Skocz do zawartości

2007-2008 Dam głowę że..


Mich@lik

zapalimy?  

  1. 1. zapalimy?

    • tak
      0
    • nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

- J-Rich będzie miał minimum 5 ppg więcej niż w ubiegłym sezonie

- Lakers nie będą w konferencji na wyższym miejscu niż rok temu

- Kobe nie będzie MVP

- Jazz nie będą w TOP 4 konferencji

- Jazz po sezonie z WCF nie przejdą pierwszej rundy

- T-Mac pierwszy raz w karierze przejdzie pierwszą rundę

- T-Mac będzie zdobywał najwięcej punktów odkąd trafił do Rockets, mimo tego, że chętnych do rzucania przybyło

- Spurs nie obronią mistrzostwa

- Gerald Green ponownie wygra konkurs wsadów

- Heat ponownie nie przejdą pierwszej rundy

- Durant będzie ROTY

- Ainge zostanie GM-em roku

- Pistons pierwszy po tym, jak 5 razy z rzędu byli w ECF, tym razem tego nie dokonają

- Raptors będą mieli gorszy bilans i pozycję niż przed rokiem, mimo perspektywicznego składu

- w najbliższych finałach nie będzie sweepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie im przybyło siły podkoszowej i pewnie w związku z tym będą wyżej niż w tamtym roku, ale nie przesadzałbym i nie stawiał ich na pierwszym miejscu na Wschodzie.

A przy braku kontuzji(no właśnie, Kidd już ma z tym problemy :? ) czego im brakuje do takich Pistons czy Bulls? 3 wielkie gwiazdy na obwodzie, genialny rozgrywający, który z każdego wyciągnei 120%. Zawsze brakowało im podkosza, a teraz jest Jamal, który pewnie zanotuje spory wzrost formy a Nets dodadzą do swojej rubryki 'points in paint' kilka cennych punktow biorąc pod uwagę nastawienie na pól i dystans tego zespołu. Do tego zdrowy Krstic, który mam nadzieje wróci do dawnej formy+ kilku ciekawych młokosów.Od trade'u z VC Nets nigdy nie byli tak mocni jak w tym sezonie, co mam nadzieję uda się wykorzystać.

 

PS. Rozumiem, że 'dam głowę' równia się pewności. :) Jutro zrobię listę ciekawszych opinii i będę się zakładał o 100zł. Mam nadzieję, że nikt nie stchórzy, w końcu mała kasa jak na stawkę własnego życia, chyba, że ktoś się nie ceni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tim Duncan zanotuje słabszy sezon :D

- w tym roku MVP dostanie Bronek ( jak mu juz dadza to moze w koncu nadejdzie czas na Kobe'ego)

- Kobe - Król Strzelców

- Kobe znacznie poprawi statsy w obronie

- Lakers znowu się połamią ( oby nie , ale mam takie przeczucie :( )

- zarząd LAL dalej bedzie odpierdzielał szopki

- Lamar rozegra wiecej niz 60 meczy

- Luke nie bedzie grał na tyle na ile powinien za taki kontrakt

- Bynum w tym sezonie jeszcze nie "wybuchnie"

- Kwame bedzie jeszcze gorszy

- Mihm również

- Celtics zanotuja znakomity bilans w RS po czym dojda do finału w PO

- J Rich poprawi się

- Gortat bedzie dobrym zmiennikiem, ale nie wystarczająco dobrym na dalsze losy w NBA

- duet Melo - AI nie wypali

- znowu sie zawiode grą LAL

- przewiduje ze w tym sezonie bedzie duuuuzo kontuzji

- Kobe nie odejdzie z LAL

- za to JO odejdzie z Pacers

- Miami nie zaliczy dobrego sezonu regularnego

- za to NOH bedzie zadziwiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Kobe będzie królem strzelców

:arrow: Kobe nie zdobędzie MVP

:arrow: JO7 opuści szeregi Pacers w trakcie sezonu (może trafi do LAL)

:arrow: Warriors wejdą do PO

:arrow: Hornets nie wejdą do PO, ale znowu będzie im niewiele brakowało

:arrow: Knicks nie wejdą do PO

:arrow: Lakers będą na 6 miejscu na zachodzie

:arrow: Durant nie zdobędzie ROTY

:arrow: Lewis połamie się na większość sezonu

:arrow: Dwight Howard będzie najlepszy w zbiórkach w NBA

:arrow: Spurs nie obronią mistrzostwa

:arrow: Celtics zagrają w finale

:arrow: Cavs i Heat odpadną w 1 rundzie

:arrow: Thorton z Clippers lub Scola wygrają ROTY

:arrow: Bobcats nie wejdą do PO, ale będzie niewiele im brakowało

:arrow: Bedzie jakiś blockbuster deal w trakcie sezonu

:arrow: Nuggets odpadną w 1 rundzie

:arrow: Rockets przejdą 1 rundę

:arrow: Deng lub Gordon zagra w ASG

:arrow: Clippers oddadzą Maggette'ego do innej drużyny

:arrow: Lebron zabawi się w Kobiego, i powie albo wzmocnienia albo wytrasferujcie mnie do innej drużyny.

