Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Na miejscu Ozziego bym poczekał i zobaczył kto mu rzuci i najwyżej wyrównał. Nie zapowiada się nie wiadomo co z niego i nawet te 10M/sezon może się okazać za dużo.

A co do Ingrama. No cóż. Tutaj jest na dwoje babka wróżyła, tyle tylko że January na tyle siedzi w tych plotkach, ploteczkach, na tyle pewnie ma rozpracowane schorzenie Ingrama że wie już jak będzie i próbuje to wykorzystać. 

Próbuje nas przekonać, że extension zabezpieczy mu przyszłość na wypadek gdybyśmy mieli okazję oglądać Bosh case vol 2, ale z drugiej strony jeśli się potwierdzi to co pisano o kontuzji Ingrama, że to żadna choroba a "tymczasowa" przypadłość to Jasiu po DLO zrobił by to znów.

Sam nie wiem, ale póki nie dostanę więcej informacji o statusie Ingrama jestem na NIE. Nawet z najlepszych meczów Ingram nie jest dla mnie graczem na maksa, ale skoro Sabonis jest wart 15M/sezon, a Jaylen 18M/sezon to Ingram nie może być mniej wyceniany niż przynajmniej poziom Mylesa Turnera u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Czemu Ingram ma dostać większe extension niż Brown i Sabonis? - oni mają wyższą renomę w RL NBA, pokazali się w PO i nie mają żadnych problemów zdrowotnych 😉 

Bez jaj january, trzeba było nie pisać cały sezon o tym jakim przekozakiem jest Brandon i jak wysoko ma sufit..głupków z nas próbujesz zrobić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Trzeba było tego nie negować! january vs everybody once again^

Ja akurat nie neguje jego potencjału. 

 

Pierwsza kwestia jesli chodzi o Brandona jest taka : jeżeli mamy stawiać się na jego miejscu i podejmować jakaś decyzje, to najpierw musimy mieć dane na temat jego zdrowia. Wiadomo, ze jakby wiedział ze może skończyć jak Bosh to by przyjął te kilkadziesiąt baniek jako zabezpieczenie. Dlatego ja uważam, ze jako Brandon Ingram muszę poczekać na jakieś medyczne raporty i dopóki ich nie będzie jestem raczej na nie chyba ze sypniesz coś powyżej 20 na sezon.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Nawet z najlepszych meczów Ingram nie jest dla mnie graczem na maksa, 

On ma 21 lat i troche lepszej trojki brakuje mu do bycia idealnym fitem do wspolczesnej nba. To jest bardzo wysoki sufit. Bedzie bardzo duzo wolnej kasy i jako ze ingram jest z okolic charlotte to moi hornets na pewno rzuca mu maxa. Ingram, hield i murray to sa 3 gracze ktorzy moim zdaniem dostana maxy w kolejnym offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Dlatego ja uważam, ze jako Brandon Ingram muszę poczekać na jakieś medyczne raporty i dopóki ich nie będzie jestem raczej na nie chyba ze sypniesz coś powyżej 20 na sezon.

Przeciez juz od jakiegos czasu wiadomo ze case ingrama jest inny niz bosha i mirzy i tu nie ma zagrozenia ze to sie bedzie powtarzac. Tu nie ma opcji na extension ponizej maxa. Komu beda potem kluby takie jak hornets rzucac maxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Przeciez juz od jakiegos czasu wiadomo ze case ingrama jest inny niz bosha i mirzy i tu nie ma zagrozenia ze to sie bedzie powtarzac. Tu nie ma opcji na extension ponizej maxa. Komu beda potem kluby takie jak hornets rzucac maxy?

No właśnie czy to jest już pewne, ze bedzie ok? Masz jakieś linki? Podrzuć jak coś. 

 

Plus jeszcze: Jaki bedzie max dla niego wiadomo? Jak january da mu ciut mniej niż max to imo wolałby zostać i powalczyć o tytuły niż grac w jakichś Hornets ;) no i zawsze może się trafić kolejna poważna kontuzja w sezonie wiec nie wiem czy by ryzykował dla paru baniek..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No właśnie czy to jest już pewne, ze bedzie ok? Masz jakieś linki? Podrzuć jak coś. 

