Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ozzy110 napisał(a):

Oferowanie Bane'owi 17 mln mniej od tego co dostał w realu i to jako extension. Trochę słabo :)

Devin Vassell podpisał u nas extension 120/5, podczas gdy w realu dostał 135/5 + 11 mln w bonusach.

Ty w lato chciałeś żeby Markkanen podjął opcje 15,7mln 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał(a):

@Reikai szablon jest zły.

Chandler jest na 2way w Blazers, a gracze, którzy dostali tylko jedną propozycję kontraktu - podpisują, albo czekają na decyzje tam gdzie przynajmniej 2 kluby walczą o kogoś (jak te decyzje są od siebie uzależnione przez priorytety).

Chandler usuniety

A z tym drugim to tak chcialem dac z automatu, ale uznalem ze dla przejrzystosci tak bedzie ladniej, zeby zadne oferty nie poginely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. U nas OG miał niższy kontrakt i stad dając mu 140% podwyżki tak mi wyszło. Nie wiem co oczekujecie gdy tak był 3 lata temu wyceniany u nas? Ofert za tego elitarnego rolesa tez niewiadomo jakich nie dostawałem wiec to NIE u nas gdy gość regularnie był wyceniany nisko a ja mu dałem podwyżkę taka jaka wynikała z podstawy dziwi. Rozumiem ze każdy chętnie by go przytulił na wolnym rynku ale nie oto chodzi w głosowaniu. 
 

Pozyskałem go wymianie gdzie )od 3 lat chciałem go pozyskać jeszcze od Elda ) rzuciłem potężne assety wierząc w niego niezmiennie. A ze jest młody to pasuje u mnie na lidera. Cichy nie dyskutujący wyrobnik. To ze trafił do knicks i naciągnie ich w innych okolicznościach na fortunę to zupełnie inna para kaloszy. 

Miało być 140% to dałem. A ligę mamy inna 

Przypomnę tez głosującym o mojej niezmiennej zasadzie ze w przypadku wątpliwości zawsze głosuje na TAK w interesie klubu macierzystego. Możecie przejrzeć stare szablony. Nikomu nie staje okoniem dla jakiegos zysku 

Spójrzcie w swoje sumienie i pm do mnie jakie co niektórzy wysyłali niskobudżetowe oferty za gracza 14 PPG

(Career 11,9PPG).

Mamy inna ligę inne wyceny moim zdaniem. 

Dostał PO także dlatego ze może przy ogromnej roli mentora się wypromować. 

Nigdzie ten zadaniowiec nie będzie miał tyle z gry co w spurs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał(a):

Hej. U nas OG miał niższy kontrakt i stad dając mu 140% podwyżki tak mi wyszło. Nie wiem co oczekujecie gdy tak był 3 lata temu wyceniany u nas? Ofert za tego elitarnego rolesa tez niewiadomo jakich nie dostawałem wiec to NIE u nas gdy gość regularnie był wyceniany nisko a ja mu dałem podwyżkę taka jaka wynikała z podstawy dziwi. Rozumiem ze każdy chętnie by go przytulił na wolnym rynku ale nie oto chodzi w głosowaniu. 
 

Pozyskałem go wymianie gdzie )od 3 lat chciałem go pozyskać jeszcze od Elda ) rzuciłem potężne assety wierząc w niego niezmiennie. A ze jest młody to pasuje u mnie na lidera. Cichy nie dyskutujący wyrobnik. To ze trafił do knicks i naciągnie ich w innych okolicznościach na fortunę to zupełnie inna para kaloszy. 

Miało być 140% to dałem. A ligę mamy inna 

Przypomnę tez głosującym o mojej niezmiennej zasadzie ze w przypadku wątpliwości zawsze głosuje na TAK w interesie klubu macierzystego. Możecie przejrzeć stare szablony. Nikomu nie staje okoniem dla jakiegos zysku 

Spójrzcie w swoje sumienie i pm do mnie jakie co niektórzy wysyłali niskobudżetowe oferty za gracza 14 PPG

(Career 11,9PPG).

