Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo zastrzeżeń co do wymiany Kraba,że bez picku poszedł to i tak cały offseason można uważać za bardzo udany na Brooklynie. Nareszcie mają solidny talent do rozwijania(DLO),a że trochę kapusty utopili w kontraktach różnicy im wielkiej nie robi,bo i tak żadnych topowych Free agentów nie ściągną w przeciągu najbliższych 3-4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zastrzeżeń co do wymiany Kraba,że bez picku poszedł to i tak cały offseason można uważać za bardzo udany na Brooklynie. Nareszcie mają solidny talent do rozwijania(DLO),a że trochę kapusty utopili w kontraktach różnicy im wielkiej nie robi,bo i tak żadnych topowych Free agentów nie ściągną w przeciągu najbliższych 3-4 lat.

 

Tak z ciekawości, jakie są oczekiwania w stosunku do D'LO przez kibiców Nets?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zastrzeżeń co do wymiany Kraba,że bez picku poszedł to i tak cały offseason można uważać za bardzo udany na Brooklynie. Nareszcie mają solidny talent do rozwijania(DLO),a że trochę kapusty utopili w kontraktach różnicy im wielkiej nie robi,bo i tak żadnych topowych Free agentów nie ściągną w przeciągu najbliższych 3-4 lat.

Było wiadomo, że Nets muszą przepłacać. Mnie się wydaje, że offseason poszło świetnie. Pozyskano zawodników, którzy dają jakąś nadzieją, nie są kartoflami (jak Nicholson). W dodatku można mieć nadzieję, że odzyskają formę pracując z Atkinsonem.

 

:angel: Russell jest w ważnym momencie dla swojej kariery. Powinien określić kurs - na allstara? Na przeciętniaka?

@ P_M, oczekiwania? Jeżeli o mnie chodzi, to serce do gry i systematyczny rozwój. Nie oczekuję jakichś cudów.

:ph34r:  Carrolla ceniłem przed przenosinami do Kanady i liczę, że pracując znów z KA będzie wzmocnieniem.

:very_drunk: Mozgov to niby koszykarz na wykończeniu, ale jeszcze bym kolesia nie skreślał. Jak wspominałem, pamiętam mecz Nets z Lakers, w którym Rosjanin ustawiał zbieraninę z Brooklynu jak chciał punktując i zbierając. Jak doda do swojego arsenału trójkę to może być ciekawie. Być może strata Lopeza nie będzie aż tak odczuwalna.

:butterfly: Crabbe dla mnie był jedynym RFA, którego wyrównania naprawdę żałowałem. Facet ma stabilną formę za 3 ponad 40%. Jest prawie pewniakiem w tym sensie, że gorszy być nie powinien. Ciekawe co się stanie jak da mu się więcej swobody i obdarzy większym zaufaniem. Nie patrzyłbym na hajs za niego, bo jak już było tu mówione, raz, że poszedł do Hadesu kartofel i to daje po odjęciu ok 12 mln, dwa, że bez tego kontraktu nie byłoby mowy o Krabiku w na Brooklynie. Z czystej sympatii cieszę się, że jest uszary, a nie KCP (którzy prawdopodobnie dostałby jeszcze więcej, bo maxa gdyby inaczej się sprawy w Detroit potoczyły!).

:afro: Ciekawy jestem Jarretta Allena, pewnie dostanie sporo szans w obecnej sytuacji kadrowej Nets. 

 

W zależności od scenariusza Nets mogą zaatakować PO, a mogą zadomowić się na samym dole. Zobaczymy :smile:

 

W składzie wciąż jest miejsce. Widziałem ploty, że Nets chcą uderzyć po Greena z jakąś wymianą i S&T. No nie wiem, raczej spodziewam FA na minimum weterana lub kogoś pominiętego w drafcie.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andy13 @Cris155s

 

co do oczekiwań pytałem dlatego, ponieważ w temacie LAL jedynie sympatycy LAL i to nie wszyscy wierzą/wierzyli w D'LO.

