Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Davis 46 minut? To masz chyba jakiegoś wiekszego kata niż wyśmiany przez Ciebie Thibodeau :)

Jak masz tak grać na serio to chyba można założyć, że Davis będzie grał w mniejszej ilości meczów niż w realu a bez niego to sam dobrze wiesz, że nie masz szans na play offy. Szanuj go.

A za opis szacun za indywidualne opisanie graczy, choć brakuje trochę o tym jak gra zespół, ale u mnie też mało, więc czepiam się na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co wstawię swój opis prawdopodobnie we wtorek wieczorem ;) może jakiś PM by się przydał, bo nie wszyscy tu zaglądają (co jest trochę dziwne, skoro grają :P).

 

I pytanie odnośnie opisów, czy można zrobić opis z kalendarzem swojej drużyny - w sensie jak w real NBA (jak january, a nawet dokładniej) i czy ktoś na to będzie patrzył? :P Bo kalendarz też ma spory wpływ na wyniki, no i do tego kontuzje konkretnie, kto i kiedy chciałem zrobić, ale nie wiem, czy nie szkoda czasu i ktoś to dokładnie będzie analizował i pod tym kątem oceni...

 

I jeszcze pytanie, czy przy głosowaniu tajnym, które zostanie potem ujawnione (tak?) będzie można wprowadzać poprawki, np. jak ktoś da powiedzmy Heat bilans 14-14, a oni to raczej team na dnie tabeli, to będzie można pokazać temu GMowi czy bierzemy wyniki takie jak są i bez poprawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kalendarz w ogóle nie będę patrzył.

 

Może jeszcze analizować, jak który zawodnik wypadł którego dnia?

 

Po to jest ogólny okres trzech miesięcy, by mieć solidną podstawę do oceny. To jest NBA, dziś wygrywasz z Rakietami, jutro dostajesz po dupie od Kings. Warriors sobie mogli myśleć, że bez Duranta i Curry'ego pojadą u siebie Kings, a Celtics nawet bez Irvinga zniszczą fatalnych Bulls. Tak się jednak nie stało.

 

Oczywiście mówię w swoim imieniu i jak to będzie u mnie wyglądało w ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest duży błąd, bo na tym np robią obecnie bilans Knicks, którzy 18 spotkań zagrali u siebie, a 9 na wyjeździe. 

 

I jakie to ma znaczenie w perspektywie całego sezonu, skoro oceniam grę różnych jednostek składowych?

 

Nie ma znaczenia dla mnie co grają i mają obecni Knicks, bo taki zespół u Nas nie istnieje.

 

Musiałbym wtedy analizować jak Wiggins, Rivers czy Tyler Johnson wyglądali by przy innym, w twoim mniemaniu bardziej sprzyjającym terminarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest duży błąd, bo na tym np robią obecnie bilans Knicks, którzy 18 spotkań zagrali u siebie, a 9 na wyjeździe.

Patrzenie na terminarz nie ma większego sensu, bo to, że Knicks mieli łatwy terminarz, to znaczy, że Twój KP mógł mieć nieco łatwiej, ale nie znaczy już, że Wiggins albo Winslow mieli łatwiej. Także terminarz poszczególnych drużyn nie ma większego znaczenia, bo w naszych drużynach grają inni zawodnicy, a nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że w koszykówkę grają zawodnicy (którzy tworzą drużyny) ;]

 

Poza tym już sama decyzja o tym, że każda drużyna rozegrała po 28 spotkań w pierwszym okresie pozbawia sensu szczegółowe analizowanie realnego terminarza. Przykładowo dla niektórych drużyn 28. mecz w sezonie będzie grany przeciwko ekipie, która gra 29. albo 30. mecz. Zatem aby słusznie i logicznie ocenić taki mecz, należałoby za ten mecz ocenić teraz tylko ten pierwszy zespół, bo dla drugiego ten mecz wchodzi już w drugi trymestr.

 

Oczywiście jak ktoś lubi sobie komplikować życie, to nic mi do tego, ale ja przy ocenie co najwyżej będę patrzył bardziej krytycznie na zawodników, którzy w realu grają w ekipach z łatwiejszym terminarzem, a nieco łagodniej na tych, co mieli trudniejszy kalendarz. Ale to i tak będzie miał marginalny wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics

Eryko bedzie mial niezly zawrot glowy jak rozwiazac sprawe z centrami w swoim zespole i jak bedzie gral Fultz, Randle, Saric, Gay, Redick majac Brada na lawce moze to ladnie poukladac ale bym kogos pchnac w okienu jakie mamy

 

Swoj zespol opisalem

 

NY Knicks 

jak patrze na sklad to moi sasiedzi (84-87 na ten moment) wygladaja calkiem ciekawie i patrzac na to jak gra Kristaps + Wiggins, Henson widze ciekawe perspektywy

 

Philadelphia 76ers

podoba mi sie ten zespol, szkoda kontuzji Beverleyi ciezko mi ocenic na ten moment ale moga w tym roku namieszac, bo mnie tecu nie bedzie musial mocno przekonywac, ze w tym zestawie Klay moze szalec

 

Toronto Raptors

Favors moze fajnie szalec jako center w ekipie trzon utrzymany + fajne dodatki troche chyba lowry zawodzi ale jeszcze jest sporo czasu na poprawe wiec jestem spokojny

 

Chicago Bulls

niestety podmianka na Balla narazie okazuje sie niezla klapa i ciezko mi ocenic gdzie ich posadzic 

 

Cavs

bez zmian moze faktycznie w tym roku tego jeszcze nie ruszac kto wie 

 

Detroit Pistons

zejscie z kontraktow spoko za ta kase calkiem spoko zespol mysle, ze trafienie Markanena na +

 

Indiana Pacers

no ciezko bedzie utrzymac PG gdyz Milsap sie polamal i nie wiaomo jak to bedzie wygladac 

 

Bucks

Lopez i Ruben graja slabo nie wyszly te transfery na ten momonet ale trzon utrzymany wiec PO bedzie 

 

Atlanta Hawks

troche zapchales sobie salary ale dobrze poukladany zespol moze byc niewygodnym przeciwnikiem dla kazdego

 

Hornets

mysle, ze twoj zespol lepiej by sie prezentoal od realnego ktory teraz jest w dolku Frank lepiej gra tylko jeden mecz widzialem ale pewniejszy siebie chyba sie zrobil

 

Miami Heat

lol z toba chyba moge wygrac mecz :D cos dziwnie zamotales tym skladem chyba, ze piki i od nowa to nienajgorzej

 

Orlando Magic

sorry dnc ale uratowales mnie prawdopodobnie od jednej z najwiekszych wtop roku Noel nawet nie moze sie zalapac w Dallas, a placisz mu 20 baniek rocznie ale stan konta nienajgorszy

 

Wizards

poszly pieniadze na Otto ale jak ogladam go w akcji to nie czuje tej kasy zrobil swietny progres i Wizards moim zdaniem w tym roku moga byc grozniejsi, lawka troche zmieniona i jeszcze zobaczymy czy na lepsze czy gorsze

 

dobra nie dam rady wiecej zostaje narazie tylko moja konferencja, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.