:arrow: Izajasz Thomas zostanie zwolniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore: W ogole to kontynuujac watek z subforum - przyznam racje tym ktorzy walczyli w tamtym roku i walcza w tym z tymi ktorzy twierdza ze Lakers beda wysoko, ze ich lawka jest b. wartosciowa a Brown to nie bust.

 

OK, obstawalem po stronie innych fanow LAL b. dlugo. Ale ten off-season mnie zniesmaczyl, "skrzywil", zmienil moje nastawienie. To co mialo byc wycisniete z takich "koszykarzy" jak Walton, Brown, Vujacic czy Evans zoastalo wycisniete i oni juz NIC wiecej nie pokaza. Zreszta nie oszukujmmy sie i nie oczekujmy tego od nich. Oni w wiekszosci zespolow byliby zapchadziurami i nic wiecej (patrz: Evans, Parker). Mozna wierzyc w przelamanie sie Odoma, w szybki rozwoj Bynuma, obrone Kwame, trojki Ramdanovicia, inteligencje waltona itd itp. Tylko czy ta wiara nie przeradza sie u niektorych w oczekiwanie cudow? mowimy ciagleo tym ze nie sa zli i sa w stanie sobie poradzic z kazdym w tej lidze. A zatem jesli oni nie sa zli to nie sa zli tez Bobcats, a Jazz czy Suns to wirtuozi kosza. Moge tylko sie domyslac ile komplementow i zachwytow byloby nad takim Girickiem czy Harpringiem gdyby grali w Lakers skoro znajduja sie slowa uznania dla takiego Evansa czy Waltona (ktorzy co by nie bylo przypomne - w tamtych druzynach graliby moze po 5-10 min).

 

Generalnie zmierzajac ku zakonczeniu umowmy sie ze zwyciestwa na +50% Lakers to nie zasluga tego ze ci zawodnicy sa tak dobrzy, to zasluga tego ze Phil Jackson to najlepszy trener w tej lidze, potrafiacy wycisnac z tych grajkow 100% tego co dobre, minimalizujac ich wady. Przy innym coachu tacy LAkers spadliby duzop nizej. I nie ma co wg mnie zganiac tego wszystkiego na kontuzje, bo nawet bez nich Lakers NIE SĄ czołową druzyna tej ligi. Nie z Odomem i Waltonem jako czolowymi postaciami teamu. Przyznajcie to wreszcie - Lakers to ligowy sredniak, ktory wyzej dupy nie podskoczy, chyba ze stanie sie cud

Ja bylem tym bardzo zaskoczony jak przeczytalem, wrecz zaszokowany. Jakbym innego kore'go czytal. Ale zaskoczony jak najbardziej pozytywnie. Dalej sobie czytan na subforum. Aaa jedno zdanie wczoraj widzialem mecz Lakers z Kings i naprawde po tym co syn Karla (Coby) przeszedl i widziec te determinacje na boisku, w ogole on jest calkiem dobry, rzuty, ktore trafial, ja nie wiem czy mial dzien czy co, ale one nie powinny byc celne. Chyba, ze on naprawde jest taki dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: Thorton lub Scola ROTY

:!: LAL 6-7 miejsce na zchodzie

:!: T'Wolves na dnie tabeli

:!: Boston wygrywa z Detroit w semi

:!: Miami wygrywa z Cavs w semi

:!: ECF: BOSTON vs MIAMI

:!: Wade, nienadzwyczajny poczętek sezonu,odrodzi sie w PO

:!: KG albo Nash MVP

:!: Mavs sweep'ują GSW a potem 7 meczy z SAS, Mavs w WCF

:!: Rockets w semis walczą z Suns

:!: WCF: Suns vs Mavs

:!: NY awansuje do PO

:!: transfer Lewisa do Magic okaze sie wielka klapa

:!: Nuggets namieszaja w RS(K-Mart is back !!) ale w PO dadzą dupy

:!: Larry Brown ponownie trenerem Sixers :D ??

 

Marzy mi sie finał :o z 2006 i 7 zajebistych meczy z Mavs ,MIAMI ponownie NBA CHAMPION (ale to taka niepoprawnosc kibica ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyniesie im takich korzyści jakich beda od niego oczekiwali, połamie się , albo nie będzie mial serca do gry ( kasa uderzy w bańke) etc.

