Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie hołubienie u nas Big Marketom jest bez sensu. Jestem za tym, żebyśmy sami tworzyli kulturę organizacji i jak jest stabilizacja w klubie, są osiągnięcia, to FA przychylniejszym okiem na takie kluby patrzą. A jak jest chaos, czy słaba organizacja, to już niekoniecznie. Pasowałoby bardziej doceniać pracę GMów, a nie ślepe odwzorowywanie - bo to jest New York, czy Los Angeles (i nie chodzi mi tu o to, żeby krytykować Woodena, czy Januarego). 

Poprostu z tego co my tu robimy niech wynika jaką klub ma rangę. 

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

I tak nieświadomie większość ludzi będzie brało markety pod uwagę 

Ja nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przypadek to Warriors, którzy 15-20 lat temu byli wyśmiewani równie mocno jak Clippers jako pato-organizacje. A oba kluby teraz stanowią czołowe marki.

A jak big markety się liczą to może zamieńmy się nazwami drużyn? Bo przecież taki January to kiepski GM, a cała jego potęga wzięła się z prowadzenia Lakers i wzięcia w ten sposób LeBrona. Nie tak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

Czyli nowy gm Jazz może liczyć na bonus od Ciebie na FA?

A jazz to destynacja nr 1?

Niejako powinien się liczyć mały bonus, bo zbudowanie mistrzowskich Knicks jest piękną historią i to będzie pierwszy prawdziwy mistrz BeGM zbudowany na własnych ruchach.*

Coś jak Masai, który przecież zbudował wielkie Raptors, a wcześniej kładł mocne podwaliny pod Nuggets.

Zresztą Raptors to kolejny dowód, że to wielcy GMowie budują wielkie organizacje. To też była zapomniana przez Boga organizacja, gdzie wrony zawracały, a co dopiero czołowi agenci.

* - Chociaż oczywiście z małą gwiazdką, bo Kyrie Irving został przechwycony z lekkim nielegalnym handicapem! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

Czyli nowy gm Jazz może liczyć na bonus od Ciebie na FA?

A jazz to destynacja nr 1?

Nowy musi trochę popracować na reputację, gdyż nie rozumiem kompletnie czemu odszedłeś z Knicks podczas sezonu???? 

Ogólnie na rynku wszystko zależy od tego, kto będzie konkurował z Tobą o danego gracza no i naturalnie jaka będzie oferta. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wooden napisał:

1. W RS Kawhi raczej bez problemu dzielił się rolą z innymi graczami. I tu i w RL. W play-offs przejął większą rolę ale Kyrie to klucz, zresztą styl Kawhi'a to nie jest styl dominujący ofensywę zespołu jak LeBrona, o czym świadczą przypadki Lowrego i zwłaszcza Siakama z RL.

2. Faktycznie bo młody talent jest kluczowy u kontendera. Kto w choćby finałach konferencji w RL miał go dużo?

3. Za to w Knicks big3 ma identyczny timeline: Kyrie 27 lat, Gobert 27 lat, Kawhi 28 lat. Taki trzon to okno na mistrza otwarte na jeszcze co najmniej 5 kolejnych lat.

4. Warto dodać że mam też idealnie dobranych pod talenty i wady Kyriego role playerów i, a jakże, całkiem kozacki młody talent w póki co drugoplanowych rolach: BB, Saric, Dotson, Wilson, Juancho.

5. Mam wrażenie że rynek i MSG się jednak liczą... Inaczej LeBrona nie byłoby tu w Lakers.

 Kawhi ma/mial bardzo podobne usg% do Lebrona od ktorego Kyrie uciekł. Watpie zeby Leonard ograniczal swoje izolacje na rzecz Kyriego, ktory ucieka z kolejnego zespolu(Boston) gdzie nie jest centralnym punktem ofensywy. Nie wiem czy moze byc bardziej czytelny sygnal, ze dany gracz po prostu chce byc glownym scorerem w blasku fleszy, a nie pomagierem w stylu Lowrego czy Siakama. Poza tym Kyrie udowodnil, ze pierscionek moze wszedzie zdobyc, chocby na Florydzie ;]

młodych szkalowac nie bede, wszystkich uwielbiam poza Dotsonem ;]

14 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Nie było takiego założenia.  Był już temat wielokrotnie poruszany. 

Bylo to wielokrotnie poruszane na poczatku gry, wielu GMow juz sie zmienilo od tego czasu i trzeba chyba o tym czesciej przypominac ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

 

Stary jeżeli myślisz ze będę przeszukiwał jakieś 10 tysięcy postów z tego działu żeby Ci to udowodnić to jesteś mega optymista - temat był wałkowany w okolicach mojego dołączenia do gry , bo utkwiło mi to w pamięci , wiec stawiam ze to był dział albo random shit albo FA 2017 , ale no cóż to był okre wielkiego chaosu bez modow w tym dziale wiec równie dobrze mogło to być w którejś z serii playoffowych xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi utkwiło w pamięci, że ten temat wraca jak bumerang i część osób bierze to pod uwagę, część nie.

ale wgl robienie z tych big marketow wielkiego halo, to jest grubsza beka, gdy oczywistym jest, że to nie najwazniejszy czynnik.

zrobisz zajebisty team, to wolni agenci będą do Ciebie walić. 

ile osob ten zajebisty team zrobilo by zasluzyc na branie pod uwage? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

mi utkwiło w pamięci, że ten temat wraca jak bumerang i część osób bierze to pod uwagę, część nie.

ale wgl robienie z tych big marketow wielkiego halo, to jest grubsza beka, gdy oczywistym jest, że to nie najwazniejszy czynnik.

zrobisz zajebisty team, to wolni agenci będą do Ciebie walić. 

ile osob ten zajebisty team zrobilo by zasluzyc na branie pod uwage? 

Ja Ci materiałów do trzepania pod swoje „osiągnięcia” dostarczał nie będę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.