Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Rubio jest lepszy w pick and rollu co bardzo pasuje Haywardowi to raz

 

A dwa jak nie widzisz głębi jak praktycznie każdy poza Gobertem był do zastąpienia

 

Jazz zrobiło 51 zwycięstw mimo dużej ilosci kontuzji było w TOP 5 net rtg MOV i SRS

Dla Haya lepszy jest ktoś kto nie musi grać tak na piłce i potrafi rozciągnąc obronę, z Rickiego to się Gob może cieszyć. Co do zwycięst tutaj ok ale dla mnie te kontuzje to nie jest przypadek tylko stała tych graczy, Hill był mega fitem, jakim cudem my mamy uczynić jakiś progres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward czeka z decyzją do jutra to chyba źle dla Jazz bo jakby był pewny to by przyklepal dzisiaj

Daj Panie spokój bo ja to nawet ligę letnią oglądałem a tu nic

 

JEst teoria że jest dyskusja o małtym paycucie bo jak weźmie maxa to Jazz nie ma na full MLE a JAzz długo rozmawiało jakie jeszcze chce zrobić ruchy w te lato.

 

A propos ligi letniej

 

Mitchelll to jest kozak.... Facet jest niesamowity - jakby tak trafiał za 3 w NBA to będzie kradzieżą tego draftu

I nieważne , że to na podstawie pierwszego meczu ale facet ma atletyzm jakiego w JAzz nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów mi więcej, mam chłopaka w moim teamie Be Gm :grin:

 

Mitchella masz?

 

No facet w obronie to jest rewelacyjny .. W ataku to ma pierwszy krok ciut słabszy od Westbrooka ale wjazdy ma na pełnej petardzie. Zaskoczył mnie sposób z jaką swobodą i pewnością siebie zagrał choc zazwyczaj w debiucie gracze mają trzesące się dłonie

 

Wiadomo to tylko liga letnia ale Spurs miało w s5 trzech graczy z rotacji NBA a to Mitchell wyglądał jakby już z dwa lata biegał po parkietach NBA

W Jazz brakowało takiego atletyzmu i podobało mi się że bardzo dobrze współpracowali z Dante -- to będzie nasz para z ławki plus Ingles i JJ

 

Coraz bardziej mi się podoba ta wymiana z Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchella masz?

 

No facet w obronie to jest rewelacyjny .. W ataku to ma pierwszy krok ciut słabszy od Westbrooka ale wjazdy ma na pełnej petardzie. Zaskoczył mnie sposób z jaką swobodą i pewnością siebie zagrał choc zazwyczaj w debiucie gracze mają trzesące się dłonie

 

Wiadomo to tylko liga letnia ale Spurs miało w s5 trzech graczy z rotacji NBA a to Mitchell wyglądał jakby już z dwa lata biegał po parkietach NBA

W Jazz brakowało takiego atletyzmu i podobało mi się że bardzo dobrze współpracowali z Dante -- to będzie nasz para z ławki plus Ingles i JJ

 

Coraz bardziej mi się podoba ta wymiana z Denver

Tak, mam Mitchella. Wziąłem go z 12 pivkiem ale byłem gotów już z 10 nawet Ale ostal się Fox więc wzialem jego A drugiego z 12.

 

No mam nadzieję że się przebije do rotacji bo papiery na granie to ma. Boję się tylko by dali mu tam szanse w Utah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam Mitchella. Wziąłem go z 12 pivkiem ale byłem gotów już z 10 nawet Ale ostal się Fox więc wzialem jego A drugiego z 12.

 

No mam nadzieję że się przebije do rotacji bo papiery na granie to ma. Boję się tylko by dali mu tam szanse w Utah

O to się nie boje... Jazz miało na niego oko od początku sezonu. Specjalnie go rozpatrywali. Na Draft Kombajn pojechali tylko po to by go namówić na trening w Salt Lake i on sam potem naciskał na agenta by jechać do Utah

 

Miłość jest obopólna i Snyder z chęcią go wstawi. W zeszłym roku Snyder nie miał problemów z graniem debiutantami ( Neto w pierwszym swoim sezonie startował w ponad 50 meczach) ale jeśli go ktoś zawodzi to wypada z rotacji i nie ma zmiłuj. Burksa wysyłał do G-Ligi. Lyles wypadł z rotacji. To samo Mack.

