Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę sądzicie, że Butler zamiast nadal być sidekiciem LeBrona wolałby odrzucić 5-letniego maxa, żeby zostać sidekickiem jakiegoś białego nastolatka z Europy, którego nazwiska zapewne nadal nie potrafi wymówić na 4-letnim kontrakcie? Ja tego nie kupuję. 

Czy rok temu były tu u nas jakieś próby ściągnięcia przez Tangiersa Jimmego? 

Ja słyszę od jakiegoś czasu, że głównym celem naszych Heat jest Kevin Durant. O Butlerze nic nie czytałem - chyba, że coś przegapiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że przejście gracza w realu do danej drużyny i naśladowanie tego u nas, to tylko jedna strona medalu. Ważne jest to jak dana organizacja funkcjonuje i kogo dany gracz ma obok siebie imho.

W sezon z wyjątkiem 76ers, Bucks i Łorjorz wyprzedaliście tu praktycznie wszystkich graczy, dlaczego teraz z powrotem ci gracze mieliby iśc do teamu z reala? 

Czy rozbieramy też Knicks jeżeli Kawhi wróci do Raptors w realu? Irving akurat nie będzie miał daleko ;) 

Nasi Heat z tą drużyną do której poszedł wczoraj w realu Jimmy, mają tylko jedną rzecz wspólną - nazwę :P Ch.. mnie strzela, jak widzę ta rozbiórkę, jaka tam zrobił w 2 lata Tangiers.  Szanuję Tangiersa, ale jednak serce krwawi.. :) 

edit.

Odnośnie LeBrona rok temu głosowałbym za jego pozostaniem w Cavs u Flubera na 100% :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Heat u nas mają przecież lepsza sytuację niż IRL

I lakers tez, wiec co z tego ? 

Butler jak chciał odchodzić z Minny mówił ze interesuje go bycie liderem zespołu, najlepiej w big market. I to się chyba sprawdziło skoro wybrał mniej siana w Miami ponad bycie druga opcja Embiida. Także moim zdaniem jakby miał odejść od naszych lakers, to na pewno nie do Miami, bo tam bedzie jedynie współliderem z Doncicem i dipo, lub nawet trzecią opcją jak KD dojdzie. 

Jesli ktoś z walczących o Butlera zapewni ze bedzie tam pierwsza opcją to u mnie bedzie miał głos chyba. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Butlerem będzie ciężko bo chłop tym ruchem pokazał, że chce być pierwszą opcją i twarzą organizacji i zwęża to ilość ekip do których mógłby pójść. Jeżeli zrezygnował z około 46 mln tylko dlatego żeby być liderem to nie widzę, żeby Jimmy wybrał kogokolwiek z: Lakers(LBJ), Heat(Luka), Kings(AD). Prędzej poszedłby do takich Raptors, gdzie mamy Pascala i CJa, którzy do bycia sidekickami są przyzwyczajeni i im to nie przeszkadza. Mam nadzieję, że jakaś ekipa(np. Hawks) ze średniej półki bez lidera zaproponuje jakieś s&t albo złoży ofertę. 

I wydaje mi się, że Butlerowi nie zależy tak na wygrywaniu jak na pokazaniu, że potrafi poprawić ekipę do której przychodzi i zrobić z niej mocną pokazując, że ma ogromny impact co zrobił w Minny 

Więc drużyny bez franchise playerów macie mój głos 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors brzmi tu rozsądniej zakładając, ze Fox to jednak nie lider ;) 

No chyba, że walczą w Lakers o mistrzostwo i stary LeBron odchodzi w cień i liderowanie Lakers przejmuje Butler za rok, czy dwa? 

