Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Same suche statystyki. A gdzie skandale, historie brudnych gierek, GMowie ruchający żony innych GMów, barwne historie o spaniu pod namiotem w nocy z 30 czerwca na 1 lipca przed willą superstara?

A tak serio to fajna robota. Chociaż gdyby to było możliwe to fajnie byłoby zobaczyć np. piątki starterów jakie miały w danym sezonie drużyny albo chociaż składy finalistów, do tego co większe ruchy transferowe i FA. Oczywiście wiem, że to kupa roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same suche statystyki. A gdzie skandale, historie brudnych gierek, GMowie ruchający żony innych GMów, barwne historie o spaniu pod namiotem w nocy z 30 czerwca na 1 lipca przed willą superstara?

 

A tak serio to fajna robota. Chociaż gdyby to było możliwe to fajnie byłoby zobaczyć np. piątki starterów jakie miały w danym sezonie drużyny albo chociaż składy finalistów, do tego co większe ruchy transferowe i FA. Oczywiście wiem, że to kupa roboty

 

http://www.e-nba.pl/topic/5828-begm-free-agency-opracowanie-zbiorcze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te początkowe deale były straszne :P

 

Co jakiś czas przeglądam i zawsze się za głowę łapie co tam odchodziło.

 

Trudne początki wielu z Nas.

No ja do tel pory nie mogę uwierzyć jak mogłem oddać swój tegoroczny pick za darmo i Drummonda tak tanio :(

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te początkowe deale były straszne :tongue:

 

Co jakiś czas przeglądam i zawsze się za głowę łapie co tam odchodziło.

 

Trudne początki wielu z Nas.

 

Każdy z nas kiedyś zaczynał ;P

 

Wielkie dzięki za zebranie tego wszystkiego Camby - ta historia piękna rzecz, aż łezka się w oku zakręciła ;) dzięki wszystkim, którzy ją tworzyli i dalej ją twórzmy :) choć było kilka zawirowań, to ta gra jest po prostu świetna, rozwijająca umysł i nie wyobrażam sobie, żeby ot tak przestało to funkcjonować (te dyskusje, różne, czasem skrajne opinie, gorące głosowania, dni draftu, FA) :D dzięki za grę każdemu z osobna i grajmy dalej, bo zabawa jest świetna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został, pamietam ze Shevcu pisał, ze nie podejmuje opcji i zapłaci 4mln w przyszłym sezonie ale żegna go czule

 

Josh Hart - wykorzystuje opcje

 

Al Jefferson - ma niegwarantowana umowe i na pewno bedzie zwolniony, Kings wyplaca mu gwarantowane 4 mln

Nie widzę tu nigdzie oficjalnie podjętej decyzji, tylko o planach  :grin:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka bedzie ostateczna decyzja, ale imo jest jasno napisane ze zostal zwolniony, na przyszlosc doradzam powsciagliwosc w zwalnianiu graczy, bo teraz sytuacja jest mocno kontrowersyjna i jest to proba ugrania dodatkowych korzysci po czasie

"na pewno zostanie zwolniony" - czas przyszły.

 

"zwalniam jeffersona" czas teraźniejszy. 

 

no i nie ma go w temacie waiver wire. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na pewno zostanie zwolniony" - czas przyszły.

 

"zwalniam jeffersona" czas teraźniejszy.

 

no i nie ma go w temacie waiver wire.

Dlatego że team option zostaja podjete lub odrzucone dopiero po drafcie wiec nie moglo byc czasu terazniejszego.

 

Na pewno to na pewno, wiec sytuacja jest dziwna jesli dostales jeffersona w wymianie:)

 

Trzeba ustalic czy mozna zmienic decyzje o to do konca draftu czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnośnie Player Option - kiedy głosowanie, po drafcie? Jeśli tak (jak w rl NBA), to trochę komplikuje wymiany i nasuwa się drugie pytanie - można wymieniać rookasów wybranych w czerwcu po podjęciu opcji od razu czy jakoś trzeba poczekać? Bo z tym ostatnio był problem...

 

Osobiście uważam, że dla uproszczenia gry lepiej by było, gdybyśmy głosowali na PO przed draftem i uniknęli komplikacji. Wiele tych wyborów jest oczywistych, więc nie powinno być problemu, trzeba by było tylko wprowadzić przepis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.