Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, człowiek...morza napisał:

 dobitnym przykładem, ze wiekszosc bierze pod uwage big market, ejst wlasnie lbj w lakers u nas, gdzie jasiu swoimi ruchami sobie nie zasluzyl, ale jakos lbj do niego trafil

 

Chyba raczej dlatego ze lebron trafił tam w realu i wiadomo było ze chce grac dla lakers akurat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Najpierw by trzeba było do tego finału dojść, a zeszłoroczny skład Cavs by nie miał szans z nikim z trójki Philly, bucks, knicks ...

No tak, w koncu jak w zeszlym sezonie cavs wygrali z 76ers w pelnym skladzie to w tym bez richardsona i covingtona by przegrali. Brzmi logicznie. Bucks dostali rok temu chyba jednoglosnie w plecy, ale w tym roku w tym samym skladzie bylbym bez szans. Jedynie z knicks moglbym przegrac w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

No tak, w koncu jak w zeszlym sezonie cavs wygrali z 76ers w pelnym skladzie to w tym bez richardsona i covingtona by przegrali. Brzmi logicznie. Bucks dostali rok temu chyba jednoglosnie w plecy, ale w tym roku w tym samym skladzie bylbym bez szans. Jedynie z knicks moglbym przegrac w tym sezonie.

Rok temu lebron robił jedno z lepszych solo performance w historii, w tym roku by różnicy nie zrobił wiec zakładając ten sam skład co rok temu nie miałbyś szans z Bucks. A Philly nie wiem, kwestia gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, człowiek...morza napisał:

to daj dowody z tym poruszaniem

bo to jest jak z ta legenda . o yeti

Nie zamierzam ci szukac cytatów sprzed dwoch lat. Byles od początku, więc na pewno pamietasz dyskusje. Tak ta gra byla na poczatku reklamowana, niebranie pod uwage marketow mialo wyleczyc niedoskonalosci real NBA.  Kiedys z przymruzeniem oka podczas ktoregos FA jak powolywalem sie na niskie podatki stanowe na Florydzie to od razu bylo larum, ze market sie nie liczy. Jak chcesz to sobie to bierz pod uwage, ale to nie jest standard w tej grze i jeden Lebron tego nie zmieni(juz abstrac***ac od sytuacji Jaśkowych Lakers a Magicowych). Sila zespolu, wyniki organizacji, perspektywy, ruchy-sprawnosc GM to dla mnie decydujace czynniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Nie zamierzam ci szukac cytatów sprzed dwoch lat. Byles od początku, więc na pewno pamietasz dyskusje. 

Dokładnie, pamiętam.

I pamiętam konkluzję, że każdy kieruje się własnymi wytycznymi.

Więc dziękuję, że w przedostatnim zdaniu naszła Cie jakaś refleksja i przyznałeś mi rację. 

Dla mnie to naturalny element, który dodaje realizmu do gry. Mało znaczący, bo legenda wokół big marketu w ostatnich latach została zweryfikowana. Tym niemniej, jeżeli LBJ chce iśc do Lakers to idzie do Lakers. Jeśli pojawiało się wiele doniesień, że Kyrie miał Knicks na liście, to oczywistym jest, że u nas w sytuacji w jakiej znajdują się Knicks, również tego będzie chciał.

Jako GM Jazz mógłbym się czuć tym pokrzywdzony, ale się nie czuję. Bo tam gdzie można, chciałbym w grze zachować jak największy realizm. Moją rolą teraz jest stworzenie w Jazz takiej kultury, by przekonać Was, że pomimo bycia zadupiem, Ci najlepsi agenci będą chcieli tu przychodzić, a jak nie to zbuduję team przez draft. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Twoja całościowa działalność jest totalnym przeciwieństwiem tego co robiono w Spurs. 

Jaki jest tego skutek, sam się domyśl. 

 

Oczywiście teraz bym się z Ddr kisił 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a działałeś w sposób analogiczny do spurs z ostatnich 2 dekad? 

Nie przegrzalem sytuacji z Gasolem i Millsem i w sumie jakbyśmy mieli taka rozmowę wcześniej Leonarda bym nie oddawał. Niestety dałem sobie wmówić ze musi odejść bo coś tam...

sporo wybiórczych argumentów stosujesz 

Właśnie przykład Leonarda pokazuje ze zrobiono kalkę z realu gdy nie miałem 3 głównych winowajców o lekarzach nie wspominając 

Przepłacimy Mills Gasol i Parker w szatni 

Nie miałem nikogo z nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej był docisk z każdej strony i narracja ogólna ze nie ma szans na przedłużenie w spurs ze strata za darmo. Niestety trzeba słuchać u nas tych 1/29 głosów choć znam realia stosowania celowo nacisków itp 

nie żale się tylko odpowiadam na twój zarzut jakby moje spurs było złe zarządzane 

A ze naciski były z każdej strony bo taki mamy klimat gry nie zaprzeczysz. 

Teraz oczywiście pist factum kaxdy szedł by w zaparte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.