Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

mozna jakos ustawic na basketball reference, zeby pokazalo staty kolesia od konkretnej daty do konkretnej daty? sa miesiace, ale dwoch na raz nie wiem jak zrobic.. 

 

W razie czego służę pomocą na PW w dzisiejszy wieczór.

 

Tylko nie zakładać nowych wątków na PW, mam z 90% z Was zaczęte rozmowy. Chyba wyjątek to LBS, który wywala każdą naszą dyskusje w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego służę pomocą na PW w dzisiejszy wieczór.

 

Tylko nie zakładać nowych wątków na PW, mam z 90% z Was zaczęte rozmowy. Chyba wyjątek to LBS, który wywala każdą naszą dyskusje w kosmos.

 

wywalam wszystkie dyskusje po jakims czasie, bo mi sie skrzynka szybko zapełnia, nic osobistego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie kontuzje w pierwszych dwoch czesciach mysle, ze bylbym w PO kosztem pistons

a tak dupa..
ale i tak mysle ze jakies 15-12 jestem w stanie tu zrobić.. 
real zrobil 18-9
roznice: 
pg - collison > teo/fultz
sg - dipo >> lavine
sf - bogdan > robinson 
pf - young << millsap
c - turner = turner
ławka: 
lance, sabonis, robinson, jefferson << nwaba, randolph, ferrell, looney/okafor/o'bryant
joseph = joseph 
coach i filozofia = coach i filozofia (dużo szybkich podań miedzy sobą i przez środek przez wysokiego (turner i sabonis robią to notorycznie w realu, u mnie randolph i millsap zamiast sabo to robią, brak wyraźnego lidera, zapierdalanie w obronie i gra z kontry, poleganie na iso game josepha i fultza zamiast lance)
 

 

Ja myślę, że nie dałbyś rady jednak awansować do PO mimo chęci, ale 9. miejsce byłoby do zdobycia z bardziej zdrowym składem (PO z PG13) ;)

 

Chciałem też tu zwrócić uwagę, że Thad Young był solidny (jak zwykle), a Millsap lekko mówiąc nie błyszczał po kontuzji, więc jeśli Millsap był lepszy od Younga, to tylko minimalnie; myślę, że grali porównywalnie :P spytaj fanów Nuggets o dyspozycję Millsapa ;)

 

Lance, Sabonis, Robinson, Jefferson -> tu zastąp go T.Bookerem, który dołączył do IND i jest spoko energizerem - jak dla mnie Twoja ławka: Nwaba, Z-Bo, Ferrell, Looney jest w najlepszym przypadku porównywalna do ławki real Pacers :P

 

Może jestem pesymistą co do Twojego teamu w tym roku (tak wiem, nie masz picku - nie tankujesz, to trochę polepszy bilans), ale taki Millsap nie błyszczał po kontuzji, a reszta składu lekko mówiąc nie powala na kolana ;p ale przyszły rok z lepszym Millsapem może dać play-offy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORL - bez Melo ale to tanker W

CHI - tanker W

IND - tanker W

LAL - tanker W

 

 

O ile Orlando i Chicago nie są super mocne, to nie wyglądają na tankerów, ale ok, zgadzam się ze zwycięstwami Twoimi ;)

 

na temat IND i LAL jako tankerów - to jest ciekawe, tankować bez picka :D więc polecam zapoznanie się z tym, kto faktycznie może w ogóle myśleć o tankowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola a co z Griffinem ?

 

Pauza na 4 mecze na pewno a co z pozostałymi 3 ? Detroit już grało o pietruszkę a u mnie kluczowy mecz

 

 

 Griffin continues to work toward returning this week and playing in one of the last four games of the season and Van Gundy says there’s no plan to shut him down.

 

“Obviously, we’re not going to do anything stupid; we’re not bringing him back if he’s not ready to come back. If he’s ready to come back, he’ll play, whether it’s the last two or the last game,” Van Gundy said Tuesday. “It’s not that so much. If a guy’s ready, he’ll play.”

It’s part of Van Gundy’s old-school philosophy with resting players. Though the Pistons didn’t make the playoffs last season, he doesn’t follow the more common practice of shutting down superstars toward the end of the season, which more teams around the league are starting to do.

“They shut people down even if they’re healthy. I’ve always been the same way: either a guy can play or he can’t,” Van Gundy said. “If it’s a situation where a guy is in a lot of pain but he’ll go out and do it, that might be determined by where you are in the season.

“If he’s healthy and he can play, then he’s going to play.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu jest top 2 zawodnikiem spurs w playoffs, playoffowy rondo robi swoje, wade prawie sam wygrywa z sixers, james robi triple double,love zbiera az milo i trafia czyste trojki a mccollum był najlepszym strzelcem blazers w pierwszym meczu. No ale trzeba przyznac że zawodnicy Tecu tez sa na razie swietni. Zapowiada sie piekna seria w playoffs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCS w kwietniu, czyli w czasie nieobecności Embiida -  18,8/8,6/3,2 w 32 minuty 


 


Oczywiście to gdybologia, ale jeżeli wykręcał takie numerki w tankującym Sacto, drużynie bez prawdziwego rozgrywającego, bez pomysłu na grę to ciekawe jakby wyglądał u mnie przy Simmonsie, poukładanym zespole pełnym dobrze i chętnie dzielących się piłką graczy i dużą ilością dobrych i bardzo dobrych strzelców dystansowych, pozostawiających mu masę miejsca pod koszem i wykorzystujących jego zasięg i zwinność do lobów :)


