Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

3-1-0 3 komplet na 3 mecze u siebie.Motor jeszcze nie przegrał,wczoraj Rybnik niby punktami blisko a i tak od 2 biegu wiedziałem ,że Motor tego nie przegra.Lambert na początku słabo ale potem zaczął jeździć lepiej.Johnsson to na razie świetny transfer.Do tego

widać ,że mu się chce jak ma okazję to atakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie tak dawno, bo 2 lata temu, Gała nie potrafił się w łuk dobrze złożyć, jezu jaki on był drewniany w czasach gdy jeździł na juniorce w Sparcie, a teraz wymiata na zapleczu. Skok jakościowy ala Fredka.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Norma jak co roku. Zawodnik odchodzi z Torunia -> jedzie lepszy sezon -> dobija Toruń w bezpośrednim meczu.

 

Jako kibic Apatora od dzieciaka zwyczajnie mi wstyd, to był ostatni mecz w tym roku jaki oglądałem. Tak długo, jak polityka w klubie się nie zmieni, to w sumie moga i spaść do 2 ligi i mi to wisi. Nie za takim klubem stałem.

 

Co sobą reprezentuje primadonna C.Holder?

Kim jest Nils Krystian?

Czemu talent Pawełka odszedł wraz z motorami od Sullivana?

A do tego jedziemy 1 juniorem. Za to oczywiście nikt nie widział talentów w osobach Kurtza, Frickego. Norma, lepiej wydać 1,5 mln na jakąś pierdołę.

 

Niech ino grudziądz się obudzi.

 

Sam Holta z Doylem (mam nadzieję) nie uratują ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądając tą ligę w tym roku jest mi szkoda, że bezpośredni spadek jest tylko dla 1 drużyny. Toruń i Grudziądz to żart.

To żeś sobie wybrał dzień - jak na razie Apator ma dobry dzień-- wprawdzie przed chwilą miedziak próbował zgnieść Doyle'a ale i tak przegrał

 

Holder jeździ jak za starych lat

 

Dla mnie żart to to co zrobiła Unia Tarnów z Unią Leszno .. 3 ostatnie biegi po 5-1 co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś sobie wybrał dzień - jak na razie Apator ma dobry dzień-- wprawdzie przed chwilą miedziak próbował zgnieść Doyle'a ale i tak przegrał

 

Holder jeździ jak za starych lat

 

Dla mnie żart to to co zrobiła Unia Tarnów z Unią Leszno .. 3 ostatnie biegi po 5-1 co to jest?

Jack ratuje dzień, to fakt. Ale to nie zmienia optyki na ten sezon. Przedpełski jest do zaorania, niech inwestują w młodego Holdera, Paweł niech będzie figurantem jak Dróżdż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żart to to co zrobiła Unia Tarnów z Unią Leszno .. 3 ostatnie biegi po 5-1 co to jest?

 

Spójrz szerzej - w 13 i 15 jechali świetnie dysponowani Nicki z Bjerre, więc można było zakładać 2 x 5-1, a w 14 jechał Jamróg który wczoraj też jechał rewelacyjnie. Pokazywali w Magazynie powtórkę tego wyścigu, to Mroczka po prostu miał tam sporo szczęścia, bo Leszczynianie zakopali się po jaja w tumanach kurzu na I łuku, a potem ciężko było tam wyprzedzać.

 

Tarnów tak naprawdę po tym meczu się utrzymał. Trafili w dychę z Nickim. Wielkiego wyboru nie mieli ale mimo wszystko. Szkoda tylko że zdecydowali się na Kildemanda, który od 3 lat nic nie jedzie. Mogli spróbować innego wariantu, myślę że Michelsen nie byłby gorszy, a ma dodatkowo doświadczenie w jeździe n tarnowskim torze.

 

W sumie, to dopiero teraz doceniłem naszą wygraną na Mościcach w tym sezonie. Tam już nikt nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że żużel jednak jest mniej przewidywalny od NBA

W piątek w Gnieźnie kosmiczne zawody gdzie z pewnego wydawało się zwycięstwo Start prawie przegrał z ROWem

Dziś zarówno na Łotwie jak i Grudziadzu śwetne biegi.. W Grudziądzu nigdy nie było ścigaia a tu proszę dużo mijanek --a i bonus. To samo Falubaz pokonal absolutnego faworyta

 

JEszcze jakby dziś Toruń wygrał w Lesznie ( no to akurat mało prawdopodobne) to byłaby niedziela cudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bedzie 60;30 a nie niedziela cudow ely ;)

Wiadomo ,że Leszno u siebei jest mocne a Toruń na wyjazdach ma spore problemu. Do tego dochodzi foch Przedpełskiego

 

Aż niewiarygodne jak się ten chłopak skończył a jako 16latek zapowiadał sie na gwiazdę klasy Zmarzlika

 

Walka o utrzymanie będzie zabójczo choć jak na razie to wygląda jakby liga chciała spuścić Grudziądz ( dziwne zapaści Wrocławia z Zielonej czy Leszna w Tarnowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co robi w tym roku Ole Olsen i spółka w Grand Prix zakrawa na skandal.

 

W Pradze najpierw zrobiono tory 3-4 a po dwóch seriach zrobiono tory 1-2

Wczoraj tor był fatalny na szerokiej przez pierwsze dwie serie a potem po biegu 8 robiono wszystko by na szerokiej było pod koło

Jak sie popatrzy na to kiedy jak jedzie Tai Woffinden to wygląda jak robienie kosmetyki pod niego

 

Wychodzą z tego nudne tory po jednej ścieżce.. Zabijają żużel angole z BSI---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.