Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

@fluber przy ofercie Shameta

Landry Shamet

*Nuggets 5/1 
*Odrzuca
Glos: Odrzuca ( powinien pójść do 4 tury przez pomyłkę w publikacji ofert i brak możliwości kontr 

to są grube jaja pokaż mi jeden czynnik w którym zawiniłem by tak traktować mnie i zawodnika

 

Ale że jak Cię traktować? Nie Ty zawiniles, ale co z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no jak co z tego? Ty się dobrze czujesz?

Doskonale. nie zawsze to co się dzieje w naszym życiu jest nasza winą.

Shamet nie mógł dostać kontry, pozostali gracze nie mogli przez to zaproponować mu umowy. Rozsądnym rozwiązaniem jest moim zdaniem skierowanie go do 4 tury, gdzie będziesz mógł bez żadnego problemu ponowić swoją ofertę, a shamet będzie miał szansę dostać kontrę od innych drużyn.

Głosujemy tu w interesie zawodnika, a zawodnik przez błąd ligi nie mógł otrzymać kontroferty od żadnego z pozostałych 29 zespołów w lidze. W jego interesie jest aby miec też szansę na otrzymanie umowy od innych drużyn.

Jeżeli nie dostanie żadnej to po prostu podpiszesz shameta, tylko chwilę później, nie jest to dla Ciebie żadna strata. Jeżeli dostanie inne, to będzie dowód na to że brak odrzucenia byłby niekorzystny dla gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Jeżeli nie dostanie żadnej to po prostu podpiszesz shameta, tylko chwilę później

nie dostał żadnej innej już teraz (poprawnej), to wystarczający dowód na to, że szukasz dziury w całym, zawsze może się zdarzyć, że będą jakieś błędy w zapisach, nie ma jednak żadnego powodu by karać za to kluby i graczy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie dostał żadnej innej już teraz (poprawnej), to wystarczający dowód na to, że szukasz dziury w całym, zawsze może się zdarzyć, że będą jakieś błędy w zapisach, nie ma jednak żadnego powodu by karać za to kluby i graczy

Hardaway też nie, liczba ofert jest ograniczona, liczba zawodników duża.

Ja tu nie widzę żadnej kary. Możesz złożyć mu taka sama ( lub inną) ofertę w kolejnej turze bez żadnych problemów.

Masz na przyszłość lekcje żeby pilnować co jest publikowanie, Szulim zawsze prosi żeby go sprawdzać ( np ja miałem sytuację że moje oferty w ogóle się nie pojawiły za 1 razem i po sprawdzeniu dałem znać Szulimowi, że jest błąd). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Masz na przyszłość lekcje żeby pilnować co jest publikowanie

kpina

6 minut temu, fluber napisał(a):

Szulim zawsze prosi żeby go sprawdzać

ja tu nie winię Szulima, zdarzyło się trudno, jeśli jednak Shamet znalazł się w głosowaniu, to albo głosujemy normalnie albo przenosimy go od razu, nie wiem co w tym do rozważania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

ja tu nie winię Szulima, zdarzyło się trudno, jeśli jednak Shamet znalazł się w głosowaniu, to albo głosujemy normalnie albo przenosimy go od razu, nie wiem co w tym do rozważania

Skoro rada nie podjęła takiej decyzji sama, to jako moja 1/29 shameta podjąłem decyzję, która moim zdaniem leży w interesie gracza, który w ten sposób może naprawić błąd który się pojawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym go przeniosl do 4 tury skoro nie mial szansy na kontre. Popieram tutaj @fluber

A tak swoja droga moje bonusy dla Caruso tez nie rozstrzygniete. Mi to rybka ale niech to wpisza do regulaminu ze przy full wyjatkach (w sumie przy full maxach tez) nie mozna dawac zadnych bonusow

@MarcusCamby czego Love odrzuca wszystkie oferty? Bo dostal wiecej niz w rl?? :D edit. A dobra dales wytlumaczenie. Nie chce mi sie sprawdzac Bostonu czy im nie wejdzie

ktos tam jeszcze glosowal na minimum od LAC kosztem mojej oferty 9mln + 4.5 TO to tez ciekawe:) january wogole odrzucil moja oferte🤔

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a kto ją podjął w takim razie?

Decyzja zostanie podjęta poprzez głosowanie, ja mam 1/29 głosu w tym głosowaniu, zagłosowałem i uzasadnilem dlaczego. Reszta zależy od tego jak zagłosuje większość.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest @LeweBiodroSmoka że trzy chyba drużyny conajmniej są zainteresowane Shametem, w tym drużyna która ma go na capholdzie, wiec ja też widzę odrzucenie jako dość racjonalne podejscie do sprawy. 