 

Plus jeszcze: Jaki bedzie max dla niego wiadomo? Jak january da mu ciut mniej niż max to imo wolałby zostać i powalczyć o tytuły niż grac w jakichś Hornets ;)

Brandon Ingram (right arm) is expected to fully recover in 3-4 months after undergoing thoracic outlet decompression surgery on Saturday.

His blood clot has been compared to that of Chris Bosh and Mirza Teletovic's, both of whom were forced to retire, but Ingram's is not the same. "It's a night-and-day difference between a hematological issue, or a blood issue however you want to put it, and a structural issue," 

To bedzie mogl wyrownac. Przeciez to rfa.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Brandon Ingram (right arm) is expected to fully recover in 3-4 months after undergoing thoracic outlet decompression surgery on Saturday.

His blood clot has been compared to that of Chris Bosh and Mirza Teletovic's, both of whom were forced to retire, but Ingram's is not the same. "It's a night-and-day difference between a hematological issue, or a blood issue however you want to put it, and a structural issue," 

To bedzie mogl wyrownac. Przeciez to rfa.

Wiem ze rfa, ale mowie o tym ze jak dostanie dobra ofertę to może chcieć pewne o rok wcześniej kilka mln mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przecież oni po pierwszej kuracji wrócili do gry. Oczywiście, że jest ryzyko nawrotu, na szczęście mniejsze (w innym przypadku bym z extension powyżej 10mln rocznie nawet nie wychodził).
Popatrz sobie jakie extension dostał zdrowy Myles Turner z znacznie lepszą renomą w lidze 72/4. A Ty piszesz o maxie dla Ingrama. Co jest z grubsza chore.

Co z tego skoro to byl zupelnie inny rodzaj problemow ze zdrowiem? Ja bym dal maxa ingramowi nawet teraz gdybym mogl. Nikt nie mowil tutaj ze da turnerowi maxa. A ja mowie ze dam go ingramowi. Co chyba konczy dyskusje. Jak zechcesz to wyrownasz za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

 

Może zaczniemy od Curry'ego? 

24-letni curry po sezonie na 14ppg i po tym jak zagral 26 meczow przez powtarzajace sie problemy zdrowotne wzial extension startujace od 11 milionow przy sc rownym 58 milionow. 11 milionow brzmi zarabiscie jak sie nie pamieta ze supermax derricka rosea startowal od ilu? 16 milionow?

21-letni ingram ktory zagral lepszy 3 sezon w nba niz 21-letni giannis przy jednorazowych problemach ze zdrowiem i sc rownym 109 milionow wezmie...

7 minut temu, january napisał:

Słowa całkowicie bez pokrycia i nie mające żadnego znaczenia.

Jak ingram wezmie cokolwiek ponizej max extension w rl nba to mozemy podyskutowac. Komu ja przepraszam mam rzucac te maxy za rok jak nie ingramowi, czy murrayowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

 Oczywiście, że jest ryzyko nawrotu, na szczęście mniejsze (w innym przypadku bym z extension powyżej 10mln rocznie nawet nie wychodził).
 

Jest mniej wiecej takie samo jak to ze na to schorzenie zapadnie kazdy inny zawodnik z nba. I dobrze o tym wiesz. Znowu probujesz robic z gm-ow kretynow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

 Problemy Ingrama są przynajmniej tak samo złe (jak nie gorsze - bo on 5 miesięcy nie może nic trenować kompletnie, nawet ludzie z ACL mogą chociaż szlifować rzut i będzie się musiał odbudować przez dłuższy czas) i absolutnie nie są jednorazowe, wystarczy spojrzeć na sezon '18, kontuzję z SL, wcześniejszą kontuzję z obecnego sezonu.
 

To po ch** chcesz z nim kontrakt przedluzyc o 5 lat? Daj mi sie za rok wpakowac w klopoty.

4 minuty temu, january napisał:

 

Fluber naprawdę mam poszukać Twoich tekstów, gdzie piszesz 
 

A moze ja poszukam Twoich tekstow o ingramie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.