....albo nie obetnie paznokci u nog i zostanie zdyskwalifikowany na rok :twisted: Polamac sie moze kazdy a najpredzej wiekowi i kontuzjogenni gracze Heat :P Mysle ze Lewis bedzie gral swoje w tym sezonie tzn. okolo 20 pts i 6zb A to ze dostal za wysoki kontrakt kazdy wie i pewnie to ci w nim najbardziej nie pasuje Zreszta ani razu go jeszcze nie widziales w barwach Magic wiec skad mozesz wiedziec jak sie to wszystko ulozy Ja nie wiem... ale jako fan Orlando wierze ze bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: WCF: Mavs vs. Suns

:idea: ECF: Bulls vs. Celtics

:idea: Danny Ainge zostanie GM roku

:idea: Heat nie wejdą do PO

:idea: Hornets nie wejdą do PO

:idea: Knicks nie wejdą do PO

:idea: Warriors wejdą do PO

:idea: Clippers nie będą ostatnią drużyną zachodu

:idea: Bryant cały sezon będzie w Lakers

:idea: Durant, Scola lub Thorton zostaną ROTY

:idea: Danny Granger będzie jednym z głównych kandydatów do MIP

:idea: Kevin Martin będzie wykręcał 25ppg

:idea: Nets znowu odpadną w 2 rundzie

:idea: Artest zostanie oddany do innej drużyny

:idea: Lakers odpadną w 1 rundzie

:idea: Rockets przejdą 1 rundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Yi jako jeden z głównych kandydatów do ROTY,

:arrow: Knicks namieszają na wschodzie albo przynajmniej w swojej dywizji,

:arrow: Larry Hughes się połamie lub znów nie spełni oczekiwań,

:arrow: Nets nie ugrają wiele więcej niż rok temu,

:arrow: KG i Pierce jako główni kandydaci do MVP,

:arrow: Bronek ani Kobe nie zostaną MVP,

:arrow: Mavs rozegrają gorszy sezon niż ostatni,

:arrow: Wizards nie wejdą do PO, choć Arenas będzie top5 wśród strzelców,

:arrow: All Star Game 2008 da radę,

:arrow: A.I. & Melo też,

:arrow: Pacers i Sixers na dnie NBA,

:arrow: Yi zdobedzie bardzo dużo głosów do All Star i niewykluczone ze będziemy oglądać Yao vs Yi,

:arrow: Pau Gasol odejdzie z Memphis w trakcie sezonu,

:arrow: Magic będą świetni ale w połowie sezonu Rashard się połamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Wizards nie wejdą do PO, choć Arenas będzie top5 wśród strzelców

:arrow: Pau Gasol odejdzie z Memphis w trakcie sezonu,

połamie.

Może się czepiam, ale wyjaśnij czemu niby Wizards mieliby nie dostać się do PO, albo Gasol niby chicałby odejść z Memphis, tym bardziej że Navarro tam wylądował. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:arrow: Wizards nie wejdą do PO, choć Arenas będzie top5 wśród strzelców

:arrow: Pau Gasol odejdzie z Memphis w trakcie sezonu,

połamie.

Może się czepiam, ale wyjaśnij czemu niby Wizards mieliby nie dostać się do PO, albo Gasol niby chicałby odejść z Memphis, tym bardziej że Navarro tam wylądował. :?:

Bo Jamison i Butler moga sie polamac lub co gorsza odechce im sie grac bo maja za duzo pieniedzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:arrow: Wizards nie wejdą do PO, choć Arenas będzie top5 wśród strzelców

:arrow: Pau Gasol odejdzie z Memphis w trakcie sezonu,

połamie.

Może się czepiam, ale wyjaśnij czemu niby Wizards mieliby nie dostać się do PO, albo Gasol niby chicałby odejść z Memphis, tym bardziej że Navarro tam wylądował. :?:

Bo Jamison i Butler moga sie polamac lub co gorsza odechce im sie grac bo maja za duzo pieniedzy :lol:

To tak jak Howard i Lewis :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A to ze dostal za wysoki kontrakt kazdy wie i pewnie to ci w nim najbardziej nie pasuje Zreszta ani razu go jeszcze nie widziales w barwach Magic wiec skad mozesz wiedziec jak sie to wszystko ulozy

wysokosc jego kontraktu mam głeboko gdzieś ;) a wystarczyl mi pierwszy meczy w barwach magic ;) [z Hawks] (skręcona kostka) , wiec przestań chrzanić ,że to my mamy kontuzjogennych graczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, albo Gasol niby chicałby odejść z Memphis, tym bardziej że Navarro tam wylądował.

