Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

"My jako radni kupiliśmy za 10 milionów prawa do Grand Prix w Gorzowie dla niego. Nie dla Daniela Bewleya czy kogoś innego, tylko dla Bartosza Zmarzlika, żebyśmy mogli go tu oglądać. Kogo teraz kibice będą oglądać? Zawodnika Motoru Lublin? To jest kompletne niepoważne, co on zrobił.

Czy przejście do innego klubu może Zmarzlikowi wyjść na dobre?

Nie chcę być brutalnym, ale większość zawodników, która odeszła ze Stali, wróciła tutaj, ale niestety w charakterze tylko i wyłącznie widzów. Myślę tutaj o Krzysztofie Cegielskim, który wrócił na wózku inwalidzkim. Podobnie Bogusław Nowak. Zenon Plech też wrócił z ciężką kontuzją ręki, bo zaprosiłem go, żeby został trenerem. Piotr Świst też odszedł z Gorzowa i niczego dobrego mu to nie przyniosło. To jest taki sygnał ostrzegawczy."

ŹRÓDŁO: SPORTOWE FAKTY

 

waldeklaugh.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam idiotyczne rozgroryczenie zarządu czy radnych z Gorzowa to GKSŻ w końcu mogłaby zacząć być poważną organizacją a nie tylko siedliskiem dziadków i pijawek

W żużlu nie można zmeniać klubu i negocjować z nowym klubem przed 1 listopada. A w połowie lipca wiadomo ,ze Zmarlzik idzie do Lublina , Pawlicki do Wrocławia , Michelsem z Drabikiem do Częstochowy

 I nagle mamy sytuacje w której w finale Drabik z michelsenem będa się zastanawiać czy jechać dobrze dla klubu z których się żegnają czy może jednak dobrze dla klubu z którym się witają

GKSŻ powinna przykładnie ukarać kluby i zawodników za takie manewry . Kiedyś takie akcje robiono już na sam koniec sezonu . Teraz praktycznie od połowy czerwca chodzą plotki kto zmienia klub i potem taki bienaminek wchodzi do ligi i się okazuje ,ze już wszscy mają nowe umowy.  I jeden Emil Sajfudinow ma nieznaną przyszłość. No i w sumie Gleb Czugunow bo dla niego miejsca we Wrocławiu nie ma więc pewnie pójdzie na wypożyczenie do beniaminka albo 1 ligi. 

A no i chyba Lindgren jeszcze nie ma nowej umowy.. Zrobiliby śledztwo - kary finansowe. Zakaz podpisywania nowych zawodników przez 2 lata co by zrobiło z nich niewolników w przypadku podpisywania umów z obecnymi 

To nie jest dobre dla szlaki to co się teraz dzieje . A rynek się tak mocno zepsuł ostatnie 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Grand Prix Challenge zbiera dziś potężne żniwo. Jak tak dalej pójdzie to w Grand Prix pojadą ci co się nie wycofają

Przy okazji jak można powaznie traktować ten sport gdy dzień przed playoffs w najlepszej lidze świata organizuje się zawody na takim kartoflisku i wycina topowych zawodników że składu. Ciekawe kim jutro będzie jechał Gorzów.  @ignazz już może otwierać szampana

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2022 o 22:27, fluber napisał:

@ignazz już może otwierać szampana

Może jednak nie bo się Hansen obudził. i Apator cudem zrobił wygraną

Za to Woryna wygrał dla Czewy . Był niewiarygodny

PS. To mówisz ,że kartoflisko było w Glaskow a wyjście z pierwszego łuku we Wrocku było cacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Może jednak nie bo się Hansen obudził. i Apator cudem zrobił wygraną

Za to Woryna wygrał dla Czewy . Był niewiarygodny

PS. To mówisz ,że kartoflisko było w Glaskow a wyjście z pierwszego łuku we Wrocku było cacy?

Byłem w szoku ze nie przełożono meczu. Wrocław już dzień wcześniej informował że przy takich opadach z torem nie będzie za dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ula la... szkoda chlopa

,, To mógł być jego ostatni mecz w karierze, najważniejsze żeby z tego wyszedł popularny Miedziak.

Z naszych źródeł wynika, że zawodnik przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii zielonogórskiego szpitala.

W klubie dowiedzieliśmy się, że zawodnik został wprowadzony w stan śpiączki ze względów bezpieczeństwa. U Miedzińskiego miał bowiem zostać stwierdzony uraz aksonalny, który stanowi najcięższą postać urazu zamkniętego mózgu. Dodatkowe testy wykluczyły złamania kości.

Zawodnik w jednym z biegów stracił kontrolę nad motocyklem, uderzył w rywala, a potem bezwładnie upadł na tor. Wypadek wyglądał fatalnie, a na domiar nieszczęścia wydarzył się na prostej, czyli w tej części toru, która nie jest osłonięta dmuchanymi bandami ``

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półfinały świetne. Czewa sama chyba nie wie jak tego nie wygrała. Ten 12 bieg jak w pół okrązenia z 4-2 zrobili 2-4 będzie im się śnił w dordze powrotnej. Niemniej jeśli oni przy tak beznadziejnym Worynie remisują w Gorzowie to ja nie wiem kto ich moze zatrzymać w drodze po tytuł. A Apator szok - wygrali wysoko z Lublinem. Wprawdzie nie wiem co tym Michelsenem niemniej Toruń pojechał rewelacyjnie.

Bardzo dobre półfinały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 06:47, ignazz napisał:

Będziesz w Toruniu na GP?

