Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Heat nie tkwili w bagnie. Jestem przeciwnikiem zaorywania drużyn. Zresztą będziemy mogli w tym sezonie porównać Twoja przebudowę z oryginalną Heat.

Planuje latem opisać wszystkie nasze teamy i jednym z ciekawszych będzie dla mnie analiza Twojego teamu. 

Chodzi mi tylko o to, że Jimmy Butler kompletnie nie pasuje do teamu jaki budujesz wg mnie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tangiers napisał:

O czym ty piszesz? Przed sezonem sciagnalem praktycznie caly sklad przez trady. Wiekszosc tych graczy wisiala miesiacami na blocku, nikt nie chcial ich wziac(zapytaj Elda o Vuca i Koladera o Gallo). 

O przepraszam Pels regularnie składali oferty o Gallo. Ja w Niego wierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie też bym powiedział, że Butler zostaje na 5 lat w Lakers, ale to jest dokładnie to samo co było z niesłusznie zgarniętym LeBronem i dlatego, skoro wtedy tam było decydujące to powinno być i teraz. Los po prostu zakpił z Jaśka, chociaż i tak powiedzmy sobie szczerze, pozyskanie LeBrona a utrata Butlera to nie jest pełna dziejowa sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Bo jak mi te 20 osób napisze, że według nich Butler odrzuca 5y maxa i odchodzi to stwierdzę, iż to kolejny beGMowy dziw po playoffach i będę myślał nad innymi opcjami.

Zebys nie podpisal butlera tutaj musialoby sie zdarzyc cos podobnego w rl nba. Nie wiem. Butler musialby odrzucic 5-letniego maxa od zespolu ktory zrobil 2 runde playoffs, ma top 10 gracza w lidze, obiecujacy talent na rookie umowie i border allstara a do tego olac lebrona i lakers cieplym moczem.

A nie, zaraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler chce być samcem alfa, do tego lubi Miami

Jeśli przy LeBronie decydowała szkoła jego syna, to czemu teraz mamy inaczej na to patrzeć. 

Jeśli będzie numerem jeden na liście Heat to na nich zagłosuje.

Jeśli nie to Lakers lub ktoś kto fajnie odbuduje go jako lidera. 

Może nim być przy Donciciu, przy LeBronie na pewno nie. 

Ale zgadzam się z postem wyżej, że to w pewnym sensie konsekwencja decyzji LeBrona. Wówczas powinien iść do Bucks, ale poszliśmy za jego osobistymi preferencjami z IRL, więc trzeba być konsekwentnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Butler chce być samcem alfa, do tego lubi Miami

Jeśli przy LeBronie decydowała szkoła jego syna, to czemu teraz mamy inaczej na to patrzeć. 

Jeśli będzie numerem jeden na liście Heat to na nich zagłosuje.

Jeśli nie to Lakers lub ktoś kto fajnie odbuduje go jako lidera. 

Może nim być przy Donciciu, przy LeBronie na pewno nie. 

Ale zgadzam się z postem wyżej, że to w pewnym sensie konsekwencja decyzji LeBrona. Wówczas powinien iść do Rockets, ale poszliśmy za jego osobistymi preferencjami z IRL, więc trzeba być konsekwentnym 

Tak to zgoda :)

Robimy bezsensowną kalkę. LeBron otworzył puszkę pandory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem rozwiązania sprawy byłby sensowny sign and trade. Już swego czasu poruszałem temat, że gracze lubią być dopieszczani, chociażby pamiętny casus Paul George. Tu sprawa z Jimmy Butlera wygląda bardzo podobnie. Jeśli Jasiek nie blefuje i faktycznie są propozycje na sign ang trade, to klub który go w ten sposób pozyska ma mój głos właściwie z miejsca.

Jedyny minus to sam January. Sam za LeBrona nic nie dał, a teraz dostanie assety. Wcześniej śmiał mi się w twarz, że za Davisa nie odda choćby Huertera, bo i tak go pozyska sobie na FA bez utraty assetów. Zamiast jakiejś małej sprawiedliwości i pokarania go za LeBrona, on prostu zmieni klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz Butler pójdzie do Heat to rozumiem, że za rok AD idzie do Lakers. Bo przecież chciał grać tylko tam lub w NYK, a już nie dowiemy się jak by się zachował gdyby go wytransferowali gdzie indziej. Nie będziemy wiedzieć, czy dla niego najważniejsza byłaby kasa, market czy siła drużyny. No ale przecież chciał do Lakers i pal sześć, że January by Huertera czy o zgrozo Ingrama za niego nie oddał. To już lepiej niech ten Butler tam zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers jak to w życiu są jak zwykle największym problemem, a zaczęło się od irracjonalnej w naszej grze decyzji LeBrona.

Z jednej strony nie bierzemy pod uwagę trenerów i w teorii marketów, a w praktyce gość ma iść tam gdzie uczy się jego syn. 

I teraz sytuacja z Butlerem i przyszła z Davisem tworzą kolejny problem. 

Gdyby zespoły miały randomowe nazwy jak w grach fantasy i bez miejscowości to byłoby trochę łatwiej o sprawiedliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą dla kogo? Bo chyba nie dla Marcusa, chyba że twierdzisz że wybrał gorszą ofertę byle nie z LAL. 

Lakers w real poszli po rozum do głowy i zdecydowali się trochę przepłacać byle mieć pewność, że Davis będzie ich. Ty tego nie zrobiłeś.

 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.