Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 Powinien w czasie deadline pakowac Jordana i Reddicka i wszystko co mial i uzupelnic duo cp3 i blake zadaniowcami na dobrych u dlugich kontraktach. Ale kazdy ma swoja wizje. 

No twoja wizja skonczylaby sie po prostu tym, ze cp3 spierdoliłby od niego.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie Melo do LAC to ciekawy ruch, najwazniejsze teraz to podpisac dobre minimalne kontrakty, bo jak w zeszlym sezonie duzym problemem byl brak lawki to teraz jest to baaardzo duzy problem. Zobaczymy jak finalnie bedzie wygladac, powodzenia LAF w 3 turze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no LAF robi to co w realu zrobiłby Doc, gdyby cp3 nie uznał, że ma dość i został w drużynie

 

ale to oznacza jeszcze 2-3 lata w playoffs a na kolejne 10-15 lat clippersi wrócą tam gdzie jest ich miejsce w NBA, czyli 25 zwycięstw rocznie    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najpierw rozpatrywane są oferty od tych którzy złożyli czy te i te są równorzędnie ?

 

Bo jeśli te oferty byłby by na równi to powołam się na ten zapis :

 

Sorki Lafciu, ale ten zapis nic nie znaczy, gdyż nie mam żadnej mocy sprawczej. :)

 

Oferty są rozważane równorzędnie, po to jest Cambyccare, żeby nie zniszczyć zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja to mam gdzies, Camby wypisz mnie odrazu z tego losowania, nie beda za nikogo skladac ofert

Ja również, a pomysł jest bez sensu. Ktoś to w ogóle zaakceptował? Co Wy chcecie w 4 czy 5 ustalać rostery wszystkim teamom? Jak ktoś nie wysłał ofert to nie wysłał i co innym do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, a pomysł jest bez sensu. Ktoś to w ogóle zaakceptował? Co Wy chcecie w 4 czy 5 ustalać rostery wszystkim teamom? Jak ktoś nie wysłał ofert to nie wysłał i co innym do tego.

 

 

to ja to mam gdzies, Camby wypisz mnie odrazu z tego losowania, nie beda za nikogo skladac ofert

 

Jak się okaże, że 5 albo 8 osób nie wysłało ofert i olało zabawę to wtedy się skończy, bo wszyscy FA się rozejdą, a tam nie będzie nikogo. Przecież losowanie jest z 30 osób do cholery i na tym to miałoby polegać, że każdy jakąś ofertę dla teamu podrzuca (z tych wylosowanych)  i nie ma tutaj wtedy żadnego konfliktu intersów ani prób naciągania.

 

No ludzie, co Wam to przeszkadza? Przecież to w interesie ogółu jest.

 

W praktyce chodzi tylko o k**** Rappara i Kucia którzy zasługują na wielkiego karnego kutasa, bo jako jedyni się nie potrafią odezwać pierdolonym przerwynikiem  "ok, widzę" a na forum są co dzień wręcz i napierdalają postami po innych działach i odczytują kolejne wiadomości od Cambyego z przypomnieniami. 

 

To, że w samej faktografii pomyliłeś się dwa razy w dwóch zdaniach to żart, ironia czy czegoś nie doczytałem na poprzednich stronach?

Nie, nie znikniemy dzięki mądrości naszych interwencji.

 

 

 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to, ze te oferty nie powinny byc rowne, ktos ma gre w dupie i ja mam na tym tracic, bo zlozylem oferte w termnie? 

 

To jak chcesz je "zważyć"? 

 

Ktoś ma grę w dupie, a jak ktoś ma grę w dupie to nie jest tylko jego strata, ale wszystkich, bo tworzą się patologie na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o to mi chodzi co LAF napisal przyklad:

 

zlozylem oferte na gracza X jako jedyny, potem ci wylosowani ludzie np tez jeden z nich zlozy oferte na gracza X i go przegram z zspolem ktory gm nie zlozyl oferty tylko inny gm, sorry ale ale to jest nie logiczne dla mnie, bo premiujesz brak poswiecenia 15minut na wyslanie pma do julka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o to mi chodzi co LAF napisal przyklad:

 

zlozylem oferte na gracza X jako jedyny, potem ci wylosowani ludzie np tez jeden z nich zlozy oferte na gracza X i go przegram z zspolem ktory gm nie zlozyl oferty tylko inny gm, sorry ale ale to jest nie logiczne dla mnie, bo premiujesz brak poswiecenia 15minut na wyslanie pma do julka

 

Ja też uważam, że takim osobom należy się wór niecenzuralnych słów.

I rozumiem Twój punkt widzenia, ale mnie też to dotyczy i też mogę znaleźć się w takiej sytuacji. Mimo wszystko wydaje mi się, że ważniejsze jest utrzymanie sensownego kształtu gry i zespołów.

 

Jak ktoś złoży ofertę to będzie po prostu uczciwe głosowanie. A nie chodzi o to, żeby złożyć za nich i dać im późnie się bawić Co to to na pewno nie.  Tylko nie zapuścić żadnej ekipy dla kolejnych, poważnych, ludzi którzy chcieliby się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.