Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Według przecieków Nets grają dwa mecze w Mexico City 7 grudnia z OKC i 9 grudnia z Heat.,Oba mecze jako gospodarze ,czyli w nadchodzącym sezonie Nets zagrają tylko 39 razy w Barclays Center.,Oczywiście nie licząc Playoffs, które według Lina mamy na 100%  zapewnione., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli,ze 15. druzyna wschodu 'minus' najlepszy grajek = [co najmniej] 8. druzyna konferencji. hm...ciekawe ;)...

Najlepszy grajek ubył ,ale na jego miejsce jest 4 starterów.,  Lopez 20,5 PPG., Russel 15,5PPG ,Crabbe 10,5PPG,Caroll 9 PPG.,Mozgov 7,5PPG Razem =42,5 PPG.,(20,5<42,5) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy grajek ubył ,ale na jego miejsce jest 4 starterów.,  Lopez 20,5 PPG., Russel 15,5PPG ,Crabbe 10,5PPG,Caroll 9 PPG.,Mozgov 7,5PPG Razem =42,5 PPG.,(20,5<42,5) 

zeby sie tobie przypadkiem nie dodalo ;)...mozgov to patalach. carroll to 'niewiadoma' [w minionym sezonie gral 'piach']. pozostala '2' jest godna uwagi. tylko,kto tam u was bedzie grac na centrze? - 'patalach' i jarret [mysle,ze niezly prospect,ale czy na 'juz'?]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby sie tobie przypadkiem nie dodalo ;)...mozgov to patalach. carroll to 'niewiadoma' [w minionym sezonie gral 'piach']. pozostala '2' jest godna uwagi. tylko,kto tam u was bedzie grac na centrze? - 

A kto grał na C w GSW? Przecież obydwa C z mistrzowskiego teamu to dużo gorsze patałachy od Mozgova.,Złota Era centrów NBA się skończyła w momencie kiedy Duncan powiesił buty na kołku . W dzisiejszej koszykówce nikt nie buduje zespołu wokół centra tak jak w czasach Russela,Chamberlaina, Mikana, Kareema,Ewinga, Malone,Hakeema,Robinsona,Shaquille i Tima./edit/ Ewentualnie poprzedni skład Nets,gdzie C był najlepszym graczem drużyny został uznany przez duet Atkinson/Marks ,za przeżytek i skansen dawnej koszykówki ,dlatego zdecydowali się na trade Brooka., 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto grał na C w GSW? Przecież obydwa C z mistrzowskiego teamu to dużo gorsze patałachy od Mozgova.,Złota Era centrów NBA się skończyła w momencie kiedy Duncan powiesił buty na kołku . W dzisiejszej koszykówce nikt nie buduje zespołu wokół centra tak jak w czasach Russela,Chamberlaina, Mikana, Kareema,Ewinga, Malone,Hakeema,Robinsona,Shaquille i Tima./edit/ Ewentualnie poprzedni skład Nets,gdzie C był najlepszym graczem drużyny został uznany przez duet Atkinson/Marks ,za przeżytek i skansen dawnej koszykówki ,dlatego zdecydowali się na trade Brooka., 

co ty porownujesz?! netsow z gsw,serio?! - jak bedziesz miec taki obwod jak gsw,to bedziesz sobie mogl grac na centrze kims 'wylacznie z centymetrami'. a na dzis,to straciliscie czolowego centra w lidze,i macie 'dziure' pod koszem. takie sa fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że Ty piszesz o poziomie zawodników, a Mayor o pomyśle na grę. Błądzisz więc :smile:

nie ja bladze,a kolega mayor. sam zaproponowal kierunek dyskusji [sumujac statsy grajkow],po czym zmienil azymut na 'pomysl na gre'. a najbardziej to zbladziles tutaj ty,kolego. skoro juz zechciales sie wlaczyc do dyskusji,to warto byloby - uprzednio - zapoznac sie z jej 'ksztaltem'. swoja droga,nikt tu nie dyskutuje z tym,ze nba ewoluowalo w kierunku '3' i 'maluchow'... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy grajek ubył ,ale na jego miejsce jest 4 starterów.,  Lopez 20,5 PPG., Russel 15,5PPG ,Crabbe 10,5PPG,Caroll 9 PPG.,Mozgov 7,5PPG Razem =42,5 PPG.,(20,5<42,5) 

 

równanie byłoby prawdziwe jakby Nets zaczęłi grać na boisku w 8 i mieli S8.