Nie będę po raz pierwszy od wielu wielu lat. W tym roku mam dużo innych planów i któryś weekend w końcu muszę odpuścić...

Ale sensacja w Częstochowie. Mieli 12 pkt przewagi w Gorzowie i nagle z 4-2 przegrali 2-4 ale przy fatalnym Worynie był remis . A tu nagle dramat. Woryna nadal fatalny. Lindgren ze Smektałą niewiele lepszy... A tu Vaculik ze Zmarzlikiem rozjechali. Do tego Hansen się obudził kolejny raz w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ptak napisał:

Jeżeli Zmarzlik pojedzie w Lublinie na maksa to Stał powinna mieć złoto. Wtedy trudno mieć do niego jakieś pretensje 

On akurat zawsze jedzie na maxa. Znam ludzi z Gorzowa i oni z nim rozmawiają. Koleś cały czas na mieście gada ,że będzie złoto dla Stali. Że nigdy by nie chciał odejśc ze srebrem tylko chce dać złoto, Pomijając jak trochę słaby jest obecnie żużel to Zmarlzlik jest po prostu fantastycznym źużlowcem , który poświeca wszystko dla zwyciestwo. Dla niego się nie liczy drugie miejsce. On zawsze nawet jak to nie ma sensu próbuje być pierwszy

PS - Byłem wczoraj  na finale PSZ-Kolejarz i sam sie złapałem na tym ,że Opole macha rosysjkimi flagami . Dopiero potem skumałem ,że to ich barwy i nie mają niebieskiego tylko granatowy. Co nie zmienia faktu ,że chyba obecnie lepiej jakby sobie zmienili układ pasów na flagach

PSZ kosmicznie. Kolejarz nie trafił z przełozeniami i raczej Opole nie wyrwie tego u siebie. Co nie zmienia faktu ,ze to są dwa najgorsze stadiony w Polsce. Dramat jak to jest zapuszczone . Tam trzeba sporo inwestycji. I niestety nie będzie znowu derbów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koszmarny wypadek w Zielonej. Fricke'a poniosło nie dość ,że wciskał się pod bandą to jeszcze barkiem próbował trącić Szczepaniak przy mijance ... Dobrze ,że się wszyscy pozbierali ale Max zrobił głupotę i tylko cud ,że to nie skończyło się połamaniem. Dobrze ,że są te dmuchane bandy bo 20 lat temu to mogłaby być kaplica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Ale koszmarny wypadek w Zielonej. Fricke'a poniosło nie dość ,że wciskał się pod bandą to jeszcze barkiem próbował trącić Szczepaniak przy mijance ... Dobrze ,że się wszyscy pozbierali ale Max zrobił głupotę i tylko cud ,że to nie skończyło się połamaniem. Dobrze ,że są te dmuchane bandy bo 20 lat temu to mogłaby być kaplica

Kiedyś interesowałem się zuzlem, teraz mniej. Jakie są zasady fazy PO w 1. Lidze?

Dlaczego Falubaz (2) już w półfinale jeździł z Bydgoszczą (1)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Kiedyś interesowałem się zuzlem, teraz mniej. Jakie są zasady fazy PO w 1. Lidze?

Dlaczego Falubaz (2) już w półfinale jeździł z Bydgoszczą (1)?

Bo teraz jest PO 6 zespołowy. Rywalizują 3 pary. I rozstawiony jest ten kto wygrał najwyżej w połfinałach i walczy on z najlepszym z przegranych. A pozostali zwycięzcy walczą między sobą. Tak sie ułożyło ,że Łódź się mega postawił Zielonej a Gdańsk Bydgoszczy i tak wyszło. Z czego Gdańsk jakby nie miał kontuzji to mógłby i pyknąć Bydgoszcz bo ci na PO się mentalnie a potem zdrowotnie posypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Bo teraz jest PO 6 zespołowy. Rywalizują 3 pary. I rozstawiony jest ten kto wygrał najwyżej w połfinałach i walczy on z najlepszym z przegranych. A pozostali zwycięzcy walczą między sobą. Tak sie ułożyło ,że Łódź się mega postawił Zielonej a Gdańsk Bydgoszczy i tak wyszło. Z czego Gdańsk jakby nie miał kontuzji to mógłby i pyknąć Bydgoszcz bo ci na PO się mentalnie a potem zdrowotnie posypali

Ogólnie to fajny bezsens :) Wartosc RS = 0 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Ogólnie to fajny bezsens :) Wartosc RS = 0 :)

 

Ale inaczej się nie ustawić 6 zespołowego Po ze szczęśliwym przegranym .RS zawsze ma wartość zero w przypadku PO . Ale tak na dzień dobry to Bydgoszcz miała ewidentnie najsłabszego rywala bo Gdańsk , który miał połamanego Gałę i nie potrafił przez to z nikim wygrać na koniec a tu nagle wygrali z Polonią choć jeszcze mieli Jamroga ledwo trzymającego się na motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Ale inaczej się nie ustawić 6 zespołowego Po ze szczęśliwym przegranym .RS zawsze ma wartość zero w przypadku PO . Ale tak na dzień dobry to Bydgoszcz miała ewidentnie najsłabszego rywala bo Gdańsk , który miał połamanego Gałę i nie potrafił przez to z nikim wygrać na koniec a tu nagle wygrali z Polonią choć jeszcze mieli Jamroga ledwo trzymającego się na motocyklu

A jak dziś będzie remis w dwumeczu, to kto awansuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.