Ja o dziwo teraz oceniam go wyżej niż w LA, bo fakt jak niską miał wartość i zostania wykopanym z Lakers, mogą być dla niego silnym kopem w dupę. Jeśli jednak z lekcji nic nie wyniósł, to przeciętny boxscore w stylu 19/5/4 i staty lepsze niż gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D'Loading powinien wystrzelić w Nets - mniejsza presja, więcej swobody w grze, a i rozgrywać nie będzie musiał bo tym zajmie się Lin. 

 

Caroll jak dla mnie równia pochyła, miewał w poprzednim sezonie przebłyski w Raptors, ale no właśnie, tylko i wyłącznie przebłyski.

 

Z Mozgovem niezła dziura pod koszem się szykuje i tak jak Netsi w tamtym sezonie mając Lopeza, to był ich największy atut, tak teraz zmienia się wszystko o 360 stopni.

 

Crabbe ciekawy transfer, aż dziw jak dla mnie, że Portland nie chcieli za niego jakiegoś picku. 

 

Podsumowując, jak dla mnie Netsi wielka zagadka. W końcówce poprzedniego sezonu potrafili grać z dobrymi drużynami jak równy z równym, pamiętam nawet jak pozbawili z tego co się orientuje bodajże Pistonsów praktycznie szans na PO. Szczególnie groźni byli na własnym parkiecie, a połączenie Lin + Lopez fajnie wyglądało. Szkoda, że nie ma tego drugiego, ale może za rok wróci jako FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D'Loading powinien wystrzelić w Nets - mniejsza presja, więcej swobody w grze, a i rozgrywać nie będzie musiał bo tym zajmie się Lin. 

 

Caroll jak dla mnie równia pochyła, miewał w poprzednim sezonie przebłyski w Raptors, ale no właśnie, tylko i wyłącznie przebłyski.

 

Z Mozgovem niezła dziura pod koszem się szykuje i tak jak Netsi w tamtym sezonie mając Lopeza, to był ich największy atut, tak teraz zmienia się wszystko o 360 stopni.

 

Crabbe ciekawy transfer, aż dziw jak dla mnie, że Portland nie chcieli za niego jakiegoś picku. 

 

Podsumowując, jak dla mnie Netsi wielka zagadka. W końcówce poprzedniego sezonu potrafili grać z dobrymi drużynami jak równy z równym, pamiętam nawet jak pozbawili z tego co się orientuje bodajże Pistonsów praktycznie szans na PO. Szczególnie groźni byli na własnym parkiecie, a połączenie Lin + Lopez fajnie wyglądało. Szkoda, że nie ma tego drugiego, ale może za rok wróci jako FA. 

 

360 stopni czyli zostało bez zmian? Rozegranie w rękach Lina? Czy on kiedykolwiek pokazał ponadprzeciętne umiejętności w tej dziedzinie? On najlepiej kreuje siebie. Russell wydawało się, że będzie wybornym playmakerem i póki co nie jest nim i w cholerę daleko mu do tego, ale mimo wszystko - poziom wyżej od Lina.

 

Portland to nie tylko nie chciało picku, ale powinni się cieszyć, że sami nie dołożyli swojego i Nets wzięli go promocyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno po dwóch sezonach skreślać Russela.,Jego gra w Lakers to : rookie season - Kobe farewell, sophomore season - ostre tankowanie Lakers.,Dodatkowo afera w szatni .,Warto także wziąć pod uwagę ,że gracze na tej pozycji potrzebują więcej czasu na rozwój.,Wystarczy porównać jak grali przez pierwsze dwa lata :Westbrook ,Lowry,Curry,Thomas,Harden.,   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

360 stopni czyli zostało bez zmian? Rozegranie w rękach Lina? Czy on kiedykolwiek pokazał ponadprzeciętne umiejętności w tej dziedzinie? On najlepiej kreuje siebie. Russell wydawało się, że będzie wybornym playmakerem i póki co nie jest nim i w cholerę daleko mu do tego, ale mimo wszystko - poziom wyżej od Lina.

