Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

Qcin ja nie wiem co Wy chcecie sprzedać komuś w tym trymestrze (teksty o najlepszej ekipie zachodu). Macie po wylocie Paula George'a na ten trymestr dokładnie 6 zawodników mogących grać na pozycjach 1-4*

Reggie Jackson (4 absencje) 29,8% za 3
Jalen Brunson 34,0% za 3 (1 trójka na mecz)
Devin Booker 38,6% za 3
De'Anthony Melton (6 absencji) 24,1% za 3
Jayson Tatum (4 absencje) 25,4% za 3
Jae Sean Tate (2 absencje) 28,9% za 3

*wspominany i wyśmiany słusznie już możliwy lineup z nierzucającymi Timelordem i Aytonem na 4-5 (notabene opuścili już łącznie 12 spotkań) przy takich "shooterach" wokół będzie robić ORTG 50.

Ceglarnia okropna była tu już w 1T, a teraz jest jeszcze gorzej. Tam się Wam uwalilo z bilansem, choć nie powinno, teraz już lecicie na łeb, na szyję. Jedna z najgorzej rzucających drużyn w beGM ever i dopadł Was dramatycznie wąski skład, bo nie macie jak łatać nieobecności Isaakiem Bongą czy Miye Onim.

porównaj to do innych składów, z absencjami, zacznij od swojego :) potem daj Nuggets i Mavs-  no i dodaj tez ile punktów na mecz kto rzuca i jaka daje obronę przy okazji :) jeśli się bierzesz za jeden zespół bez porównania do innych w tak dziwnym sezonie jak obecny to nie jest to żadna obiektywna analiza. I dlaczego pomijasz pozycje centrow? rozumiem ze są oni już wg Ciebie bez znaczenia, a może dlatego ze jesteśmy tutaj najlepszym zespołem w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

mam to samo po każdym Twoim wyborze draftowym

Lansuj się dalej na sukcesie maca, mistrzu z gwiazdką. 

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Tak? Mówisz wybrałbyś lepiej? A nie czekaj ty wydajesz picki to chyba nie umiesz draftować

A Miye Oni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ozzy110 napisał:

Tak? Mówisz wybrałbyś lepiej? A nie czekaj ty wydajesz picki to chyba nie umiesz draftować

nigdy nie szorowalem dna jak Ty i Tobie podobni

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zaorane ❤️

jaki rolnik takie zbiory, widzę niewiele Ci ostatnio potrzeba do szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nigdy nie szorowalem dna jak Ty i Tobie podobni

jaki rolnik takie zbiory, widzę niewiele Ci ostatnio potrzeba do szczęścia :)

Zwykły z ciebie podrzędny handlarz towarem i tyle. Nawet ani jednego wychowanka z draftu nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to prawda, w dodatku sami się oracie, a ja znowu tylko z boku sobie obserwuje

 

czym się oramy? daj swój skład na 2 trymestr to moze razem się pośmiejemy 

Teraz, ozzy110 napisał:

Zwykły z ciebie podrzędny handlarz towarem i tyle. Nawet ani jednego wychowanka z draftu nie masz

ale mam mistrzostwo, Ty jak lubisz młodych chłopców to Twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam coś pisał o chyba niekorzystnie o Reggiem Jacksonie.

O to Jego 3 ostatnie mecze:

PLAYER RK G DATE AGE TM X OPP X_2 GS M FGM FGA FGP X3M X3A X3P FTM FTA FTP ORB DRB REB AST STL BLK TOV PF PTS GM_SC X_3
REGGIE JACKSON 45 41 2022-01-17 31-276 LAC   IND W (+6) 1 32.43 6 14 .429 1 7 .143 13 14 .929 0 5 5 3 3 0 3 3 26 20.6 +18
REGGIE JACKSON 46 42 2022-01-19 31-278 LAC @ DEN L (-2) 1 38.23 12 22 .545 3 11 .273 1 2 .500 0 3 3 12 0 0 2 2 28 23.5 -2
REGGIE JACKSON 47 43 2022-01-21 31-280 LAC @ PHI W (+1) 1 29.18 8 14 .571 1 2 .500 2 2 1.000 1 2 3 9 0 0 4 1 19 15.6 +10

 

 

 

rip hejterzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.