 

odszedł jeden Starter ( Lopez) 20,5 przyszedł inny ( Timmi M 7,5) więc tu odejmujemy 13 punktów

nowych 3 starterów  daje 45 punktów ale musimy w takim wypadku odjąć poprzedników ....Bogdan 14 Trevor 10 i powiedzmy Foyle 5,5 ... poprawa o 16 punktów

 

 

plus 3PPG

 

 

RHJ robi postęp....  to jest główna róznica...

jeżeli Lin będzie zdrowszy to kolejny plusik... i to tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja bladze,a kolega mayor. sam zaproponowal kierunek dyskusji [sumujac statsy grajkow],po czym zmienil azymut na 'pomysl na gre'. a najbardziej to zbladziles tutaj ty,kolego. skoro juz zechciales sie wlaczyc do dyskusji,to warto byloby - uprzednio - zapoznac sie z jej 'ksztaltem'. swoja droga,nikt tu nie dyskutuje z tym,ze nba ewoluowalo w kierunku '3' i 'maluchow'... 

Dyskusja zaczęła się od Twojego stwierdzenia ,jakoby Nets się osłabili (względem poprzedniego sezonu),gdyż oddali najlepszego zawodnika.,Ja tylko ośmieliłem się kontestować Twoją ocenę, według której Brook był doskonałym leaderem Nets.,Wystarczy porównać wyniki Nets w dwóch sezonach kiedy Brook był najlepszym graczem i liderem Nets (20W,21W) z wynikami kiedy w Nets najlepszymi graczami byli Jo Jo czy De Will, a Lopez był tylko centrem.,  I nie pisze tego złośliwie, gdyż wysoko cenie Lopeza, chwała mu za wszystkie sezony rozegrane w Nets i mam nadzieje ,że jego 11 będzie zastrzeżona.,Brook jest teraz w Lakers zdecydowanie najlepszym graczem i także życzę mu sukcesów jako leader młodego zespołu.,      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zaczęła się od Twojego stwierdzenia ,jakoby Nets się osłabili (względem poprzedniego sezonu),gdyż oddali najlepszego zawodnika.,Ja tylko ośmieliłem się kontestować Twoją ocenę, według której Brook był doskonałym leaderem Nets.,Wystarczy porównać wyniki Nets w dwóch sezonach kiedy Brook był najlepszym graczem i liderem Nets (20W,21W) z wynikami kiedy w Nets najlepszymi graczami byli Jo Jo czy De Will, a Lopez był tylko centrem.,  I nie pisze tego złośliwie, gdyż wysoko cenie Lopeza, chwała mu za wszystkie sezony rozegrane w Nets i mam nadzieje ,że jego 11 będzie zastrzeżona.,Brook jest teraz w Lakers zdecydowanie najlepszym graczem i także życzę mu sukcesów jako leader młodego zespołu.,      

nigdzie nie napisalem,ze byl 'doskonalym liderem'. stwierdzilem jeno,ze byl najlepszym graczen nets [dla mnie to dzis 'top 3' grajek na swojej pozycji w lidze] w ostatnich paru sezonach. i daj mu boze,zeby mogl,wreszcie,o cos powalczyc! [paradoksalnie - na silniejszym zachodzie - z lakers ma na to wieksze szanse. lopez + ball + kcp to swietnie rokujacy core,a kuzma,jak sadze,moze byc stealem tego draftu]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisalem,ze byl 'doskonalym liderem'. stwierdzilem jeno,ze byl najlepszym graczen nets [dla mnie to dzis 'top 3' grajek na swojej pozycji w lidze] w ostatnich paru sezonach. 

Top 3 Center jedynie jak bierzesz pod uwagę jego scoring i offense.W Defense Lopez gra słabo, kiepski rebounder,P&R defender i rim protector.,Jak podsumujesz grę Lopeza po obydwu stronach to będzie problem zmieścić go w Top 10 NBA Centers,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.