ma pecha w BeGM,  bo tu braknie opisu w PO, tu traci Jrue za darmo etc., moze Julek powinien razem z LBSem prowadzic to bedzie wieksze zaangazowanie ;)

nie miałem pojęcia oczywiście, że oferta dla Jrue była nieważna, dopiero teraz się dowiaduje, gdyż Eld nie chciał mnie jakoś o tym poinformować, dziwne, bo tu jakoś siedzi już od rana

jeszcze nie wiem jak się do tego ustosunkować, trochę jest to absurdalne

umówiliśmy się na warunki tej wymiany dawno temu, a oferty dla Jrue kopiowałem od Elda, 

a Cb Lucas proszę o nie wpitalanie się w sprawy Nuggets, zarząd uważa, że nie jesteś najlepszym targetem do udzielania rad, swoją postawą wykazałes antynuggetsowe zapędy i zostanie Ci to zapamiętane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla formalności. 

Oferta Nuggets s&t to OKC jest nieważna, czy tylko poprawka jest nieważna, czyli zostaje pierwsza oferta? 

Błąd w reofercie rzutuje na pierwszą ofertę i skreśla całość? 

Wg mnie logiczne jest uznanie reoferty za niebyłą, więc pozostaje podstawowa oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Tak dla formalności. 

Oferta Nuggets s&t to OKC jest nieważna, czy tylko poprawka jest nieważna, czyli zostaje pierwsza oferta? 

Błąd w reofercie rzutuje na pierwszą ofertę i skreśla całość? 

Wg mnie logiczne jest uznanie reoferty za niebyłą, więc pozostaje podstawowa oferta. 

No teoretycznie pierwsza oferta chyba jest ważna. Dobrze że o tym wspomniałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie miałem pojęcia oczywiście, że oferta dla Jrue była nieważna, dopiero teraz się dowiaduje, gdyż Eld nie chciał mnie jakoś o tym poinformować, dziwne, bo tu jakoś siedzi już od rana

jeszcze nie wiem jak się do tego ustosunkować, trochę jest to absurdalne

umówiliśmy się na warunki tej wymiany dawno temu, a oferty dla Jrue kopiowałem od Elda, 

a Cb Lucas proszę o nie wpitalanie się w sprawy Nuggets, zarząd uważa, że nie jesteś najlepszym targetem do udzielania rad, swoją postawą wykazałes antynuggetsowe zapędy i zostanie Ci to zapamiętane

Sorry LBS, ale nie siedze od rana. Siedziałem raptem 1,5h rano, a od 13 gnije przed kółkiem. Szulim Ci zresztą może potwierdzić, że co chwilę pisałem mu brb, a na koniec po prostu musiałem się do robo zawinąć.

Winę, że nam to padło biorę na siebie bo niestety nie znam całego CBA na pamięć. Kto wiedział, że w snt nie przechodzi raise 8%? 2 osoby. Ja nie.

Dałem o niecałe 4M za dużo w kontrofercie, a reszta była ok. Mogłem maks dać lekko ponad 131M...po prostu niewiedza, a tak go chciałem, że dałem 135...

Ale i tak po pierwszej narracji widać było, że i tak byśmy przegrali bo "Dallas zrobiło dwie rundy więcej". 

Jedyne co można było zrobić to transfer przed T3 i wtedy dał bym więcej, a i narracja była by inna tylko który z nas znał ten jebany 95 pkt. CBA?

Sorry raz jeszcze. Chciałem jak najlepiej bo był by to kolejny krok w przód, a tak to c*** i cześć.

Dzięki za negocjajcje tak czy siak.

Nie miałem dziś po prostu czasu, a teraz siedząc na grillu bezczelnie wśród znajomych piszę Ci wyjaśnienie. 

7 minut temu, ozzy110 napisał:

No teoretycznie pierwsza oferta chyba jest ważna. Dobrze że o tym wspomniałeś

O k****. 

@LeweBiodroSmoka jedziemy z narracją.

12 minut temu, Tecu napisał:

Tak dla formalności. 

Oferta Nuggets s&t to OKC jest nieważna, czy tylko poprawka jest nieważna, czyli zostaje pierwsza oferta? 

Błąd w reofercie rzutuje na pierwszą ofertę i skreśla całość? 

Wg mnie logiczne jest uznanie reoferty za niebyłą, więc pozostaje podstawowa oferta. 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Cb Lucas proszę o nie wpitalanie się w sprawy Nuggets, zarząd uważa, że nie jesteś najlepszym targetem do udzielania rad, swoją postawą wykazałes antynuggetsowe zapędy i zostanie Ci to zapamiętane

Na pewno pokazywałem je w dyskusji, gdy CM chciał wrzucić trade request w dyskusję ;)

Ot, jak najlepiej życzy Nuggets i Jokiciowi i Tobie w BeGM, ale nie jestem bezkrytyczny, a że prowadzisz mój ulubiony zespół i mojego ulubionego zawodnika to pewnie częściej zwracam uwagę na Nuggets i Twój zespół niż na inne drużyny.

