Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nad NY ciąży tak silna klątwa, że nawet w beGM się nie da? 

 

a'propos Irvinga to była podana informacja, że ten zabieg miał być niby jakiś "drobny" po czym ktoś (chyba) z ESPN skomentował to, że w sporcie nie ma "drobnych operacji kolana", No i miał rację 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niue Jorku nic nie może być normalne. Jakby to wyszło wcześniej to byś mógł chociaż potankować.

Prędzej szukałbym wzmocnień :P

 

Nawet bez KP i Irvinga ten skład jest za dobry do tanku. 

 

Ale nie zdziwię się jak Gob wypadnie :D a to zmieni stan rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne pytanie. Mam nowitzkiego na playoffs, czy nie mam skoro nie doznal zadnej kontuzji? :smile:

 

Jeśli nie ma kontuzji i to jest shutdown to masz

 

Nie wiem jak to w lidze wygląda w końcówce, pewnie się January lepiej orientuje i coś nam podrzuci w odpowiednim czasie. Z bardziej znaczących, tfu, obrzydliwych praktyk, to są Kent Bazemore, Chris Paul był teraz mocno restowany kilka spotkań, Tyreke Evans, nie wiem co tam się z Vucevićem działo. Ogólnie takich rzeczy pewnie trochę jest w rosterach Bullls/Hawks/Grizz/Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma kontuzji i to jest shutdown to masz

 

Nie wiem jak to w lidze wygląda w końcówce, pewnie się January lepiej orientuje i coś nam podrzuci w odpowiednim czasie. Z bardziej znaczących, tfu, obrzydliwych praktyk, to są Kent Bazemore, Chris Paul był teraz mocno restowany kilka spotkań, Tyreke Evans, nie wiem co tam się z Vucevićem działo. Ogólnie takich rzeczy pewnie trochę jest w rosterach Bullls/Hawks/Grizz/Magic

Nowitzki przeszedl operacje ale nie z powodu kontuzji. Planowal operacje juz od dluzszego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównywać casus Bazemore do CP3?

W sumie to nie do końca wiemy, jak poważny uraz miał Bazemore. Z potłuczonym prawym kolanem Cody Zeller na początku sezonu pauzował 11 dni, kiedy zespoły nie tankowały.

 

Natomiast w przypadku Bazemore'a, jakaś kontuzja była, w przypadku Paula było oszczędzanie w obawie przed pojawieniem się urazu. Rozumiem, że będzie jakaś lista, przy której będą określane wszystkie tego typu przypadki, bo wśród tankerów tych dziwnych przypadków jest całe mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że u nas to bez znaczenia. Skoro Dirk przed rokiem podjął opcje to Kanter spokojnie zrobi to samo;-)

Tym bardziej, że u nas ma rolę rezerwowego i nikt mu nie da więcej niż mid-level(ja bym mu nawet tyle nie dał, ale mogą znaleźć się szaleńcy).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.