NO Gasol może odejść z prostego powodu. Navarro raczej nie sprawi, że Memhis będzie czołówką ligi, pewnie nawet w PO nie wylądują. Pau natomiast to jeden z lepszych centów w lidze, który gra już w tej lidze sporo czasu, nigdy nie miał nikogo kto z nim byłby w stanie budować zespół. Lata lecą, ma już prawie 28 na karku, a dalej tylko 3 razy był w Po i to odpadał zawsze po 4 meczach(jak dobrze pamiętam). Ma więc nikłe doświadczenie w grze o stawkę, a pewnie jak każdy gracz, do tego znaczący dużo w tej lidze chciałby coś osiągnąć. Wchodzi w najlepszy dla zawodnika okres, pewnie będzie chciał to wykorzystać najlepiej jak się da, jeżeli w Grizzlies będzei to niemożliwe może zechcięć zmienić klimat, bo może być lekko sfrustrowany. Będzie szczęściem Grizz jeżeli dokończy on swój kontrakt(chyba, że torszke w lidze a szczególnie w tym zespole się zmieni), potem to już na 99,9% nie będzie Niedźwiadkiem, ale na 70% stanie się to szybciej, w przeciągu 2 najbliższych sezonów. W tym OS było sporo plotek, w następnym pewnie będzie podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się KarSp, ale kiedyś tam czytałem, że Gasol dał warunek zarządowi, ze jeśli nie sprowadzą mu Navarro to będzie nadal chciał odejść. Ma obok siebie Navarro z którym sie przyjaźni i watpie aby Gasol, nagle go olał i zarządał trejdu. Wydaje mi się, ze Gasol daje sobie sprawę ze Grizzlies w tym sezonie jeszcze o PO nie mają co marzyć. Po tym sezonie pewnie zobaczy jak się wzmocnią Grizzlies, a jak nie spełnią sie jego oczekiwania to jest już spora szansa, że poleci do innej drużyny. Na 100% cały ten sezon rozegra w barwach Grizzlies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A to ze dostal za wysoki kontrakt kazdy wie i pewnie to ci w nim najbardziej nie pasuje Zreszta ani razu go jeszcze nie widziales w barwach Magic wiec skad mozesz wiedziec jak sie to wszystko ulozy

wysokosc jego kontraktu mam głeboko gdzieś ;) a wystarczyl mi pierwszy meczy w barwach magic ;) [z Hawks] (skręcona kostka) , wiec przestań chrzanić ,że to my mamy kontuzjogennych graczy ;)

Nie wiem dlaczego uważasz, że to Orlando jest bardziej kontuzjogenne, skoro wasz najlepszy zawodnik przeszedł właśnie poważną operację i nie wiesz jak będzie grał, a wasz drugi bardzo wartościowy gracz, czyli Shaq jest już stary i takie "dziadki" jak on lubią się posypać. Całkiem możliwe, że opuści nawet połowę meczów w tym sezonie.

 

Nie chcę cię tu przekonywać, że to Miami jest bardziej kontuzjogenne, ale jedynie odwieźć od myśli, że takie właśnie jest Orlando, bo zarówno w tej jak i tamtej drużynie najważniejsi gracze mogą się posypać. Ba, z każdą drużytną może tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orlando byc może Ryszard jest kontuzjogenny i w tym sezonie nie zagra we wszystkich meczach ale zostaje Dwight który nie jest zwyczajny narzekać na urazy, on sam może pociągnąc zespół do walki o 7-8 miejsce na Wschodzie, a w Miami? Jak się posypie Wade i Shaq co jest bardzo możliwe to kto poprowadzi drużyne do PO? Ricky Davis? :)

 

Magic od dawna nie byli tak mocni licze na to że ze Stanem Van Gudym i Bogatym Rysiem mogą namieszać na Wschodnim Wybrzeżu i wygrać Southheast Division.

 

Ja nie daje głowy ale przypuszcam że:

 

:arrow: Jak już wspomniałem Magic wygrają swoją dywizje.

:arrow: Mavs będą kontynuować słabą formę z PO i pozostaną poza pierwsza czwórką Zachodu.

:arrow: A ta czwórka to Spurs, Suns, Rockets i Nuggets.

:arrow: Boston góra druga runda PO.

:arrow: Bulls na pewno nie dojdą do wielkiego finału.

:arrow: Pistons wygrają wschód.

:arrow: Raps rozczarują.

:arrow: Bucks za to dadzą rade i wrócą do PO.

:arrow: Rockets być może zagrają w finale zachodu.

 

To tylko tak zespołowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.