Mamy inna ligę inne wyceny moim zdaniem. 

@ignazz

ja Ci uczciwie powiem tak. dla mnie ta suma bez kontekstu dla OG może i byłaby ok (rozumiem, że to umowa na 4 lata, w sensie 3+PO?), ale problem jest taki.

imo jak sobie analizowałem rynek to będzie jeden z nielicznych graczy, który może w lato zmienić klub (jest UFA) i co do których inne drużyny mogą mieć poczucie, że wygrają głosowanie (stąd chętnie złożą ofertę).

dlatego spodziewam się, że oferta jaką dałeś, to w lato będzie totalnym minimum jakie może otrzymać, a z dużą dozą prawdopdoobieństwa, otrzyma wyższe propozycje.

między innymi atlanta i nets będą miały siano na niego, a perspektywy mają od Ciebie lepsze na przyszłość.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Jezeli kasa się zgadza i nie ma kwasów pomiędzy klubem i zawodnikiem to nie widzę przykładów aby gracz ryzykował czekanie bo może w lato kluby bez praw birda go zakwotuja. Nie ryzykują rolsi mając 140% podwyżki czyli to co mogą dostać. 

jako OG Anunoby uważam, że w lato mogę otrzymać więcej. Szacuje, że oferty będą zaczynać się od 30 mln/rocznie, a przy dobrych wiatrach (u nas szalencow nie brakuje) i wyższe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są u nas bonusy?

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

 

jako OG Anunoby uważam, że w lato mogę otrzymać więcej. Szacuje, że oferty będą zaczynać się od 30 mln/rocznie, a przy dobrych wiatrach (u nas szalencow nie brakuje) i wyższe.

 

Przecież można rise 140%

I u nas akurat szaleńcy nie występują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżnie patrzę ze te dobre kluby maja salary zapchane za rok. A OG nie jest primadonna która dla widzimisie zmienia klub robiąc szopki

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

jako FA może dostać i maksa.

nie rozumiem?

Supermaxa zaproponuj 

Powtórzę raz jeszcze. Inwestujemy w różne profile graczy. Jedni w bezczelnych ale mega utalentowanych inni w spokojnych pracowitych ale z ograniczeniami w grze. Kolejny raz charakterologicznie wybrałem bardzo cichego gracza robiącego swoje który tak jak Dejounte ( poza instagramem który jest fatalny) unika zbędnych ruchów klubowych i jest konserwatywnie nastawiony do klubu. Zżywa się z nim i ciężko pracuje. A jezeli dostaje za to maksymalne extension 140% to nie szuka sensacji. Jezeli wasze zdanie jest inne to uszanuje ale moim zdaniem mylicie się kolejny raz jezeli chodzi o charakter gracza. On chce grać i dostawać minuty a nie bawi się jak lebronn w gm 

Byłoby niesprawiedliwością aby tak wyselekcjonowanego gracza miał tracić za darmo bo głosujący odrzucają te cechy które mnie do niego przekonały. Nie pierwszy raz biorę i inwestuje w kogos kto nie robi szopek. 

Jak mam brać graczy z ograniczeniami ( przeważnie mniej talentu) ale o zaletach mamy zapominać ( lojalność) to ja dziękuje serio za takie głosy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał(a):

Pobieżnie patrzę ze te dobre kluby maja salary zapchane za rok. A OG nie jest primadonna która dla widzimisie zmienia klub robiąc szopki

Supermaxa zaproponuj 

Powtórzę raz jeszcze. Inwestujemy w różne profile graczy. Jedni w bezczelnych ale mega utalentowanych inni w spokojnych pracowitych ale z ograniczeniami w grze. Kolejny raz charakterologicznie wybrałem bardzo cichego gracza robiącego swoje który tak jak Dejounte ( poza instagramem który jest fatalny) unika zbędnych ruchów klubowych i jest konserwatywnie nastawiony do klubu. Zżywa się z nim i ciężko pracuje. A jezeli dostaje za to maksymalne extension 140% to nie szuka sensacji. Jezeli wasze zdanie jest inne to uszanuje ale moim zdaniem mylicie się kolejny raz jezeli chodzi o charakter gracza. On chce grać i dostawać minuty a nie bawi się jak lebronn w gm 

