Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, january napisał:

Jestem szkalowany przez Camby'ego. Miał od Lakers lepszą ofertę niż to co dostał obecnie.

Ale chciał dostać tylko 1 grajka, co skończyłoby się moim bankructwem.

LeBron + Davis, a potem rozmieniasz Butlera wciąż mając assety w tym tego swojego ukochanego Ingrama :)

Nie opowiadaj tu o bankructwie. Warriors po dwóch latach powyżej luxury tax zachęcasz do walki, a sam z większą ilością assetów byś nie dał rady sensownie teamu obudować?

Magic Johnson > January

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z assetów - Ingram, którego nie chciałem.

Dwa twoje picki w momencie gdy masz Davisa i LeBrona czyli pewnie koło 25-30

I jakiś Jerome Robinson.

A ja miałem czelność żądać byś zamienił Ingrama na Russella.

Dobry tekst z tą ofertą startową. Co dorzuciłbyś jeszcze Hutchinsona i Browna? :)

Oj Jasiu, Jasiu. Pogrążasz się. Cały świat już wie, że nie chciałeś poświęcić Russella, by zdobyć Anthony Davisa. LeBron żąda wymiany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Jak mnie pytano czy chce Davisa to odpowiedziałem, że nie ma szans, bo nie ruszę JJJ i było wiadomo, że nie ma szans 

Niby proste, a jednak nie dla wszystkich. I nie wskazując palcem to jeden GM mi pięć razy powiedział, że nie położy Tatuma swojego topowego assetu za możliwe roczne wypożyczenie, a teraz mi pisze, że dałem ciała, bo on może jednak by położył.

Pytałem każdego GMa, który miał szanse na jakikolwiek sensowny zwrot za Davisa. Mimo to niektórzy mówią, że mogłem dostać więcej, ale nie negocjowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Niby proste, a jednak nie dla wszystkich. I nie wskazując palcem to jeden GM mi pięć razy powiedział, że nie położy Tatuma swojego topowego assetu za możliwe roczne wypożyczenie, a teraz mi pisze, że dałem ciała, bo on może jednak by położył.

Pytałem każdego GMa, który miał szanse na jakikolwiek sensowny zwrot za Davisa. Mimo to niektórzy mówią, że mogłem dostać więcej, ale nie negocjowałem.

Camby tyle lat w handlu a nie wiesz jak wyglądają negocjacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zwrocic uwage na jedna rzecz. Butler uparł się zeby grac w Miami, gdzie drugim najlepszym zawodnikiem jest Winslow, a trzecim Adebayo. Tutaj za support ma Doncica i Oladipo, ktory podobnie jak Jimmy jest tytanem pracy. Obaj mieli problemy zeby dostac stypendium w I dywizji NCAA, a braki w talencie/warunkach nadrabiali zaangazowaniem i ciezkimi treningami. Ciezko znalezc dwoch bardziej podobnych do siebie graczy w tym wzgledzie. Nie wiem tez w jaki sposob Doncic mialby ograniczac Butlera. Lepszy zespol jest w tym wypadku zaleta, a nie wadą. No chyba, ze Meyers Leonard jest tu decydujacym czynnikiem w wyborze.

co do Wade connection, to uwazam ze wyprawilem mu godne pozegnanie w zeszlym sezonie i cieszy mnie jego dobra relacja z Jimmym ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Oj Jasiu, Jasiu. Pogrążasz się. Cały świat już wie, że nie chciałeś poświęcić Russella, by zdobyć Anthony Davisa. LeBron żąda wymiany....

Z tego można by stworzyć dramę i poważny konflikt na linii LBJ, Rich Paul, Anthony Davis - January. 

 

Piszę to poważnie. 

 

Jeśli to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

 

Btw jak mam 50% potrzebnego capspace to mogę sobie składać ofertę na Duranta co nie?

 

Sam pisałeś regulamin i dobrze wiesz, że tak.

1 minutę temu, january napisał:

Ty to się martw o trade request jaki złoży za 83 minuty T.Harris

:D 

My się wszyscy martwmy bo znów trzeba będzie szukać nowego GMa.

Teraz, człowiek...morza napisał:

honorowo podam sie do dymysji

53643050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.