Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

W multiwayu Robinsona nie było :) 

Nie no, skąd:

--------------------------

Ta wymiana przejdzie dopiero po multiwayu (z uwagi na caruso), ale ją wrzucam, bo sporo spraw na głowie i z czasem może nie byc kiedy:

1. 
NYK in: Justin Robinson
NYK out: prawa do Brada Newley'a

DEN in: prawa do Brada Newley'a
DEN out: Justin Robinson

----------------------------

3/4 ligi było uzależnione od tego multiwaya.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie no, skąd:

--------------------------

Ta wymiana przejdzie dopiero po multiwayu (z uwagi na caruso), ale ją wrzucam, bo sporo spraw na głowie i z czasem może nie byc kiedy:

1. 
NYK in: Justin Robinson
NYK out: prawa do Brada Newley'a

DEN in: prawa do Brada Newley'a
DEN out: Justin Robinson

----------------------------

3/4 ligi było uzależnione od tego multiwaya.

 

Robinson nie był częścią multiwaya. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Rozumiem, że ozzy bierze na siebie J. Robinsona, bo czuje się odpowiedzialny za to co działo się z arkuszem? 

Imho, wymyślcie jakiś inny sposób na rozwiązanie tej sytuacji. To jest kpina, żeby ozzy musiał własnym kosztem naprawiać błędy contenderów. 

Popieram, Ozzy jest tu c***a winny, Justin powinien być w Knicks.

2 minuty temu, Eld napisał:

Multiway ( 5 drużyn ) CMa, było uzależnione od Twojego. Jak by Twój nie przeszedł, nie przeszedł by CMa, stąd można to traktować jako jedną całość. 

nom ale to chyba normalne ze zawsze jeden ruch wpływa na inne czy to jakieś novum? 
moj multiway (w zasadzie nie mój tylko Kucia, ja mu tylko pomagałem to poskładać) nie dotyczył postaci Justina Robinsona, cenimy gracza, był częścią wielkiej rodziny Timberwolves ale jego los po oddaniu do Jazz nie był w żadnym stopniu związany z nami. 
 

Zabawne, ze zwracając uwagę na błąd w arkuszu jestem uważany za czarny charakter. 
 

I to zabawne bo dostałeś screen z rozmów z Jazz ale dalej ciągniesz swoje jakbym kogoś go wrzucił na sile :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

I to zabawne bo dostałeś screen z rozmów z Jazz ale dalej ciągniesz swoje jakbym kogoś go wrzucił na sile :) 

Nothing personal Alonzo.

Qcin, wyrobiłem w sobie nieświadomie przez Ciebie odruch scrollowania w dół Twoich postów jak przy w/w Szanownym Koledze.

Dostałem alergii przez Was na zwroty "xD" i "Oubre".

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

Rozumiem, że ozzy bierze na siebie J. Robinsona, bo czuje się odpowiedzialny za to co działo się z arkuszem? 

Imho, wymyślcie jakiś inny sposób na rozwiązanie tej sytuacji. To jest kpina, żeby ozzy musiał własnym kosztem naprawiać błędy contenderów. 

To jest najmniejsze zło, a największym był fakt, że każdy miał dostęp do arkusza i mógł robić w nim co mu się podobało.

Ten co to zmienił - no cóż. Jego sumienie. Nie moje, nie Twoje, nie nasze, a jego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Nothing personal Alonzo.

Qcin, wyrobiłem w sobie nieświadomie przez Ciebie odruch scrollowania w dół Twoich postów jak przy w/w Szanownym Koledze.

Dostałem alergii przez Was na zwroty "xD" i "Oubre".

To jest najmniejsze zło, a największym był fakt, że każdy miał dostęp do arkusza i mógł robić w nim co mu się podobało.

Ten co to zmienił - no cóż. Jego sumienie. Nie moje, nie Twoje, nie nasze, a jego. 

To żałuj, może byś się czegoś nauczył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Ignaś,

Pamiętam jeszcze z rozmów w FBX#3, że White to jeden z ulubionych graczy Maca i uważam, że 4 sezony po 15mln. to ok deal dla niego. Uważam, że Mac nie będzie nim handlował i w jego teamie gracz ma pewne miejsce i minuty. U mojej 1/29 gracza nie zawsze kasa decyduje :) 

mogę to potwierdzić, mac go uwielbia, a kasa rzeczywiście jest porządna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dlatego Twój arkusz wyglada jak wyglada a mój jak Maca :) ro nas różni, Ty pozujesz, ja pożeram 

Mój w 85% będzie tak wyglądał na koniec RS, czego na pewno nie będzie można powiedzieć o Twoim i Waszym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Juz ściągam z FA Ivana Rabba xd

Jeszcze bedziessz przepraszał potężnego Bola za straszenie go takim Rabbem :P  Patrz ile możliwości w defensywie:

Michael Malone on Bol: “When I think of how you define a player regarding his position, I always look at it from a defensive perspective. Who can you guard?” Said he could defend some 5s and 4s, but in Bubble, Nuggets used some zone with Bol to funnel drivers toward him.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.