Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2017/18 - In Leonard we trust


Tomek9248

  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spurs na koniec RS

  2. 2. Kawhi z MVP

  3. 3. Kawhi królem strzelców



Rekomendowane odpowiedzi

http://hoopshype.com/rumor/1120658/

 

 

Phil oferował Kristapsa ponoć Suns za 4 i Bookera, ale Suns się nie zgodziło. Jak na moje paczka Porker + LMA + picki + może coś jeszcze to jest sporo więcej niż to co chciał Phil.

Parker to już nie ma żadnej wartości, a te picki to przecież będą z końca pierwszej rundy więc bez szału. Jedyny wartościowy gracz to LMA, który ma 32 lata. Nikt nie odda za niego Kristapsa. Tym bardziej, że Knicks woleliby chyba jakieś młode talenty pod przebudowę więc Booker + 4 pick bardziej pasuje. Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hoopshype.com/rumor/1120658/

 

 

Phil oferował Kristapsa ponoć Suns za 4 i Bookera, ale Suns się nie zgodziło. Jak na moje paczka Porker + LMA + picki + może coś jeszcze to jest sporo więcej niż to co chciał Phil.

Please, nie, dwóch czołowych prospektów od Suns to dużo więcej niż to co mogą dać Spurs.

 

Czyli: Phil chciałby sprzedać Porzingisa, ale za cenę którą jedynie może mu Boston zaoferować, a pewnie i tak nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zacząłem pisać, że to lipa, ale w trakcie zrozumiałem, że może nie do końca. Później chciałem napisać, że w sumie całkiem całkiem ta propozycja. Ale to też nie przeszło. Więc generalnie zależy od tego, jak bardzo w Knicks czują się w dupie bez PO i będąc wytykanymi/ jak bardzo Philowi odbije. 

 

1. Słaba oferta. Melo + LMA to wciąż brak lidera z prawdziwego zdarzenia i pierwszej opcji. Parker wróci w styczniu/lutym i zapewne dogra do końca kontrakt i gdzieś czmychnie. W dodatku Melo jest zły, a w salary ciązy kontrakt Noaha. To jest gra na bardzo już, a nie ma do tego warunków ani koniunktury. 

 

2. Dobra ofera. LMa wnosi dużo jakości w Knicks, której nie widzieli od cholery czasu. Robią razem z Melonem na iso game około 40W, Wraca Parker i fundują kibicom PO z 6-8 miejsca. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbadane są ścieżki Phila Jacksona. Koleś handluje i sra w gniazdo człowieka, który może coś w tej organizacji zmienić. Mogą też jakoś zaangażować jakiś 3 team w tą wymianę. Kings np może dałoby się namówić na oddanie 5+10. Bufford ma jakiś plan, skoro ostro cisną po Porziego to muszą mieć dobrą ofertę. Spurs nigdy nic nie robi jeśli nie są pewni swego.

Może masz rację, ale gdyby Kings oddali 5+10 za pakiet Spurs to byliby dużo większymi idiotami niż Lakers

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie się napalać na ten deal, wspomnę tylko, że LMA obsrał Knicks podczas wolnej agentury i nawet nie przyjechał na obiad z Philem jak się dowiedział, że ma grać na C. 

 

Ale z drugiej strony: jeżeli gdzieś ma być oddany to lepiej do takiego SAS niż innego patologicznego kurwidołka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exactly. Suns, Sixers, Boston - mniej więcej te zespoły mogłyby spełnić wymagania Jaxa, jednak podobno oczekiwania Phila są tak duże, ze nie ma szans na trade. Tym większa beka, ze to w ogóle przecieklo.

 

To nie jest tak, że coś przeciekło, Phil sam powiedział w wywiadzie, że Porzingis nie jest nietykalny. To tak jakby Hoover Dam się pewnego dnia zawaliło, a Donald stwierdził, że zaczęło w pewnych miejscach przeciekać.

 

BTW Spurs ponoć handlują LMA i chcą dostać TOP10 pick. Czuję, że Wolves mogą być zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wcale bym się nie zdziwił jakby poszedł three way deal między Knicks, a Wolves i Spurs. Coś w ten deseń i masa picków do Knicks - http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y87gdyku

 

Ło kurde Panie jak by to siadło to będzie to jeden z naj, jak nie naj offseason w historii jak dla mnie. Niech jeszcze Magic coś odwali i CP3 dołączy do SAS.

 

Jaram się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wcale bym się nie zdziwił jakby poszedł three way deal między Knicks, a Wolves i Spurs. Coś w ten deseń i masa picków do Knicks - http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y87gdyku

Rozumiem, że ten offseason jest na ten moment szalony, ale zakładanie scenariuszy gdzie np. dwie z trzech drużyn robią dla siebie zły deal nie ma chyba większego sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten offseason jest na ten moment szalony, ale zakładanie scenariuszy gdzie np. dwie z trzech drużyn robią dla siebie zły deal nie ma chyba większego sensu.

 

Jedna robi zły deal, ale sama do tego złego dealu świadomie prze i jest to NYK. Poza tym są przypaleni na Rubio.

SAS, wiadomo, palce lizać.

Sota czy ja wiem że tak źle by na tym wyszła? LMA obok KAT'a? Why not? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wcale bym się nie zdziwił jakby poszedł three way deal między Knicks, a Wolves i Spurs. Coś w ten deseń i masa picków do Knicks - http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y87gdyku

Najdziwniejsze w Twojej propozycji jest to że na siłę wepchnąłeś tam Spurs

 

Jeśli Knicks chcą oddać Porzingisa za Rubio plus picki to Spurs jest tam do niczego nie potrzebne.

Więc ja bym się mocno zdziwił gdyby doszło do takiej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak na moje to ta wymiana jest do dopracowania, bo równie dobrze może być tak, ze Spurs ruszy jeszcze Greena i Parkera co jest mocno prawdopodobne, a Melo dodatkowo poleci z Porzingisem. Ogólnie Wolves jest tutaj kluczem dla Spurs i może wszystko ustawić tak, aby zyskać brakujące ready elementy na PO, oddając do Knicks co im nie jest super potrzebne. Rubio i coś tam.

 

Ale tak jak pisze @ely, skoro to Sota ma wykładać assety na Porzingisa, to dlaczego miałaby wziąć zamiast niego LMA? Zakładasz, że Aldridge jest w ich oczach lepszą opcją w zamian za Rubio + #7 i jeszcze coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie reporty na ten moment mówią, że Jackson może ruszyć Porzingisa, ale jak dostanie naprawdę świetną paczkę w zamian, czymś takim nie jest Rubio i 7. pick.

 

Wolves za 32-letniego startera na PF płaciliby starterem na PG i (jak się domyslam) czołowym pickiem tegorocznego draftu.

 

Spurs dają 32-letniego startera za topowy talent w NBA.

 

No, ja wiem, ze raz na jakiś czas taka wymiana się zdarzy, ale jednak nie widzę wymyslania wymian w stylu "jedna drużyna gwałci całą resztę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota nie jest zadowolona i na to nie pojdzie, zapomnij. Nikt nie da sie wydymac Spursom i nie da im prezentu za taki shiit jaki tutaj wypisujesz.

 

Gdyby ten Aldridge grał jak za czasów Blazers, to by Minnesota na to poszła bez zastanowienia. Problem w tym, że to nie jest już tamten Aldridge, tylko jego pół i to ta bardziej miękka połówka.

 

Wciskanie Spursów do tego trade'a, to efekt naszej sympatii do tej drużyny, a nie sensownych rozważań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.