Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W historii NBA był ktoś na rookie contract kto żądał trade? A jesli tak, to czy z powodu: chce do lepszego teamu??

 

Daj mi przykład drużyny w historii, która po wejściu do PO po długoletniej absencji, postanowiła wszystko rozmontować i stworzyła ze składu śmietnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi przykład drużyny w historii, która po wejściu do PO po długoletniej absencji, postanowiła wszystko rozmontować i stworzyła ze składu śmietnik.

Takiego ci nie podam, ale wiele zespołów było rozmontowywanych po odpadnięciu w I rundzie, a nawet później. Chociażby Hawks, zobacz jak ich rozmontowali. Może nie w miesiąc ale wiesz dobrze ze u nas są ciut inne realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć szwankuje - Boston kogo się tak pozbył jak Ty Porzingisa?

 

San Antonio to doskonałe wiesz, że zupełnie inny przykład, bo Leonard chciał odejść, poza tym inny moment kontuzji i chyba raczej skala.

 

Isiah Thomasa.

Wiec teraz odpowiedzcie mi wszystkir Jasie, Rybaki i reszta malkontentow, czy na miejscu Tatuma (czy jakiegokolwiek innego prospekta z 1 tieru, ktory moze byc na jego miejscu) wolelibyscie grac w druzynie walczacej o awans do PO i szybkie 0:4 w 1 rundzie przez kilka kolejnych lat, czy jednak preferowalibyscie dwa lata sie pomeczyc, by potem grac o najwyzsze cele? Wolicie byc Hornets czy Celtics z rl NBA?

 

A zatem, zakonczmy te smieszne rozwazania o AO Tatuma, nim zaczniecie w to naprawde wierzyc

 

yo

 

Porzingis np. już milion razy deklarował, że chce grać o PO i tank go nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzingis np. już milion razy deklarował, że chce grać o PO i tank go nie interesuje.

No i u Ciebie miał to, obudowałeś go, stworzyłeś świetny zespół, ale było Ci mało i stworzyłeś, ale Porzi, Twoja gwiazda, została zdradzona i porzucona w trakcie długiej rehabilitacji. Zero lojalności. Coś za coś. Wybrałeś taką ścieżkę.

 

Ja to tak odbieram, przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz cały czas ze to co qcin robi jest niedopuszczalne, mówiąc ze nigdy w historii NBA się to nie zdarzyło . A zdarzyło się coś podobnego - 76ers w realu podobnie zagrało.

 

Tak, uważam to za naganne (ale dopuszczalne), bo jeśli wszyscy byśmy tak zrobili, to ta gra straci sens. 

 

I dziwię się, że tak dobry GM jak Qcin wybrał najprostszą drogę. 

 

I tak na marginesie, dziś zwróciłem uwagę jedynie na pewien fakt - "smietnik w Minnesocie". Nawet nie napisałem, czy głosowałbym za extension Tatuma czy nie (a głosowałbym za). Podałem jedynie okoliczność, która chyba będzie mieć znaczenie przy głosowaniu? 

 

A przykład 76ers o tyle lipny, że tam wszystko się rypło w związku z Bynumem. Nie mieli też żadnego prospectu z topu (Towns). 

 

No i u Ciebie miał to, obudowałeś go, stworzyłeś świetny zespół, ale było Ci mało i stworzyłeś, ale Porzi, Twoja gwiazda, została zdradzona i porzucona w trakcie długiej rehabilitacji. Zero lojalności. Coś za coś. Wybrałeś taką ścieżkę.

 

Ja to tak odbieram, przykro mi.

 

No widzisz, kto od miecza wojuje (grozi odejściem, nie przychodzi na spotkania z managmentem), ten od miecza ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oddać twarz swojej organizacji. 

 

Taki przykład.

 

 

 

No widzisz, kto od miecza wojuje (grozi odejściem, nie przychodzi na spotkania z managmentem), ten od miecza ginie.

Nie pomieszał Ci się trochę świat realny z naszą grą? ;)

 

 

Nich się już sezon zacznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykład.

Nie pomieszał Ci się trochę świat realny z naszą grą? ;)

 

 

Nich się już sezon zacznie :smile:

 

Dobrze, to teraz zajmij się Sotą.

 

Bo męczy mnie, że niezależnie co napiszę, to zaraz poruszany jest temat niemający żadnego związku, czyli mój team, w stylu "a bo ten jest gorszy" niczym w dyskusjach naszej elyty politycznej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to teraz zajmij się Sotą.

 

Bo męczy mnie, że niezależnie co napiszę, to zaraz poruszany jest temat niemający żadnego związku, czyli mój team, w stylu "a bo ten jest gorszy" niczym w dyskusjach naszej elyty politycznej,

od Minnesoty prosze sie odstosunkowac xa GM ma swoja wizje i nie bedzie tracil czasu na glupie zaczepki ze strony GMow, ktorzy wpierw robia z Porzingisa franchise playera a potem oddaja go do jednego z rywali o mistrzostwo #dannyainge , a takze bez zalu pozbywaja sie ikony klubu Courtneya Lee.

 

GM Soty spokojnie wdraza swoj plan cegielka po cegielce i nie zamierza wiecej odpowiadac na slabe zaczepki. Forumek nas oceni za kilka lat, a wowczas zza sterty pierscieni lezacych w gablocie Minnesoty, Twoj placz nie tylko nie bedzie widziany, a nawet slyszany (tyle ich bedzie, o tyyyyyyle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.