Od lat byly pogloski ze OG nie dogada sie z Raptors bo wymaga ogromnych pieniedzy. Stad wymiana do Knicks. O ile Murray podpisal za mniej niz mogl, to skad takie info o OG ze nie jest pazerny?

Toronto Raptors forward OG Anunoby reportedly plans to enter free agency next summer and will not agree to a long-term contract extension.

Veteran NBA reporter Marc Stein reported the Raptors' maximum possible extension—four years, $117 million—will not be enough to convince Anunoby to skip out on free agency. The 26-year-old has been a consistent subject of trade rumors that will likely persist throughout the 2023-24 regular season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Dejounte tez szybko podpisał extension z rl hax za jeszcze niższe pieniądze niż u nas dostawał. Czasem serio nie macie racji. 

Stein powiedzial, ze  OG oleje 117/4 extension i chce isc w FA. Nie widze po prostu skad to info, ze on sie zadowoli mniejszymi pieniedzmi u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Od lat byly pogloski ze OG nie dogada sie z Raptors bo wymaga ogromnych pieniedzy. Stad wymiana do Knicks. O ile Murray podpisal za mniej niz mogl, to skad takie info o OG ze nie jest pazerny?

Toronto Raptors forward OG Anunoby reportedly plans to enter free agency next summer and will not agree to a long-term contract extension.

Veteran NBA reporter Marc Stein reported the Raptors' maximum possible extension—four years, $117 million—will not be enough to convince Anunoby to skip out on free agency. The 26-year-old has been a consistent subject of trade rumors that will likely persist throughout the 2023-24 regular season.

Tam poszło bardziej o grę bo jest 3-4 podobnych grajków i raptors mogli rotować. Plus przypomnę ze u nas OG był wyceniany niżej i teraz się za nim ciągnie niższa podstawa naliczenia. Nie można tu kwoty robić 1:1

Nasza liga raczej podpisała niższe kontrakty niż te Mózgowy i Dengi. My unikamy szaleństw dosyć skutecznie. 

Anyway. Ja zawsze liberalnie i z pozytywnym nastawieniem doklubow macierzystych głosuje a Wy jak chcecie. Przekonam ok. Nie przekonam trudno. 

Problemem OG było inwestowanie w podobnego Scotiego raczej i klub wybrał Barnesa i sprowadzając rozgrywajacego poprawił balans gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz ja Ci 4x1st za OG latem oferowałem, teraz 3x1st, nie klepnę oferty około 20 mln rocznie niższej niż jego max latem, gdzie będzie topowym FA.

Camarę nie wiem po co glosujemy, to jest umowa dla własnego 2nd roundera i tyle.

Cancar z tego co pamiętam już nie może być two way w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

No i te mocne kluby jak patrzę w szablon to 140-180 maja w salary. Intencje gm knicks są oczywiste. Ale nie tak się głosuje ;)

przeciez napisałem Ci kluby które maja siano, a po sciagnieciu OG beda teamem na PO i dla których bylby swietnym fitem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał(a):

Ignazz ja Ci 4x1st za OG latem oferowałem, teraz 3x1st, nie klepnę oferty około 20 mln rocznie niższej niż jego max latem, gdzie będzie topowym FA.

Camarę nie wiem po co glosujemy, to jest umowa dla własnego 2nd roundera i tyle.

Cancar z tego co pamiętam już nie może być two way w tym sezonie.

Same very late pierwsze rundy. I odpady.  Ani mój swap ani młody gracz z talentem którego cenie. Najsłabsza oferta jaka dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.