Skocz do zawartości

NBA przez net by Jmy


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

Van.

 

Chodzi tutaj o samą zasadę - ktoś prosił o to, więc szanuję to.

 

Osobiście wolę aby 1000 osób korzystał z dostępu przez miesiąc niż 10 000 przez tydzień. Korespondencja mailowa sprzyja pierwszemu rozwiązaniu, przyjęta na stronie drugiemu.

 

Wy macie swoje zdanie, ja mam swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magick.

 

Na tym forum poruszana była wielokrotnie prośba aby linkami dzielić się ale drogą mailową, aby linków nie zamieszczać na żadnych otwartych forach, itp., itd.

 

W życiu natomiast jest tak, że zawsze część osób zastosuje się do tego a część nie, dlatego - jak napisałem w poprzedniej wiadomości - 10 000 osób będzie korzystało z tego faktu przez góra tydzień.

 

Myślisz sobie zapewne, że ponieważ tutaj jest Polska a gdzieś tam daleko Stany Zjednoczone Ameryki to kto tam może wpaść na pomysł, że linki podawane są na jakieś polskiej stronce. Ponieważ jednak w grę wchodzą pieniądze to uwierz mi - obchodzi to kogoś.

 

Mimo wszystko miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj o samą zasadę - ktoś prosił o to, więc szanuję to.

a) nigdy nie ściagałeś na sprawdzianie? nauczyciel więcej niż prosi, powinienieś to jeszcze bardziej respektować jako honorowy

B) nigdy nie złamałeś zakazu rodziców jak cię o to proszą? zawsze byłes ok i było tak jak oni sobie wymarzyli? nawet o najmniejszą drobnostkę.

 

a co do całej sprawy to popieram Vana, bez różnicy czy ktoś te linki będize tutaj wklejał, ludize z LP jak zechcą to i tak się dowiedzą bo jak każdy z nas będą wiedzieli gdize poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magick.

 

Na tym forum poruszana była wielokrotnie prośba aby linkami dzielić się ale drogą mailową, aby linków nie zamieszczać na żadnych otwartych forach, itp., itd.

 

W życiu natomiast jest tak, że zawsze część osób zastosuje się do tego a część nie, dlatego - jak napisałem w poprzedniej wiadomości - 10 000 osób będzie korzystało z tego faktu przez góra tydzień.

 

Myślisz sobie zapewne, że ponieważ tutaj jest Polska a gdzieś tam daleko Stany Zjednoczone Ameryki to kto tam może wpaść na pomysł, że linki podawane są na jakieś polskiej stronce. Ponieważ jednak w grę wchodzą pieniądze to uwierz mi - obchodzi to kogoś.

 

Mimo wszystko miłego oglądania

hehehehehehehhehehe

 

człowieku skąd ty się urwałeś, w Azji tak ogląda jakieś 10 milionów osób weź idź tam i walcz chłopie!!

 

Gdyby zależało NBA.com to nikt by nie pooglądał ale co oni będą walczyć i tak w Europie nie można kupić legalnie League Passa

 

z ludźmi trzeba się dzielić i sobie pomagać, ale Polacy lubią innym pod górkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem juz na dlugo wczesniej o tymch mailach i "dyskretnym" poslugiwaniu sie z poufnymi informacjami (czyt linkami) ale wlasnie dlatego, zeby ludzie ktorzy jak do tej pory tego nie wiedzieli albo powiedzmy sobie szczersze byli leniwi (wielkimi literami napisalem ze dla LENIWCOW) wysilili sie troszke. Teraz wiekszosc wie, wiekszosc ma dostep a przynajmniej wiedze.

 

Pozatym sama polska solidarnosc jak juz ktos wczensiej powiedzial, nakazuje do podzielenia sie tego typu informacja a nie trzymania jej dla siebie. Wieksza radosc jak wiecej osob moze cieszyc sie chocby z jednego czy dwoich meczy swojej druzyny niz inna siedzaca i ogladajaca jeden za drugim i przed innymi ten fakt ukrywajaca. I walic te dyskretne prosby i te twoja niby poprawnosc Cyrano, ze ktos prosil a ty sie stosujesz.

