Skocz do zawartości

PG13 w OKC


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

No jak już wszyscy wiedza George w OKC za Sabonisa i Oladipo

 

w sumie niezły deal dla OKC imo, George pewnie za rok w Lakers bo myśle, ze dalej niż 2 runda i tak nie zajdą i nie sadze żeby z nimi przedłużył a OKC pozbyło sie przynajmniej Oladipo z payrolu bo 20 baniek to troche dużo jak za niego

 

z westim bedą fun to watch, szykują sie dobre PO na zachodzie w tym roku chociaż jak narazie dalej nie widać nikogo, kto mógłby zdetronizować GSW

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Celtics cos proponowali tak realnie, bo wydaje mi się, że Danny żadnych picków nie proponował.

Proponował.... pick Celtics :D

 

No kierunek zaskakujący, ale skoro Durex z Westbro nie wytrzymał, to czy PG wytrzyma? Hmm... Gdyby udało sie przedłużyć Georgea w OKC to majstersztyk wymiana. Trochę w to wątpię, ale Magic może być mało spokojny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem, Indiana sie przejedzie i tak bylo. Tak naprawde komentarz do tej wymiany nalezy zaczynac od spuszczenia zlego kontraktu Oladipo, a potem pozyskania kolejnego swietnego gracza. Westbrook - Robertson - George - ??? (Gibson)- Adams

 

Ale za rok moga zostac z Robertson & Adams. Pakiet za Ibake oddany za George'a. Podwojna kradziez Prestiego. To jest ten koles od ktorego tez bym nie odbieral telefonow. Nie wiem czy to w ogole zaklika, ale cena zadna i warta ryzyka. Ewentualny matchup w PO z GSW jak najbardziej do ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy ruch ze strony OKC. Z jednej strony pozbyli się kontraku Dipo, który w przypadku odejścia Westbrooka mógłby być problematyczny, z drugiej strony zyskali prawa Birda do PG, co teoretycznie daje im jakoś małą przewagę w negocjacjach przy ewentualnym przedłużeniu PG13.

 

Indiana cóż chyba nie chciała wzmacniać nikogo ze wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne

 

Thunder sprzedało drożej Ibakę niż teraz płaciło za PG... ( W Orlando właściciel właśnie zamawia laleczki voodoo )

 

Zachód jest przegięty w tym momencie..

 

OCena tej wymiany

 

to Thunder wchodzą na poziom TOP3-4 Zachodu - dwie gwiazdy. Może PG to nie Durant ale to będzie mini wersja Thunder sprzed dwóch lat...Pozbyli się przepłaconego Victora i młodego Sabonisa a tak naprawdę to jest wymiana Ibaki na George'a ..

Wiadomo, że Thunder mają przed sobą decyzje co do Taja niemniej ruch świetny a i Paul może polubić granie w Oklahomie

 

Nie no Barcalover jeśli JAzz utrzymuje Haywarda to już się cieszę na taką rywalizacje z Wami w dywizji

Ocena 6+ ( nawet jeśli PG za rok zabierze talent do Lakers to ten jeden rok Thunder wejdą na wyższy poziom gry i pewnie skuszą Westrbrooka na extension)

 

Pacers

Ech , ech i jeszcze raz ech... Indiana traciła  PG, oddała Jeffa i postanowiła wpakować się w gruby kontrakt dla Oladipo ? Wzięli Sabonisa jak w drafcie wzięli dwóch skrzydłowych? Chaos kompletny. Implozja zespołu

Może to nie jest tak dziwaczne jak pakiet Soty za Butlera ale niewiele lepiej

 

Ocena : 3- bo jednak lubię Sabonisa i jego obrona we współpracy z Mylesem może być intrygująca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w to wątpię, ale Magic może być mało spokojny....

ee tam, ja szczerze odetchnąłem z ulgą bo bałem się, że Lakers rzucą teraz za dużo za niego, kolejnymi złymi opcjami byliby Cavs i Celtics gdzie wizja spacerku co rok do finału mogłaby się mu spodobać.

 

Tak ląduje w niekoniecznie atrakcyjnym mieście, jak lubię Westbrooka tak wydaje mi się, że PG na dłuższą metę może nie być zadowolony z oglądania w rogu jak Russ nabija kolejne triple double, na finał szans też za wielkich nie ma, ale na zachodzie trochę ciekawiej może będzie w następnych PO chociaż równocześnie na drugim wybrzeżu już w ogóle szkoda będzie w ogóle czasu by cokolwiek tam oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiścieeee :D

 

giphy.gif

 

Chrzani mnie to że tylko na rok go złapali ( o ile ;) )

 

W ogóle się tego nie spodziewałem od czasów odejścia Duranta była pseudo żałoba. Ok, były PO, RW0 dostał MVP, ale to wciąż nie to.

 

Zrzuciliśmy chory kontrak Oladipo :D. Mamy PG13. Jeszcze Kantera się pozbyć.

 

No dobrze się to zaczyna.

 

OKC w TOP4 zachodu na koniec RS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.