Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cvbe napisał:

@Eld Ziom, ale to że RL Cavs mają rozegrane 24 mecze nie daje mi możliwości pisania opisu bo nie mam z RL Cavs ani jednego gracza :( będzie opis w czasie :)

Wiem, ale niektórzy mogą się pokusić już o wcześniejszy opis, albo coś zacząć przygotowywać wiedząc ile czasu im jeszcze pozostało. Robię to informacyjnie i podtrzymuję swoją starą tradycję - poganiać, gnębić, ponaglać aby mieć 30/30 na czas :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Przypominam wszystkim tankerow, iż ich doswiadczeni gracze z utęsknieniem czekają na buyouty. Musicie budować dobre relacje z agentami, a nie ohydnie kisic takich graczy na ławce. Dodatkowo poprawi to wasza sytuację w walce o Cadea Cunninghama oraz bilans finansowy. Także właściciele wszelakich Cody Zellerow, Nerlensow Noelow, Gorgui Diengow i Stevenow Adamsow - wiecie co czynić.

@Principe zanim dasz się naciągnąć, to na wszelki wypadek wrzucę:)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612740&Season=2020-21&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203500,1627742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Przypominam wszystkim tankerow, iż ich doswiadczeni gracze z utęsknieniem czekają na buyouty. Musicie budować dobre relacje z agentami, a nie ohydnie kisic takich graczy na ławce. Dodatkowo poprawi to wasza sytuację w walce o Cadea Cunninghama oraz bilans finansowy. Także właściciele wszelakich Cody Zellerow, Nerlensow Noelow, Gorgui Diengow i Stevenow Adamsow - wiecie co czynić.

Wg tych ostatnio tu wrzucanych rankingów Celtics wyglądają dużo lepiej od Ciebie, więc zamiast Adamsa bardziej by tu pasował LeBron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Przecież to oczywista oczywistość! Nawet dziecko w podstawówce uczące się dwutaktu doszłoby do podobnych wniosków. Aczkolwiek miło, że statystyka również to potwierdza. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Najważniejsze że Rockets tam są zgodnie z przewidywaniami chuowi.

Plus nie. Nie wyglądają.

Bardziej nabijam się ze statystyki samej w sobie, z Lakers tylko przy okazji. Skoro się nadarzyła, co czemu nie skorzystać:) 

To, że Rockets są słabi jest oczywiste, na Twoje nieszczęście raczej straty po 1. trymestrze będziesz miał tak duże, że wyżej 4. miejsca na Zachodzie nie podskoczysz i szansa na szybkie spotkanie tych leszczy w PO jest niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A LBS stoi sobie z boku i tylko uśmiecha się od ucha do ucha, bo w zasadzie to już pewne kto po T1 będzie miał 1 seed na Zachodzie, a pewnie i w całej lidze. Zrobi sobie dobrą przewagę.

Choć Regis - skromnie, ale ja Ciebie jako słabego nie oceniam. 2/3 seed to na pewno po T1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy po prostu cierpliwie budował swój skład i zbiera żniwa. Rakiety całkiem całkiem. U nas cicho poprzez słabe wyniki rl Miami o Adebayo. A on dołożył trójkę i gra po cichu mega mocny sezon. Beal choć ciut niżej go mam tez poprzez pryzmat rl Wizz nie błyszczy. A nasze Houston jest po prostu miażdżące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Raczej będę +- z tym samym bilansem co słabi Rox (powinno być Lakers wyżej, ale znam głosowania). A jak dokładniej przeglądam topkę zachodu to jednak ta strata tak duża do 1 seedu, o 2 nie wspominając wcale nie będzie. No ale takie dyskusje za jakiś czas, kiedy w końcu zacznę przelewać na papier myśli o swoim i innych teamach, dotychczas się nie wypowiadałem za bardzo, ale w weekend przysiądę.

Chciałem Erica Gordona wyciągnąć in minus ale on tez ma lepszy ten sezon niż poprzedni i to spooooro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

U nas cicho poprzez słabe wyniki rl Miami o Adebayo. A on dołożył trójkę i gra po cichu mega mocny sezon.

Bam ma 40% za trzy przy 0.2 (!) rzutu na mecz, trafił dokładnie dwie trójki w tym sezonie, naprawdę bądźmy poważni :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Postaram się klasycznie o każdym teamie coś napisać trochę przy głosowaniach/opisach, nie chcę o pojedynczych graczach zawczasu pisać, bo to bez sensu.

Owszem. Ale ciężko mi sobie wyobrazić jak Bam dodał trójkę jak mam kryć obwód Beal Gordon Brown a na środku Bam i KP. Przecież to jest kłopot dla wszystkich.  Jakbyśmy całkowicie odrzucili przywiązanie z rl nba to Houston miałby lekko mistrza. Ale u nas tak to nie działa. 

2 minuty temu, Lucas napisał:

Bam ma 40% za trzy przy 0.2 (!) rzutu na mecz, trafił dokładnie dwie trójki w tym sezonie, naprawdę bądźmy poważni :D:D 

Ale oglądasz mecze gdzie ładnie wyciąga obwód? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.