 

Portland to nie tylko nie chciało picku, ale powinni się cieszyć, że sami nie dołożyli swojego i Nets wzięli go promocyjnie.

 

A który plejmejker teraz nie kreuje siebie? Chyba tylko Rajon Rondo albo Ricky Rubio, którzy nie potrafią rzucać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewam się radosnej koszykówki. Lin+Russell+Crabbe = radosna koszykówka. Kibice będą zadowoleni - wysokie wyniki, uda się wygrać więcej spotkań niż w poprzednim sezonie... Potem może uda się kogoś wartościowego złowić w następnym off-season i wszystko pójdzie powoli do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Lin:

I still feel like we can make the playoffs. I know everyone will laugh, but that’s no problem. If I believe we can make the playoffs, this is most important....

 

Hopefully we can perform exceptionally well. Everyone thinks we’ll suck, so I feel like we don’t have a lot of pressure

 

:rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych dniach okienka Nets gadali z J.J. Redickiem. Nic z tego nie wyszło, a sam J.J. rzucił niedawno w podcaście trochę światła na sprawę. Przedstawia się jako gościu, któremu zależy na minutach na parkiecie i... który nie daje sobą rządzić swojej kobiecie :rugby:

 

Redick był zainteresowany grą dla Nets i pozytywnie wypowiada się o zmianach w organizacji, podoba mu się to, co robi Marks. Wszystko wyglądało na początek obiecującego związku, ale kiedy na Brooklyn trafił D'Angelo to J.J. stwierdził, że oznacza to dla niego sporo mniej minut na parkiecie więc już wtedy właściwie zrezygnował. Dostał ofertę na stół na 2 lata, ale nie chciał jej podpisać.

 

Co ciekawe, na Brooklyn (gdzie mają już hawirę) bardzo nalegała jego żona. Powiedział jej, że miała wskazać 3 miejsca, w których chciałaby żyć. Wybrała:

1) Brooklyn

2) Brooklyn

3) Brooklyn

Twardy zawodnik J.J. :onthego:

 

Ridick zaznacza też, że wybór z tego roku niczego nie wyklucza w przyszłości. A w sumie co ma gadać, jak jego żona tak chce mieszkać na Brooklynie :tongue:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych dniach okienka Nets gadali z J.J. Redickiem. Nic z tego nie wyszło, a sam J.J. rzucił niedawno w podcaście trochę światła na sprawę. Przedstawia się jako gościu, któremu zależy na minutach na parkiecie i... który nie daje sobą rządzić swojej kobiecie :rugby:

 

Redick był zainteresowany grą dla Nets i pozytywnie wypowiada się o zmianach w organizacji, podoba mu się to, co robi Marks. Wszystko wyglądało na początek obiecującego związku, ale kiedy na Brooklyn trafił D'Angelo to J.J. stwierdził, że oznacza to dla niego sporo mniej minut na parkiecie więc już wtedy właściwie zrezygnował. Dostał ofertę na stół na 2 lata, ale nie chciał jej podpisać.

 

Co ciekawe, na Brooklyn (gdzie mają już hawirę) bardzo nalegała jego żona. Powiedział jej, że miała wskazać 3 miejsca, w których chciałaby żyć. Wybrała:

1) Brooklyn

2) Brooklyn

3) Brooklyn

Twardy zawodnik J.J. :onthego:

 

Ridick zaznacza też, że wybór z tego roku niczego nie wyklucza w przyszłości. A w sumie co ma gadać, jak jego żona tak chce mieszkać na Brooklynie :tongue:

 

Z ciekawości jej sobie poszukałem, choć bardziej by się to nadawało do tematu-legendy "Kobiety NBA".

 

vanessa-lopez.jpg?w=600

 

 

Doopy nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.