 


Całkiem dobre zastępstwo Embiida :)


 


Oczywiście to gdybologia, ale chciałbym go zobaczyć w lepszym zespole i wydaje mi się, że gdybologia mająca swoje podstawy a nie tylko życzeniowa :)


 


Jackson też ładnie się rozwija trochę będąc w cieniu innych rookie, ma swoje wady, ale widzę spory potencjał. Nie znam się za bardzo na numerkach obronnych, zwłaszcza, że całe Suns słabo broniło, ale liczba stl i blk i eye test wygląda całkiem, całkiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-terminarz, tradycyjnie opisuję, a tym razem bardzo zwracam na to uwagę, bo naprawdę absencje kluczowych graczy oponentów, b2b przeciwników oraz słabość rywali w tym okresie mi wybitnie pomagają

 

 

Opis króciutki, bo i tak skończę dokładnie na 18 miejscu w lidze i 10 na zachodzie.

11 z 27 spotkań z bottom tabeli

 

Każdy Twój opis (tu zacytowane 2 ostatnie trymestry, ale pamiętam, że w pierwszym też tak pisałeś) zawiera zdanie o tym, że terminarz miałeś prosty, a ja nie mam pojęcia, jak to możliwe mieć cały sezon łatwy terminarz? :D

 

Ogólnie to tak pewnie napisałeś, że skończysz 18. i wszystko by było ok, gdyby Twój skład był w pełni zdrowy, a u Ciebie wypadli Butler (wspomniałeś - jak dla mnie to aż 17 spotkań i wszyscy widzą teraz, że nie jest w formie, miał ograniczenia nawet po powrocie), Theis, Cousins, Ingram sporo opuścili. Naprawdę patrząc na Twój skład nie widzę zbyt dużo plusów w tym 3.trymestrze :P o ile rotacja obwodowych jest dość zdrowa (Russell, słabszy w tym okresie Dinwiddie), to na PF/C nie wiem, kto tam u Ciebie ma grać - Gasol, Kleber, Wear (wszyscy zdrowi czy pominąłem kogoś) na SF też problematycznie :P powiem tak - bez Butlera ten skład wygląda podobnie do tankerów, ale nie masz picka, więc wygrasz trochę i prawdopodobnie nawet to 18. miejsce będzie, ale mogłeś to szerzej opisać, bo ja czytając opis myślałem, że masz przyzwoity skład na poziom 14-15 W, a wygląda to na 10-11W... poza tym nie wiem nawet jak dokładnie ten terminarz wygląda - jak już 2 razy opisywałeś, to mogłeś dokładnie opisać po raz trzeci...

 

Wiem, może to bez znaczenia i nieważne w walce o play-offy, ale wkurza mnie to, jak ktoś sobie dobiera do swojej ekipy sposób przedstawienia i pomijania często istotnych rzeczy szczególnie, jak się zaczęło pierwsze 2 trymestry tak dokładne opisy. Po prostu trzeba być konsekwentnym ;) tylko tyle i aż tyle, no i przy okazji nie pomijać "nieistotnych" wad swojej ekipy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers

 

 

 

Dodaj depth chart 

 

 

Boston Celtics

 

 

Też by się zdało rozpisać choćby najprostsze pozycje. Nawet bez zagłębiania się w szczegóły

Boston Celtics

 

 

Też by się zdało rozpisać choćby najprostsze pozycje. Nawet bez zagłębiania się w szczegóły

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest jakiś łatwy terminarz te 11 z 27 spotkań z dołem tabeli, to jest norma? (Dół tabeli = 12/29 ekip, więc idealnie średnia).

Raczej chodziło o to by nikt mi 5-22 nie rzucał, ale nie to nie jest team na 14-15w (to bym walczyl o PO ;P)

 

ja zrozumiałem to w ten sposób - 11 spotkań easy win, a lepszym LAL urwie z 4-5 W jeszcze :P więc mówię - przydałoby się konkretniej opisać szczególnie, że w 2 trymestrach robiłeś to bardzo dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie kolejnego draftu czyli 2019

teraz wszyscy mają taką samą szanse na wygranie loterii i bycie w top3

reszta miejsce nie jest losowana tylko jest według pozycji, tak?

4 pozycje beda losowane. 3 najgorsze ekipy maja tyle samo szans na pierwsze miejsce. Ogolnie tankowanie nie bedzie tak irdynarne jak teraz ;-) najgorsza wkipa spasc moze nawet na #5, polecam jakis artykul na zkrainynba.com lub bostonceltics.pl tam wszystko o reformie draftu bylo opisane i za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kevin Love to 22,7 punktu na 15,9FGA PER 36 - mam nadzieję, że do mojej drużyny będziesz stosował te same kryteria oceny:)

 

Zawsze tak robię.

Staram się znaleźć punkt odniesienia w czubie tabeli i coś z samego dna. I na podstawie tego sobie później porównuję rostery, przypominam co widziałem, sprawdzam statystyki graczy i tak sobie drużyna po drużynie powoli składam zadając pytanie czy drużyna X+1 jest silniejsza od X i czy wśród pozostałych drużyn nie ma nikogo silnejszego. I tak to sobie leci

 

Cavs akurat zawsze doceniałem. W pierwszym głosowaniu dostali ode mnie 22 W (ostatecznie średnia 21 bez jakichś setnych bodaj) a w drugim 20 (średnia ciut ponad 17) także nie masz się co martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.