Btw jak moja oferta dla Shameta była nielegalna to powinienem się o tym dowiedzieć troszkę wcześniej niż po reofertach, bo złożyłem ją podczas pierwszych ofert, ale już trudno bo to moja wina, mowie to tylko bo widze ze nie wszystko działa tak jak powinno, nie ma osoby która to sprawdza skrupulatnie i w przyszłym sezonie rada musi taką osobę wytypować zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim oferty trzeba kopiować już po deadline i dopiero potem wrzucać, nie zdawałem sobie sprawy, że to w ogóle jest zagrożone, stąd nie spostrzegłem błędu, prawda mówisz @RonnieArtestics że niektóre informacje są wrzucane dość późno (przez długi czas myślałem, że przedłużenia dla Watsona i Williamsa są legit) możnaby też oznaczać GMów wszystkich drużyn, których oferty nie przechodzą, bo zawsze może to umknąć 

już kończąc - przełknął bym jakoś spad Shameta do następnej tury, zwłaszcza, że prace @Szulim doceniam i zdaje sobie sprawę, że to nic fajnego zwłaszcza jak zrobisz błąd, myślałem jednak, że wszystko jest ok, skoro pojawił się w arkuszu, a takie samozwańcze głosy wbrew temu co się stało wypaczają imo sens rozgrywki i tylko robią zamęt, zwłaszcza wtedy gdy ktoś uzasadnia głos za odrzuceniem w taki sposób, bo jeśli tak, to nie powinno Shameta tam w ogóle być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bogans2 napisał(a):

edit. A dobra dales wytlumaczenie. Nie chce mi sie sprawdzac Bostonu czy im nie wejdzie

A to jest jednak kluczowe, bo wiele ofert wygląda fajnie, ale ludzie nie patrzą, że przykładowo trzy pierwsze oferty odpadną i gracz zostanie z minimum.

Oferta Bostonu dla Love na pewno nie wejdzie w życie, bo nawet jak nie podpiszą Aldamy to wyżej mają 100% podpis Vezenkova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 12:08, bogans2 napisał(a):

Nie wiem czy ktos ma. Mozemy poczekac i sie przekonamy. Te oferty co sa raczej nie beda zmniejszone bo to bedzie policzek dla Jonasa 🖖 On oczekuje wiecej. Aldama ma lepsze oferty

A wg Ciebie Drew Eubanks podpisuję słaba umowę która wiąże go z Bulls na przynajmniej trzy lata? Już Pacers patrząc na to że dają taka samą kasę ale przynajmniej będzie miał szansę aby dostać jakiś konkretny kontrakt, podobnie Jock Londale w oby przypadkach TO, jak dla mnie radził bym odrzucić i poczekać na kolejną turę czy nie będzie lepszych ofert

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

A to jest jednak kluczowe, bo wiele ofert wygląda fajnie, ale ludzie nie patrzą, że przykładowo trzy pierwsze oferty odpadną i gracz zostanie z minimum.

Oferta Bostonu dla Love na pewno nie wejdzie w życie, bo nawet jak nie podpiszą Aldamy to wyżej mają 100% podpis Vezenkova.

Ale to nie ma znaczenia. Glosujesz na umowe a nie parzysz na warunki i dopasowujesz swoje glosy. Jak odpadna te oferty to odpadna ale powinienes na nie zaglosowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2023 o 14:25, Reikai napisał(a):

Dodane

No, ale to chyba dość mocno wypaczyło wyniki, nie sądzisz? 

Większość już zagłosowała, taki Smith jr raczej na pewno by został w Houston, bo nie widzę sensu zamiany drużyny na gorszą prz takiej samej kasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Regis napisał(a):

No, ale to chyba dość mocno wypaczyło wyniki, nie sądzisz? 

Większość już zagłosowała, taki Smith jr raczej na pewno by został w Houston, bo nie widzę sensu zamiany drużyny na gorszą prz takiej samej kasie. 

Dlatego wspominam o dodaniu, żeby Ci co zaglosowali(a nie oszukujmy się, było to tylko kilka osób mogło zmienić ewentualnie decyzję. Ja np zmieniam na Houston, a kto tam głosował ma też opcje zmienić.

@Qcin_69 @człowiek...morza @fluber @january @ernie9005 @bogans2

 

Btw do jutra termin  a tu bieda z głosami, więc myślę że nie możesz się czuć pokrzywdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.