Skocz do zawartości

Tapety z Kobe Bryant'em


Fartman

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem jak wiele osob zaglada do dzialu tapety nba wiec rowniez tutaj wstawiam temat ;-)

 

News na oficialnej stronie: http://news.kb24.com/#395

Dołączona grafika

 

 

1600x1200|1280x1024 |1280x960 |1024x768

 

info

 

An Astra Per Aspera - To Stars through difficulty to pierwsza czesc 5 tapetowej serii stworzonej przezemnie

 

Ta tapeta ma pokazywac ze mimo problemow jakie sa miedzy zawodnikiem a zespolem to on zawsze wychodzi na parkiet i daje z siebie 100%

 

 

Dołączona grafika

 

 

1600x1200|1280x1024 |1280x960 |1024x768

 

info

 

When Speed meets Excellence to druga czesc 5 tapetowej serii stworzonej przezemnie

 

Ta tapeta ma pokazac to jak szybki jest Kobe i ze moze pokonac kazdego zawodnika w lidze, tak jak tutaj Luol'a Deng'a.

 

Trzy kolejne tapety z tej serii pojawia sie juz niedlugo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o grafice pojęcia nie mam praktycznie żadnego, ale jednak na zasadzie porównania, mogę jakoś ocenić dane tapety.

 

I Fartman, chyba ogólnie lepszych tapet od twoich nie widziałem, dlatego jak najwięcej prac na tematy: Kobe, Lakers itp. :D

 

Jeszcze Marcoola tapetki mi się podobały, ale on jakoś nie robi teraz niczego z NBA związanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie znam :D , ale powiem tyle, że jesteś mistrzem Fartman :D Ta ostatnia tapeta na długo zawita na moim pulpicie.

 

A może po tej serii pomyślałbyś o jakiejś serii z raperami. I nie mówię o 50, the game, ale o bardziej ambitnych MC's jak Mos def, NAS, czy nawet o kimś z polski typy OSTR, Fokus. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze panowie. Grabos do ciebie paczka poleciala dzisiaj ;-)

 

Jesli chodzi o serie raperow to nie ma mowy bo to co teraz na rynek wychodzi to mnie zalamuje bardziej niz prowadzi do jakiegokolwiek natchnienia do pracy lol. Jedynie jakby ktos mi zalatwil dobre scany Dmx'a to bym z checia zrobil ;-)

 

Dzieki jeszcze raz za komentarze, a jak byscie chcieli to namowcie Marcoola na collab ze mna :D Jeszcze 2 tapetki zrobie Kobego w najblizszym czasie, jakby administratorzy lakers.e-nba chcieli je na strone wrzucic to byloby milo :D

 

A wczoraj udalo mi sie w newsie zawitac po raz drugi, zapraszam na http://www.news.kb24.com ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.