Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LAF napisał(a):

W sumie to wydaje mi się to oczywiste , ale warto napisać. 
 

Zbliża się 3 runda. Jeżeli jakaś drużyna ma X postawiony to oznacza, że według arkusza ma już wszystkie sloty zajęte , ale mimo to może zamienić na kogoś innego.
 

Wystarczy , że w odpowiednim momencie da o tym znać czyli przed swoim wyborem. W momencie jak będzie jego wybór a nie padnie informacja o chęci wyboru wybiera kolejny GM uprawniony. 

Jak coś ja już nic nie zmieniam Laf, dzięki za prowadzenie wężyka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę do innego tematu

W dniu 17.10.2023 o 15:44, Tecu napisał(a):

Masz naszą dyskusję, możesz sobie ją przeczytać.

Napisałem, że muszę sprawdzić by było uczciwie. Ty odpisałeś - wiadomo.

I koniec rozmowy. Nic nie zaproponowałeś, nie pytałeś się już o niego. 

Wcześniej zaproponowałem przecież :)

I jeszcze pisałem, że raczej trzeba go podpisać za tyle co w rl. 

Po prostu przyznaj, że postanowiłeś go zamrozić na rok (ja to rozumiem oczywiście) i nie pisz, że nie było zainteresowania, tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał(a):

Tak jak pisałem, po tym jak ustalone zostało za ile musi podpisać, nikt do mnie nie napisał.

Bo po mojej ofercie napisałeś, że musisz ustalić jego status. To o co miałem niby drugi raz pytać? Zresztą jak już wcześniej przebąkiwałeś o tym, że może jednak za rok spróbujesz go podpisać. 

Było zainteresowanie? Było. I na tym zakończmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

nie wiem czy to było już podniesione i czy da się to wprowadzić w tym sezonie

co Wy na to aby odcinać z bilansów po jednym/dwóm skrajnym bilansie zarówno na W jak i L?

ostatnia historia pokazuje, że niektórzy załatwiają prywatne porachunki poprzez bilanse albo niezbyt dokładnie się do nich przykłada

można by to chociaż poddać głosowaniu, moim zdaniem coś takiego powinno być wprowadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie wiem czy to było już podniesione i czy da się to wprowadzić w tym sezonie

co Wy na to aby odcinać z bilansów po jednym/dwóm skrajnym bilansie zarówno na W jak i L?

ostatnia historia pokazuje, że niektórzy załatwiają prywatne porachunki poprzez bilanse albo niezbyt dokładnie się do nich przykłada

można by to chociaż poddać głosowaniu, moim zdaniem coś takiego powinno być wprowadzone

To plus głosowanie tajne byłoby super rozwiązaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
12 minut temu, karpik napisał(a):

@Tecu @LONGER01 czas na robienie miejsca w rosterze minął wraz z rozpoczęciem procesu składania ofert FA. Gracze, których właśnie zwolniliście nie mogą być brani pod uwagę w obecnej turze, bo nie zdążą wyczyścić waivers. 

2wc mają waivers? Jeżeli faktycznie mają to jakie zastosowanie ma to co napisałeś w naszych realiach? Niższego kontraktu nie mogą podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał(a):

@Tecu @LONGER01 czas na robienie miejsca w rosterze minął wraz z rozpoczęciem procesu składania ofert FA. Gracze, których właśnie zwolniliście nie mogą być brani pod uwagę w obecnej turze, bo nie zdążą wyczyścić waivers. 

W zeszłym roku termin na składanie ofert wyglądał następująco.

W dniu 29.12.2022 o 21:01, Szulim napisał(a):

Komunikat 92:

30.12-01.01 - rynek FA + wprowadzenie wymian

02.12-05.01 - głosowanie FA

Po czym trzech GMów zwalniało zawodników 01.01 i robiło miejsce pod następnych.

Reikai zwolnił Aldonesa Williamsa aby podpisać Jordana Goodwina na 2way, Alonzo zwolnił Scrubba i podpisał Haslema, Brave zwolnili Keya i złożył ofertę dla Kevona Harrisa którego nie wygrali. 

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.