Skocz do zawartości

[East 1st round] Cleveland Cavaliers [2] vs Indiana Pacers [7]


RappaR

Jaki będzie wynik serii?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik serii?



Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zaczyna się! Możliwe, że poznamy pierwszą 2'go-rundową drużynę już za 2,5 godziny. Przez te 3 mecze co najmniej 2 można nazwać "wyrównanymi" i w obu tak niewiele brakowało by to Pacers zwyciężyli. W G3 stracili tak okazałą przewagę przegrywając ostatecznie mecz, że teraz muszą być pozytywnie zmotywowani tamtą porażką poza tym mają już nóż na gardle i "albo wóz albo przewóz".

 

Nie chcę się powtarzać ale ewentualna porażka Pacers 0:4 w tej serii nie odzwierciedli tego jaka ona naprawdę była. Poza tym 4:0 w jakiejkolwiek serii PO jest po prostu słabe. Jako kibic zależy mi na jak największej ilości emocji i meczy a oglądanie LeBrowniego jak przelatuje przez Playoffs niczym Messerschmitt nie jest fajne.

 

No Pacers.. Musicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kobiety zwracają uwagę na to jak dany zawodnik wygląda? :D Dla mnie ważne by grał jak najlepiej i równie dobrze mógłby grać z papierową torbą na głowie. ;)

 

Chyba nikt nie odpowiada za to jak wygląda? No i z tym obrzydliwym to stanowcza przesada.

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kobiety zwracają uwagę na to jak dany zawodnik wygląda? :D Dla mnie ważne by grał jak najlepiej i równie dobrze mógłby grać z papierową torbą na głowie. ;) Chyba nikt nie odpowiada za to jak wygląda? No i z tym obrzydliwym to stanowcza przesada.

Tylko kobiety mają zmysł estetyczny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron ładnie tyra. Urzekła mnie zwłaszcza akcja, w której najpierw przewrócił George'a, a następnie w bliźniaczej sytuacji, po drugiej stronie parkietu, zablokował. Klasa.

 

Ogólnie bardzo mi szkoda, że te drużyny trafiły na siebie i gorsza musi odpaść. Z resztą Wschodu by Pacers powalczyli.

Edytowane przez jamalcegłacrawford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się stało w końcówce?! Szkoda tej trójki.. No cóż.. Po czterech naprawdę dobrych meczach Cavs schodzą z pola bitwy niepokonani. Niepokonani ale na pewno nie była to "lekka i przyjemna" dla nich bitwa. Wola walki w chłopakach z Indiany jest naprawdę imponująca, nie poddali się i mimo to, że w serii ostatecznie był sweep to gra Pacers na to nie wskazywała. Niezasłużona porażka 0:4 ale niestety - taki jest sport.

 

Ostatecznie należą się wielkie brawa Indianie za tą serię, bo wszystkie 3 mecze które miałem przyjemność oglądać w tej serii były naprawdę zacięte (prócz jednego którego nie oglądałem w całości jedynie z highlightów).

 

Brawo dla Cleveland, bo pokazali jak grać i jak wygrywać w wielkim stylu. Pozostaje im czekać na Toronto lub Milwaukee. Czyżby powtórka z zeszłorocznego ECF? Poproszę! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa dla Pacers za walke i za ciekawe spotkania, ale tez brawa dla Cavs i LeBrona za sweep

 

Jak dla mnie to 0-4 w przypadku Indiany to kompromitacja. Jak na tak mocną kadrę to dawali ciała przez znaczącą część sezonu i jeszcze zakończyli sezon sweepem. Bardzo słabo.

 

Dla mnie Pacers bezsprzecznie rozczarowanie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James jest top 2 graczem ever ? Bardzo wielu, by się kłóciło.

Poza tym dużo lepiej na żywo oglądało się gracza nr 1 w historii nba Jordana. Począwszy od 1991 roku.

 

sorry ale wg maca tu chodziło o Embiida i LBJa, więc nie wiem o czym piszesz :>

 

 

 

a tak poważnie to od powrotu do Cavs LBJowe PO mode niczym nie ustępuje Jordanowemu PO mode (a sezonom z Heat - poza 1szym ofc - też niewiele brakuje)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.