Ma obok siebie dwa młode pieski - Ingrama i Russella, którzy by mogli być jego pomagierami. Dla mnie to też ma sens. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosuje za lakers

Jestem przekonany ze pogoda i miejsce do życia dla butlera tez miała znaczenie. Jakby było inaczej, to mielibyśmy donosy o innych drużynach w których butler chciałby grać. Dlatego te argumenty o raprors itd gdzie byłby 1 opcja są słabe, bo nie mieliśmy żadnych doniesień , a mogły być ( 1 opcja w słabych teamach/marketach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Przypominam, że Butler dokładnie taki team dostał 2 lata temu w Lakers :P Dołożyłem mu tylko jakiegoś niezłego typka na skrzydle za 35+ baniek na wszelki wypadek rok później ^.^

Właśnie a kto u ciebie w zeszłym sezonie nosił #23? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Nasi Heat z tą drużyną do której poszedł wczoraj w realu Jimmy, mają tylko jedną rzecz wspólną - nazwę :P Ch.. mnie strzela, jak widzę ta rozbiórkę, jaka tam zrobił w 2 lata Tangiers.  Szanuję Tangiersa, ale jednak serce krwawi.. :) 

O czym ty piszesz? Przed sezonem sciagnalem praktycznie caly sklad przez trady. Wiekszosc tych graczy wisiala miesiacami na blocku, nikt nie chcial ich wziac(zapytaj Elda o Vuca i Koladera o Gallo). Praktycznie caly sklad dostal szanse wykazania sie w contract year, co zreszta zrobili i to z nawiazka. Nikomu z nich nie oferowalem grubego kontraktu latem i nie tradowalem w trakcie sezonu. Zreszta przez caly sezon zrobilem tylko minimalne roszady i nie wiem i jakie rozbiorce ty piszesz.Jedynym ,,grubym” podpisem byl Redick na 32/2, gdzie to byla to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku.

co do Butlera to chyba kazdy zna jego chora ambicje i juz to widze jak bedzie bal sie konkurencji Doncica

Z Miami Heat bardzo rzadko wychodza jakies przecieki i nie rozumiem dlaczego mialoby to dzialac na moja niekorzysc, jak to insynuujesz.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

O czym ty piszesz? Przed sezonem sciagnalem praktycznie caly sklad przez trady. Wiekszosc tych graczy wisiala miesiacami na blocku, nikt nie chcial ich wziac(zapytaj Elda o Vuca i Koladera o Gallo). Praktycznie caly sklad dostal szanse wykazania sie w contract year, co zreszta zrobili i to z nawiazka. Nikomu z nich nie oferowalem grubego kontraktu latem i nie tradowalem w trakcie sezonu. Zreszta przez caly sezon zrobilem tylko minimalne roszady i nie wiem i jakie rozbiorce ty piszesz.Jedynym ,,grubym” podpisem byl Redick na 32/2, gdzie to byla to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku.

co do Butlera to chyba kazdy zna jego chora ambicje i juz to widze jak bedzie bal sie konkurencji Butlera ;)

Z Miami Heat bardzo rzadko wychodza jakies przecieki i nie rozumiem dlaczego mialoby to dzialac na moja niekorzysc, jak to insynuujesz.

Chodzi mi o oryginalny skład Heat :) 

W tym sezonie wykonałeś fantastyczną robotę.. po czym wszystkich graczy się pozbyłeś. 

..ale nie zamierzam krytykować bratniej organizacji ;) Ty jesteś GMem, masz na kontrakcie tegorocznego ROTY i Dipo oraz wolne salary które daje Tobie olbrzymie możliwości.

Odnosiłem się tu tylko do konkretnej kwestii Butler w real Heat, a Butler w naszych Heat i ułańska fantazja mnie poniosła ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richardsonowi, Winslowowi i Dragiciowi też? ;) 

Nie wnikajmy w to :) Jak chcesz, to możemy na Priv o tym porozmawiać ;)

Skończyło sie to u Ciebie wyborem Doncicia - największego młodego europejskiego talentu i GM Orlando życzy GMowi Heat samych sukcesów podczas przebudowy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.