 

I te straszenia, o tym, ze niby nie jestes anonimowy, ze cie dorwai za rozpowszechn ianie tego typu zreczy to bajki i gowno prawda. Niech sie najpierw z azjatami rozprawia (jak tez juz bylo powiedziane) a potem wezma za nas. A kto dalej chce siedziec cicho niech sobie siedzi, ale niech wie, ze inni juz nie beda i cala ta umowa kilkunastu osob jest syzyfowa praca. Po co wysylac maila jak wszytko i tak jest publicznie publikowane? Gdzie sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario: wlasnie zacznijmy sobie pomagac niech sie zmieni Polska mentlanosc ja sie nauczylem i wielkie dzieli panowie az wrocila ochota do nba bo jak sie tylko sledzi wyniki to lipa

Dokladnie. A dla pocieszenia powiem, ze jakby mieli kogos dorwac za te linki to dorwia mnie w pierwszej kolejnowsc w Stanach a pozniej sie wezma za was <smiech>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawem odpowiedzi na wiele poruszonych tutaj wątków.

 

W żadnej swojej wypowiedzi nie napisałem, że korzystanie i dzielenie się linkami do spotkań jest zabronione. Niestety wczytując się w niektóre wypowiedzi można spotkać się z sugerowaniem tego.

 

Intencją mojej wypowiedzi było to, że na pewnym forum (każdy zna adres :D ) można w/w linki znaleźć oraz dowiedzieć się nieco więcej. Osoby zaangażowane w działalność w/w forum (dzięki którym mamy możliwość oglądania spotkań) prosiły aby wszystkie zainteresowane osoby kierować na ich stronkę. Tam bowiem znajdują się zarówno linki jak i można się dowiedzieć znacznie więcej. Do takiej prośby można się odnieść pozytywnie lub negatywnie. Tyle i tylko tyle.

 

Natomiast na moją osobę posypały się "gromy", że śmiałem o tym napisać i przypomnieć.

 

Z zamieszczaniem linków jest pewien problem. Kopiujemy nie tylko, ale ludzie z całego świata. I faktycznie można się zgodzić, że nasz kraj (i duża liczba innych) nie jest celem "poszukiwań" speców od zabezpieczeń. Jednak wiem, że poprzedni sposób padł przez to, że goście z kraju "wujka Sama" zaczęli zamieszczać linki na swoich prywatnych stronach jak i na największych otwartych forach amerykańskich stron z których z pewnością spora część z nas korzysta. Efekt takiej działalności już zdążyliście poznać.

 

Nie twierdzę, że nie kopiowanie linków zapobiegłoby nas całkowicie przed brakiem dostępu korzystanie z oglądania spotkań ale na pewno wydłużyło by czas dostępu tej usługi. Tak samo jest teraz.

 

Odnośnie wątku bezpieczeństwa. Napiszę tylko tyle - nie mam bezgranicznego zaufania do wiary anonimowość w sieci.

 

P.S.

 

Na forum i tak każdy wie w jakim temacie szukać linków do spotkań. Spokojnie zatem można zmienić obecną nazwę wątku na np. LINKI, SPOTKANIA itp. A teraz wchodzisz na główną stronkę i napis świeci jak latarnia :-).

 

To już tyle. Miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tak patrze, i znowu linki live nie dzialaja, pokazuje sie te okno full login, takze chyba znowu nas przechytrzyli... chyba ze ktos wie jak to ominac :P

Heh, musisz mieć coś niet ak z ustawieniami u siebie, u mnie wszystko działa dalej poprawnie i oby tak było jak najdłużej. ;)

 

A co do anonimowości w necie to oczywiście zgadzam się z Cyrano, że tka nie jest. Jak zechcą to namierzą nas i nasze dane w kilka minut, a nasza anonimowość w sieci (w obecnym wydaniu) to tylko i wyłącznie mit w który nie wiedzieć dlaczego ludize wierzą.(Jeżeli egzystujemy normalnie oczywiście, a nie ukrywamy się za sztuczkami hakerskimi. )Tylko tutaj problemem jest skala, nie będą się zajmować takim Jmym co udostepnia dla kilku tysięcy ludiz w Polsce bo to nie ma większego sensu, tylko uderzą w chińczyków i od nich ludiz od tego typu spraw, bo im się to bardizej opłąca, plus akcja na większą skalę=większe ostrzeżenie i strach 'następców' . ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.