Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pytanie odnośnie Player Option - kiedy głosowanie, po drafcie? Jeśli tak (jak w rl NBA), to trochę komplikuje wymiany i nasuwa się drugie pytanie - można wymieniać rookasów wybranych w czerwcu po podjęciu opcji od razu czy jakoś trzeba poczekać? Bo z tym ostatnio był problem...

 

Osobiście uważam, że dla uproszczenia gry lepiej by było, gdybyśmy głosowali na PO przed draftem i uniknęli komplikacji. Wiele tych wyborów jest oczywistych, więc nie powinno być problemu, trzeba by było tylko wprowadzić przepis ;)

 

Po drafcie

 

kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Rybaku chcesz sie czepiac slowek, to nawiaz tez do drugiej czesci jakoby to Kings mielibmu zaplacic 4mln w przyszlym sezonie, co tylko podkresla intencje Kings.Slowa tam o tym ze to Knicks mu je wyplaca nie ma

 

Czas przyszly imo byl uzyty dlatego, ze to zwolnienie ma nastapic w przyszlym sezonie, a nie obecnym. Imo potencjalny deal z Alem powinien byc niewazny, ale decyzje pozostawiam osobom funkcyjnym

Imo, przy interpretacji musisz brać pod uwage całe zdanie. a skoro początek jest w czasie przyszłym, to i reszta zdania również. 

 

czepiacie sie. 

 

in dubio pro reo. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drafcie

 

kogo?

 

Chodzi o wybranych w tegorocznym drafcie - jeśli dogadamy się wcześniej, co do wymiany za osobę, która ma PO, to potem można z tymi debiutantami zrobić wymianę czy jak to działa? Bo ostatnio było jakoś, że prawa do tych graczy, ale coś było i tak nie za bardzo ;p trzeba miesiąc poczekać od draftu z wymianami graczy wybranych w nim czy jak to ma działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wybranych w tegorocznym drafcie - jeśli dogadamy się wcześniej, co do wymiany za osobę, która ma PO, to potem można z tymi debiutantami zrobić wymianę czy jak to działa? Bo ostatnio było jakoś, że prawa do tych graczy, ale coś było i tak nie za bardzo ;p trzeba miesiąc poczekać od draftu z wymianami graczy wybranych w nim czy jak to ma działać?

Wszystkie wybory w pierwszej rundzie podpisują automatycznie kontrakty 1 lipca i aż do 3. tury FA nie można nimi handlować. Do czasu podpisania ich, mamy tylko ich prawa, które można wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wybory w pierwszej rundzie podpisują automatycznie kontrakty 1 lipca i aż do 3. tury FA nie można nimi handlować. Do czasu podpisania ich, mamy tylko ich prawa, które można wymieniać.

 

A głosowanie odnośnie PO skończy się do 30.06? Jeśli tak, to znaczy, że 30.06 mogą wejść te wymiany bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został XD

Napisalem ze bedzie zwolniony a nie ze go zwalniam, czas mam nadal do lipca. W arkuszu jest, w waiver wave go nie ma, czyli plan Kings byl zeby go zwolnic ale jeszcze tego nie zrobilem. Cos jak te wasze doniesienia ze jestescie blisko pozyskania kogos.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam o sprawie nie wiedziałem, ale Paul Zipser będą cy na umowie z Bulls w następnym sezonie ma NIEGWARANTOWANY kontrakt z Chicago Bulls (daję link - http://www.spotrac.com/nba/chicago-bulls/paul-zipser-20254/ ). Nie jest to opcja drużyny jak się wydawało mi do tej pory, i zgodnie z tą umową do 18 lipca mogę go zwolnic aby kasa sie nie zaliczała do Salary Cap w następnym sezonie. Daję tak informacyjnie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w oficjalnym regulaminie pojawił się rozdział o free agency. Polecam się zapoznać i w razie czego zadawać pytania.

 

Sam o sprawie nie wiedziałem, ale Paul Zipser będą cy na umowie z Bulls w następnym sezonie ma NIEGWARANTOWANY kontrakt z Chicago Bulls (daję link - http://www.spotrac.com/nba/chicago-bulls/paul-zipser-20254/ ). Nie jest to opcja drużyny jak się wydawało mi do tej pory, i zgodnie z tą umową do 18 lipca mogę go zwolnic aby kasa sie nie zaliczała do Salary Cap w następnym sezonie. Daję tak informacyjnie.

Wszystkie kontrakty niegwarantowane stają się u nas gwarantowane od 1 lipca, niezależnie od tego jak wygląda to w realu. Niedługo zostanie to dopisane do regulaminu.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dopiero jestem na forum pierwszy raz od czwartku czy nawet srody 

 

sorry za wszystkie rozpoczete konwersacje i te na który jescze nei odpisałem, zaraz usiadę i bede pomału nadrabiał bo tego sporo jest po weekendzie(naście wiadomosci :P)

 

przypadek losowy wział góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5.9. Sign and trade

Dopuszczamy ligowy mechanizm sign and trade czyli podpisanie gracza i jego natychmiastową wymianę do innej organizacji. W tym celu trzeba, poza spełnieniem warunków panujących w NBA, wykonać następujące kroki:

  • GM drużyny X ("posiadacz" gracza) dogaduje się z GMem drużyny Y
  • GM drużyny X składa ofertę graczowi (liczy się jak normalna) z adnotacją o snt i graczami biorącymi udział w wymianie
  • jeśli oferta drużyny X okaże się w głosowaniu  najkorzystniejsza, SNT dochodzi do skutku
  • w przypadku double SnT mechanizm taki sam, z tym że obydwie oferty muszą okazać się najlepsze według głosujących

 

 

Rozumiem, że GM drużyny X ma dalej prawo (jeżeli to RFA) do wyrównania oferty, jeżeli wygra ktoś inny niż Y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This Tristan Thompson/Al Horford thing seriously is nuts. Horford per-36-mins this series with... Tristan ON COURT: 9.8 pts, 5.6 rebs, 3.4 asts, 33% FG, 33% 3P, Celtics -6.6 NetRtg Tristan OFF COURT: 27.2 pts, 11.4 rebs, 5.3 asts, 68% FG, 43% 3P, Celtics +30.7 NetRtg

 

 

thompson>love

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przypomniałeś.

 

Te deale i tak trza będzie ogłosić dzień-dwa przed draftem chyba wbrew zasadom NBA.

U nas nie ma live-draftu, w NBA nie ma czegoś takiego, że GM może zniknąć i trza za niego pickować ;d

 

Po prostu chodzi o to, by było wiadomo, kto ma jaki pick, a nie by np zniknął GM, który oddał pick i miał wybierać dla innego teamu - bo tamten team nagle byłby poszkodowany (tzn deal by padł pewnie, no ale nie o to nam chodzi.)

a ja bym powiedzial, ze tak srednio. 

 

nie bedziesz wiedzial, czy osoba ktora jest zajarana grajkiem, ma pick czy nie ;) 

 

to jest wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.