Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym prosił o przypomnienie, gdzie była wykazana lista typów dostępnych w 4 rundzie, bo wiem, że coś takiego było, a dział jest długi i szeroki...

 

ja to zacząłem wrzucać w excelu, ale nikt nie był łaskaw uzupełnić nazwisk, więc pełnej listy nie ma, trzeba się orientować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lista jest wręcz niemożliwa do stworzenia, bo w NBA jest ciągły ruch. Ktoś wypada, ktoś wraca, kogoś stashują, kogoś ściągają z Europy. Ktoś u nas podpisał, a tam nie itd. 

 

Generalnie każdy kto nie jest w rosterze jest dostępny. Za wyjątkiem oczywiście tych wydraftowanych, do których prawa jeszcze nie wygasły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lista jest wręcz niemożliwa do stworzenia, bo w NBA jest ciągły ruch. Ktoś wypada, ktoś wraca, kogoś stashują, kogoś ściągają z Europy. Ktoś u nas podpisał, a tam nie itd. 

 

 

 

Daloby radę przy odpowiednich chęciach i by się przydała imo, ale no nic na siłę. Byle tylko nikt nie pominął jakiegoś ważnego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daloby radę przy odpowiednich chęciach i by się przydała imo, ale no nic na siłę. Byle tylko nikt nie pominął jakiegoś ważnego gracza. 

 

 

No pewnie by dało zrobić ze 3/4 - pełnego nigdy. W sumie teraz wiekszą przewagę mogą zyskać ci, którzy się przyłożą do scoutingu. Ot smaczek. Może na przyszłe FA coś konkretniejszego wyjdzie. Choć chciałbym zaznaczyć, że sporo osób wzięło do serca moją propozycję z wypisaniem FA pod rosterem, no i generalnie takie rozwiązanie chyba zdało egzamin. Tylko właśnie, gdyby zrobił to każdy bez wyjątku to chyba wtedy nie trzeba by żadnych list.

 

BTW masz teraz brzydki avatar :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lista jest wręcz niemożliwa do stworzenia, bo w NBA jest ciągły ruch. Ktoś wypada, ktoś wraca, kogoś stashują, kogoś ściągają z Europy. Ktoś u nas podpisał, a tam nie itd. 

 

Generalnie każdy kto nie jest w rosterze jest dostępny. Za wyjątkiem oczywiście tych wydraftowanych, do których prawa jeszcze nie wygasły.

Niemożliwe, bo ja widziałem taką na forum, a to ułatwia zadanie.

Zawodników jest chyba z 600, albo więcej, skąd ludzie mają wiedzieć, kto został? Zresztą po 3 turze orientacyjnie była lista, czy była kompletna, może i nie, no ale można było się nią sugerować. Nie wiemn tylko gdzie ją widziałem, na pewno jej nie wymyśliłem.

 

Zresztą powiem tak, ja jako komish kliku lig mam prawo to powiedzieć - organizacja nie polega tylko na wyjaśnianiu ludziom niejasnych spraw. Jesli każdy ma robić taką liste sam, to jest to raczej słabo.

 

Ja mogę godzinami siedzieć w excelu, to jedna osoba z wybranej piątki ten jeden dzień z 2h też by mogła to zrobić, a potem to już czysta kosmetyka. Czy to jest łatwa robota na 5 minut? Nie, ale organizacja lig fantasy to też nie jest łatwizna. Zwłaszcza tych wymagających wyliczeń, albo takich zrzeszających kilka lig, jak roto.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, bo ja widziałem taką na forum, a to ułatwia zadanie.

Zawodników jest chyba z 600, albo więcej, skąd ludzie mają wiedzieć, kto został? Zresztą po 3 turze orientacyjnie była lista, czy była kompletna, może i nie, no ale można było się nią sugerować. Nie wiemn tylko gdzie ją widziałem, na pewno jej nie wymyśliłem.

 

Zresztą powiem tak, ja jako komish kliku lig mam prawo to powiedzieć - organizacja nie polega tylko na wyjaśnianiu ludziom niejasnych spraw. Jesli każdy ma robić taką liste sam, to jest to raczej słabo.

 

Ja mogę godzinami siedzieć w excelu, to jedna osoba z wybranej piątki ten jeden dzień z 2h też by mogła to zrobić, a potem to już czysta kosmetyka. Czy to jest łatwa robota na 5 minut? Nie, ale organizacja lig fantasy to też nie jest łatwizna. Zwłaszcza tych wymagających wyliczeń, albo takich zrzeszających kilka lig, jak roto.

 

Wstałeś lewą nogą z łóżka? Musisz się wyżalić, że nikt Ci nie wygooglował i podał na talerzu tej listy z NBA.com? Która zresztą jest niepełna, bo nie ma tam choćby overseas signings jak np. taki D.Miller, który możliwe, że będzie wychodzić dla Pelicans.

 

Jak widziałeś wyszedłem z inicjatywą, żeby taki free agent pool zrobić to zostało to olane i nikt nawet nie ruszył tematu. Sorry ale co innego organizacja gry, a co innego wyręczanie ludzi, ktrzy wolą się opierdalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.