 

Ale do AllStar Mitchell będzie grał sporo i to od neigo zależy czy się utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - powiem Wam, że mam dość tego cyrku z Hayem. Chce niech zostaje - nie chce niech sp......la. Jakieś namawiania, rozmowy, delegacje, lizanie dupy, wazelinka się leje a ten cymbał "musi się przespać z decyzją". Sap nam przeszedł koło nosa, za chwlę Danilo też a Jazz ciągle "Hay to Hay tamto" :grumpy: "bo to mu się nie podoba i tamto". Gdzieś czytałem już komentarz, że Jazz, którzy dobrze zaczęli offseason mogą być w rezultacie największym przegranym. :numbness: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - powiem Wam, że mam dość tego cyrku z Hayem. Chce niech zostaje - nie chce niech sp......la. Jakieś namawiania, rozmowy, delegacje, lizanie dupy, wazelinka się leje a ten cymbał "musi się przespać z decyzją". Sap nam przeszedł koło nosa, za chwlę Danilo też a Jazz ciągle "Hay to Hay tamto" :grumpy: "bo to mu się nie podoba i tamto". Gdzieś czytałem już komentarz, że Jazz, którzy dobrze zaczęli offseason mogą być w rezultacie największym przegranym. :numbness:

dokładnie @Max to samo myślę, przy czym sam Hay mnie nawet nie wnerwia tak bardzo, bardziej mnie wk.... jak Lindsey ma tylko jeden plan to jest Hayward musi zostać, a jak odejdzie to sezon w plecy co będzie tłumaczone marnym gadaniem w stylu musimy przemyśleć rozwijać itd itp pierdoły

Daj Panie spokój bo ja to nawet ligę letnią oglądałem a tu nic

 

JEst teoria że jest dyskusja o małtym paycucie bo jak weźmie maxa to Jazz nie ma na full MLE a JAzz długo rozmawiało jakie jeszcze chce zrobić ruchy w te lato.

 

A propos ligi letniej

 

Mitchelll to jest kozak.... Facet jest niesamowity - jakby tak trafiał za 3 w NBA to będzie kradzieżą tego draftu

I nieważne , że to na podstawie pierwszego meczu ale facet ma atletyzm jakiego w JAzz nie pamietam

No jakby wziął trochę mniej, i tak biedny nie będzie, to by świadczyło że serio chce coś ugrać, byłoby mega. Co do Mitchela to grać będzie bo ma bdb bb iq, ja się tak nie jaram nim bo już z Exuma miał być drugi Kobe, ale zdrowy Mitchel może być niezłym utilem na obronie

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante nie ma kondycji na porządne granie.. Wczoraj pierwsza połowa wymiatał a w drugiej oddychał rękawami...

Obaj z Mtichelem w obronie zgasili Murraya z Forbsem choć na pewno teraz czekają ich większe wyzwania

 

A co do Haywarda to mam deja vu--- to samo piszczenie i marudzenie czytałem 3 lata temu, że jakies Gordon grymasi, że chce maxa i w ogóle to skandal dawać kase takiemu białasowi ( tak wiem teraz podobnie marudze w temacie Otto Portera) więc może tak ze spokojem bo facet nawet w serii z Golden nie zawiódł... Facet jest All Starem - jedynym jakiego mamy obok Goberta a do Jazz tak sami z siebie nie przybiegną nowi... Więc szanujmy tego , którego mamy i to jaki mamy skład

 

A postawa że albo kocha JAzz albo niech spierdala jest lekko irracjonalna po prostu ... Bo Jazz od 2013 świetnie buduje skład po wcześniejszych błedach typu odpuszczenie Carolla i Sapa - . Mamy praktycznie wszystkich ponizej 25 roku życia . Wciąz się rozwijają.. Gobert to już pewnie TOP 15 a może ok 9-11 miejsca w lidze

20-30-40-50 w 4 lata ... I nie chce mi się spadać z tego miejsca i zaczynać powiedzmy znów od 40 bo macie focha ze ktos sie zastanawia

Szacunek mu się należy że z poziomu wyśmiewaneo białasa doszedł do miejsca że już nikt nie założy wątku w którym będzie się nabijał z wariata że uważa Hayward=George

Ba w ostatnim roku Hayward subiektywnie był lepszym graczem od PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry post ely3, właśnie miałem pisać do fanów Jazz wyżej, że fajnie jak raczylibyście gościowi się namyślić po spotkaniach z klubami, zanim podejmie decyzje która wpływa poważnie na życie jego i jego rodziny na lata?

Zwłaszcza, że nie robi z tego żadnej telewizyjnej dramy ala Lebron.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już go nie lubię. Jakbym miał to bym koszulkę palił.

Nie ma to jak Johny Stockton, bo Karl w LAL próbował walczyć o pierścionek, ale co tam czasy lojalności klubowej vs. it's business 

Wyglada na to, ze mamy falstart. Ponoć Hay jeszcze nie wie. Będzie zaraz cyrk jak z DeAndre.

 

 

pytanie kto Go zamknie, gdzie i z kim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.