Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Według Important Dates głosowanie nad bilansami zaczyna się pojutrze, zatem wrzuciłem opis swojej drużyn, ale czwartek to chyba troszkę za wcześnie na głosowanie, nie sądzicie?

 

Zrób jakiegoś normalnego depth charta, bo Love na centrze i power forwardzie w pierwszych ustawieniach zalatuje lekką propagandą.

 

Opisy nie są obowiązkowe, więc ten tydzień czasu moim zdaniem starczy, zwłaszcza że zaraz zaczną się PO.

 

January tam chyba zaczął jechać z tabelką kontuzji, ale to szalenie śliski temat i można łatwo pominąć shut downy, a Solomon Hill, który wrócił, jest ciągle jako "out of III". Nie wiem czy to zda egzamin w tej ostatniej turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrozumiałem, ale od tego czasu nic się nie przesunęło :nevreness:

 

No to nie rozumiem czemu tworzysz problem :D Karpik zapisał ID jako głosowane, a to składa się z dwóch części tj. opis + glosowane faktyczne. Jako, że nie skończył się jeszcze RS to opisy będą miały luki. Powiedziałem, że do końca RS pojawi się rozbicie "głosowania" na opisy i faktyczne głosowanie, spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jakiegoś normalnego depth charta, bo Love na centrze i power forwardzie w pierwszych ustawieniach zalatuje lekką propagandą.

 

Robiłem w kolejności minut, ale wrzuciłem Okafora na początek, żeby było wiadomo, że zaczyna w piątce.

No to nie rozumiem czemu tworzysz problem :grin: Karpik zapisał ID jako głosowane, a to składa się z dwóch części tj. opis + glosowane faktyczne. Jako, że nie skończył się jeszcze RS to opisy będą miały luki. Powiedziałem, że do końca RS pojawi się rozbicie "głosowania" na opisy i faktyczne głosowanie, spokojnie ;)

A to jednak nie zrozumiałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut moneta bedzie chyba w tym przypadku

No to nie do konca tak dziala. Najpierw druzyny z tym samym bilansem dziela sie pileczkami po rowno przy losowaniu pierwszych trzech pickow. Dopiero po tym losowaniu jezeli zadna z nich nie dostala picku w top3 to odbywa sie rzut moneta. AFAIK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem część zakładki "Injuries" pod 3. trymestr. Na razie są wpisane wszystkie drużyny z postseason i te o postseason walczące.

Z shutdownów przy wpisywaniu wyłapałem:

  • Bazemore
  • LaVine
  • Dunn
  • Tyreke
  • Bullock
  • Temple (?)
  • Dirk

Podejrzanie wyglądają Robin Lopez, Tyson Chandler, Zach Randolph, Buycks (jego Pistons odpalili jak im wrócili PG?). Tu fajnie jakby ktoś się orientował i pomógł.

Reszta raczej bez wątpliwości, ale gdybyście wobec kogoś jeszcze je mieli to dajcie tu znać i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem część zakładki "Injuries" pod 3. trymestr. Na razie są wpisane wszystkie drużyny z postseason i te o postseason walczące.

Z shutdownów przy wpisywaniu wyłapałem:

  • Bazemore
  • LaVine
  • Dunn
  • Tyreke
  • Bullock
  • Temple (?)
  • Dirk

Podejrzanie wyglądają Robin Lopez, Tyson Chandler, Zach Randolph, Buycks (jego Pistons odpalili jak im wrócili PG?). Tu fajnie jakby ktoś się orientował i pomógł.

Reszta raczej bez wątpliwości, ale gdybyście wobec kogoś jeszcze je mieli to dajcie tu znać i zobaczymy.

 

Weterani Kings jak Temple, Koufos, Randolph zostali odstawieni na boczny tor, a już w okolicach stycznia czyli nawet pierwszego trymestru, gdy był jeszcze G. Hill Kings wydali komunikat i przejściu na system rotacyjny odnośnie weteranów. W połowie marca odstawieni zupełnie.

 

Robin Lopez to bankowo shut down, bo przecież się nawet pluł. Tysona też prawdopodonie shut down, co pewnie będzie w niesmak Karpiowi. Buycks wypadł z rotacji po powrocie z kontuzji Reggie Jacksona.

 

Na pewno też Schroeder, Justin Holiday, w jakimś stopniu Wes Matthews, niejako też Marc Gasol, Courtney Lee, TJ Warren, Devin Booker. W Magic też leciało trochę restów.

 

Proszę usunąć znak zapytania przy Temple, brzydko to wygląda i może zostać błędnie zinterpretowane.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakimś stopniu i niejako to nie tu.

Shutdown to jest shutdown. Cięcie zawodnika na XX meczów przed końcem sezonu bez przyczyny.

Jak ktoś odpoczywał co 5 mecz to można się tłumaczyć w opisie z tego, że taka była przyczyna. 

Drużynami poza PO się nie zajmowałem jeszcze, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu znajdę na to czas dopiero. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna jakos ustawic na basketball reference, zeby pokazalo staty kolesia od konkretnej daty do konkretnej daty? sa miesiace, ale dwoch na raz nie wiem jak zrobic.. 

 

Wystarczy wejść na profil gracza, później w gamelogs (wybrać sezon 1718) i zaznaczyć sobie pierwszy i ostatni mecz, który Cię interesuje. W naszym przypadku 56 do 82. Zaznaczą się wszystkie pomiędzy i dostaniesz linijkę podstawową za ten okres

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.