Zresztą @LeweBiodroSmokajak widzisz co o Lechu często pisze na TT to możesz wiedzieć, że jak krytykuje czy czepiam się jakiejś drużyny to dlatego, za dobrze jej życzę 

 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber ma tutaj sporo racji z Brooksem ale nie dlatego ze Real, ale dlatego ze kurde skoro w playoffach na przykład głosujecie za Orlando Magic bo u nas oni są o wiele bardziej doświadczeni niż w realu a zaraz padają słowa ze ob przecież zagrał 5 dobrych meczów  playoff i ma dostać dobry kontrakt za to? No nie zagrał 5 meczy, bo wszedł do finalow jako ważna postać rotacji, czyli raczej grał dobrze skoro grał w tej rotacji cały czas. On ma na koncie finals NBA , nie pamietam jak długo jest u tangiersa ale być może ma nawet dwa finały z rzędu na koncie. Taki gracz by chciał chyba więcej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Fluber ma tutaj sporo racji z Brooksem ale nie dlatego ze Real, ale dlatego ze kurde skoro w playoffach na przykład głosujecie za Orlando Magic bo u nas oni są o wiele bardziej doświadczeni niż w realu a zaraz padają słowa ze ob przecież zagrał 5 dobrych meczów  playoff i ma dostać dobry kontrakt za to? No nie zagrał 5 meczy, bo wszedł do finalow jako ważna postać rotacji, czyli raczej grał dobrze skoro grał w tej rotacji cały czas. On ma na koncie finals NBA , nie pamietam jak długo jest u tangiersa ale być może ma nawet dwa finały z rzędu na koncie. Taki gracz by chciał chyba więcej :) 

Ma 1 finały bo przyszedł w poprzednim sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

To są chyba jakieś jaja co wyprawia Eld?

Zakłada jakiś nowy temat, a gdy pojawia się tam krytyka to nagle usuwa go zamiast zamknąć po prostu, żeby reszta graczy mogła sprawdzić co w ogóle się wydarzyło

Nawet nie wiem co mi @fluberodpisał.

Masz odpowiedź w Random Shit. A Fluber Ci odpisał, że jeszcze powinienem dodać coś o Haywardzie, że pewnie zapomniałem zmienić oferty.

Mam prawo walki o zawodnika a Rada wczoraj od 20:00 palcem nie kiwnęła aby coś z tym zrobić. Może do tego się odniesiesz zamiast się do mnie przypierdalać?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Mam prawo walkę o zawodnika a Rada wczoraj od 20:00 palcem nie kiwnęła aby coś z tym zrobić. Może do tego się odniesiesz zamiast się do mnie przypierdalać?

To napisz to w odpowiednim temacie do Rady. Jakoś nie zauważyłem żeby inni zwykli gracze w takiej sytuacji przenosili czyjeś posty, a potem usuwali całe tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nikt w nocy z piątku na sobotę nie dyzurowal? Skandal. 

No ja jakoś nie raz z telefonu jak się coś paliło potrafiłem napisać parę słów.

Można było napisać "weźcie pod uwagę ofertę, a nie kontrofertę Jrue".

Świetnie to pokazuje co napisałeś jaką robotę odpierdalałem. Siedziałem póty, póki nie było zrobione na cito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

No ja jakoś nie raz z telefonu jak się coś paliło potrafiłem napisać parę słów.

Można było napisać "weźcie pod uwagę ofertę, a nie kontrofertę Jrue".

Świetnie to pokazuje co napisałeś jaką robotę odpierdalałem. Siedziałem póty, póki nie było zrobione na cito.

Ta sprawa nie była na cito. Twoja oferta jest znacznie gorsza, nikt nie zagłosuję za Thunder, gmowie to wiedzą, Rada to wie, najwyraźniej tylko Ty tego nie wiesz. Nie dziwie sie że nikt nie zarywa nocki żeby poprawiać na cito coś co nie ma żadnego znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

Ta sprawa nie była na cito. Twoja oferta jest znacznie gorsza, nikt nie zagłosuję za Thunder, gmowie to wiedzą, Rada to wie, najwyraźniej tylko Ty tego nie wiesz. Nie dziwie sie że nikt nie zarywa nocki żeby poprawiać na cito coś co nie ma żadnego znaczenia. 

Whatever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Fluber ma tutaj sporo racji z Brooksem ale nie dlatego ze Real, ale dlatego ze kurde skoro w playoffach na przykład głosujecie za Orlando Magic bo u nas oni są o wiele bardziej doświadczeni niż w realu a zaraz padają słowa ze ob przecież zagrał 5 dobrych meczów  playoff i ma dostać dobry kontrakt za to? No nie zagrał 5 meczy, bo wszedł do finalow jako ważna postać rotacji, czyli raczej grał dobrze skoro grał w tej rotacji cały czas. On ma na koncie finals NBA , nie pamietam jak długo jest u tangiersa ale być może ma nawet dwa finały z rzędu na koncie. Taki gracz by chciał chyba więcej :) 

Z czystej ciekawości - co Brooks ma wspólnego z Orlando Magic? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Z czystej ciekawości - co Brooks ma wspólnego z Orlando Magic? 🤨

No pewnie chodzi o to, ze u nas KAT nie gra w c***owej organizacji z Minnesoty i regularnie gra w PO i ma już doświadczenie, tak samo Brooks u nas jest finalista NBA. Bardzo dobre spostrzeżenie Ronniego IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No pewnie chodzi o to, ze u nas KAT nie gra w c***owej organizacji z Minnesoty i regularnie gra w PO i ma już doświadczenie, tak samo Brooks u nas jest finalista NBA. Bardzo dobre spostrzeżenie Ronniego IMO.

Tak na to patrząc tak. ja do tej pory traktuję u nas kilku graczy naszych Kings jako mistrzów NBA BeGM - Gobert, Rubio, czy Morris - o czym wielokrotnie pisałem. 

Warto tez pamiętać - jakim u nas LaVine jest playoffowym wymiataczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.