Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@człowiek...morza 

Markkanen dostał maxa, tylko że na cztery lata. Otrzymał PO, otrzymał 15% trade kicker.

Bane to samo. Gdyby Bane nie dostał oferty od Grizzlies to też by odrzucił ofertę Suns, ale że dostał maxa i to od lepszej drużyny to przecież jej nie odrzuci.

Chociaż Player option daj Ballowi jak już chcesz 20mln zniżki i nie chcesz dać trade kickera którego Ball także otrzymał od Hornets.

Dla mnie pierwsza tura FA jest jak pierwszy dzień FA, podpisywane są no brainery dlatego odrzuciłem Balla, Holidaya, Granta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ktorego mcdaniels ma kontrakt 30 mln nizszy

Myślę, że u każdego znajdzie się jakiś kontrakt poniżej tego co podpisał a też takie co są powyżej.

1 minutę temu, LONGER01 napisał(a):

Bane to samo. Gdyby Bane nie dostał oferty od Grizzlies to też by odrzucił ofertę Suns, ale że dostał maxa i to od lepszej drużyny to przecież jej nie odrzuci.

Też zaznaczę, że dostał 24 mln mniej gwarantowane niż w mojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał(a):

Dla mnie pierwsza tura FA jest jak pierwszy dzień FA, podpisywane są no brainery dlatego odrzuciłem Balla, Holidaya, Granta. 

Isaiah Hartenstein to też no brainer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LONGER01 napisał(a):

@człowiek...morza 

Bane to samo. Gdyby Bane nie dostał oferty od Grizzlies to też by odrzucił ofertę Suns, ale że dostał maxa i to od lepszej drużyny to przecież jej nie odrzuci.

czyli skonczy na nizszej umowie. mile dla suns, ktorzy go wyrownaja albo podpisze z nimi na jeszcze gorszej (bo jest przed odrzuceniem)

5 minut temu, LONGER01 napisał(a):

@człowiek...morza 

Chociaż Player option daj Ballowi jak już chcesz 20mln zniżki i nie chcesz dać trade kickera którego Ball także otrzymał od Hornets.

poczekam co pokaze rynek. okolicznosci pokazuja, ze to nie ball rozdaje karty. a sytuacja bane'a tylko to potwierdza, ktory podpisuje swoja umowe duzo ponizej maxa. ergo ball podpisze jeszcze bardziej ponizej skoro zainteresowania nim nie ma.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam zagłosował Prince wyżej Knicks niż Thunder, też dobre.. Czego odrzuca?? Dostał więcej niż w rl od Thunder imo powinno przejść. 20 teamow nie mogło przeznaczyć części mle, rooma czy bae żeby złożyć kontre? I Thunder mają być tutaj karcone bo złożyli jako jedyni ofertę i wykazali nim zainteresowanie?

Horford to samo. Powinny być rozpatrzone dwie oferty NY I Thunder. Minimum od Lal od razu wypad. Jak te minimum ma być brane pod uwagę to takich ofert może być więcej w kolejnej turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Dla mnie to kołek na 25min, lepszemu Zubacowi dałeś dużo mniej 🙂

to moze niech @LAF sie wypowie? w tym zakresie obietnice akurat powinny byc dozwolone, skoro mozemy tylko kontrowac

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

@człowiek...morza pierwszy, który krytykował wprowadzenie nowego systemu (słusznie)

Teraz chce czerpać korzyści z tego w najbardziej bezczelny sposób jaki się da.

krytykowałem, bo nie spodziewalem sie, ze druzyny tak oleja kontroferty.

z czego to wynika? nie mam pojecia.

z czego ma wynikac, ze dla balla nagle pojawia sie oferty? rowniez nie mam pojecia

19 minut temu, ozzy110 napisał(a):

@człowiek...morzaw którym miejscu Markkanen nie dostał maksa? Policz sobie dokładnie. Nie dałem mu 4+1 żeby za 3 lata łapał się na największego maksa mając powyżej 10 lat doświadczenia

sr. moja kompromitacja. bije sie w piers

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

z czego ma wynikac, ze dla balla nagle pojawia sie oferty? rowniez nie mam pojecia

Deni Avdija dostał ponad dwa razy takie siano jak w RL NBA, a na rynku wciąż pozostanie masa gotówki, niezależnie jaką decyzje podejmie Pistons. 

Agent Balla nie jest głupi i to widzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Deni Avdija dostał ponad dwa razy takie siano jak w RL NBA, a na rynku wciąż pozostanie masa gotówki, niezależnie jaką decyzje podejmie Pistons. 

Agent Balla nie jest głupi i to widzi. 

moim zdaniem jest, bo wszystkie druzyny z dostepna gotowka wybrały inna droge. i nie wiem co tu do rzeczy ma avidja.

no nic, najwyzej Ball za to głupote agenta bedzie placił.  

w kolejnej rundzie dostanie mniej

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

to jest z automatu dla 1-rocznych min-vet synek

Pokaż źródło wujek

Jak mu zaoferowałes minimum i nie dodałeś NTC to nie ma żadnego NTC no chyba że coś się zmieniło od zeszłego roku

To z poprzedniego

In order to qualify for a no-trade clause, a player must meet the following criteria:

  • He must be signing a free agent contract, not an extension.
  • He must have at least eight seasons of NBA experience.
  • He must have spent at least four seasons with the team he’s signing with.

 

Także nie wiem czy gral u Ciebie przez 4 sezony żeby NTC wogole dostac

12.1:  NTC może dawać tylko drużyna, w której gracz zagrał 4 sezony, ale nie muszą być to cztery sezony pod rząd.

12.6:  Dawanie NTC nie jest obowiązkowe

No to ty mu nie dałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson do tej pory zarobił w rl Nuggets niespełna 4.5M, ja daje mu tyle rocznie na w pełni gwarantowanej umowie (rl Nuggets mieli na nim TO w każdym roku) dodatkowo w porównaniu do Malone ja w niego wierzę i dawałem mu regularne minuty w contenderze również w czasie PO, nie ma najmniejszego powodu po ostatnim dość przeciętnym sezonie żeby Peyton liczył na rozbicie banku za rok, a tym bardziej na kontrakt w granicach MLE, to wciąż mega surowy projekt, dostaje niezły gwarantowany kontrakt, odpowiadający jego mejscu w rosterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.