Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

tak przy okazji, jak myslicie ile jesszcze musi minąc u nas sezonów by ktoś rzucił GSW rękawice? 

 

Myślę, że Tomek mimo wszystko ułatwił nam wszystkim robotę i zmniejszył ten czas oczekiwania poprzez swoją decyzję o oddaniu Klaya. Mógł się zabarykadować w tym samym składzie, ale chyba nie chciał by było nudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Tomek mimo wszystko ułatwił nam wszystkim robotę i zmniejszył ten czas oczekiwania poprzez swoją decyzję o oddaniu Klaya. Mógł się zabarykadować w tym samym składzie, ale chyba nie chciał by było nudno :smile:

No też tak to widzę, mimo wszystko dalej jest sporo do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Tomek mimo wszystko ułatwił nam wszystkim robotę i zmniejszył ten czas oczekiwania poprzez swoją decyzję o oddaniu Klaya. Mógł się zabarykadować w tym samym składzie, ale chyba nie chciał by było nudno :smile:

 

ano nie chciałem. Głównie to nie chciałem robić kalki, a z drugiej strony też nie czuję się jakoś świetnie jeśli chodzi o dobieranie ludzi za wyjątki więc to taki środek mniej więcej wyszedł.

 

+ uważam, że gdyby finansowo musieli/chcieli coś przyciąć to taka podmianka Klaya na Crowdera i Bradleya to byłby naprawdę dobry ruch i mogliby nawet tym 2nd unitem mocniej cisnąć z Jae rzucającym za 3. Ja bym oglądał chętnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji, jak myslicie ile jesszcze musi minąc u nas sezonów by ktoś rzucił GSW rękawice?

Tomek wymieniając Klaya i potem rozmieniając na drobne Cousinsa sam się poprosił o to by stało się to szybko. Jestem w sumie w stanie sobie wyobrazić już w tym sezonie wyrównaną serię ze Spurs, którzy mają świetne matchupy z Dubs. Dragic-Green-Kawhi-LMA-Howard to bardzo niewygodna piątka dla Warriors, a dodatkowo MKG zmieniający Dwighta jest świetną odpowiedzią na lineup of death GSW. Tomek się ostatnio pytał po co w Spurs jest MKG, no właśnie po to, że Twoi Dubs idą w small ball, to Spurs z MKG też mogą iść, a zestaw MKG + Simmons + Kawhi to najlepsze co można rzucić na Duranta.

 

Nie mówię oczywiście, że Warriors nie są tu faworytem, zwłaszcza, że przy tylu opuszczonych meczach przez Kawhi, będą mieć HCA, ale rzucić im rękawice Spurs jak najbardziej mogą już w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego robiłem takie wymiany

 

#1 aby pasowało na Dubs

#2 aby wzmocnienie środka pasowało LMA

#3 aby skład był na tyle mocny na teraz aby nie czytać jak to prime Leonarda się marnuje

#4 aby podmienić dziadków Parker Manu Gasol Wade na coś choć minimalnie młodszego i duzo bardziej zdrowszego

#5 aby raz na zawsze nie widzieć slabości z Parkerem na jedynce w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy będzie można te opisy robić? ;) od 24.12 głosowanie i od 2.01 okienko transferowe? Jakieś konkrety, do kogo mamy wysyłać te nasze wyniki głosowania? Jestem ciekaw, ile wymian będzie w tym okienku i nie mogę się doczekać wielkich bomb transferowych (oby jakieś były) ;) rozumiem, że wymiany liczymy, jakby wchodziły od 2. części sezonu (po 28 pierwszych spotkaniach), tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirotić wraca, więc siła rażenia Houston rośnie ;).Przynajmniej Ryan będzie miał backupa. Tylko nie wiem, jak długo ;)

 

Tak sobie myślę, że teraz ten trejd z oddaniem Beva za Paytona nabiera innego wymiaru. Toć bym był teraz w d..., gdybym został z Bevem. Tak, wbrew pozorom Rakiety dalej się trzymają i dalej są siłą zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary nie masz DMC a teraz grasz bez Davisa.

 

Bez Davisa to moi Clippers są lepsi (nawet bez Griffina)

 

Ogólnie na razie jestem zszokowany tym to tutaj czytam.

 

Stary. Ja nie mam Davisa jakieś 4 mecze, ty bez Griffina lub CP3 grasz całą rundę.

 

Kto Ci ten bilans ma nakręcić? Z Griffiem LAC wyglądali słabo, chociaż w RL mają mocniejszy skład, a i tak byli 8-12.

 

Przed końcem grudnia mnie raczej nie dopadniesz. Może CP3 Cię odbuduje jak będzie zdrowy. Nie z takiego gówna bat kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodziło o to, że lepszy słaby Payton niż nieobecny Beverley.

 

Chociaż ciągle mam w pamięci, że bulek Paytona porównywał do CP3, więc kto tam wie co się rodzi w jego głowie.

Kocham teksty wyrywane z kontekstów...  Nie jesteś w tym czasami mistrzem?

 

Ja tylko pisałem, że pod kątem kreowania gry Payton aż tak wiele CP3 nie ustępuje - dobra ok, przesadziłem. Ale nie chodziło mi o całokształt. Zresztą ten Payton nie jest taki słaby. 6,7 as, 1,6 steala, 10,8 pkt na prawie 50% skuteczności. Ktoś tu ma awersję na jego punkcie. I c'mon, ja w koszykówce tyle lat już jestem, że nikt mi nie powie, że rozgrywający ma przede wszystkim rzucać, bo jego zasadnicza rola polega na kreowaniu, a z tego elementu Payton się wywiązuje. I np. naprawdę nie jestem pewny, czy taki Kemba Walker by pasował do Houston. Widząc, jak pasowali do siebie Rondo, Wade i Butler, jestem przekonany, że Elfrid naprawdę pasuje do tego towarzystwa, bo u mnie ma kto rzucać. I choćby dlatego startuje Payton, a nie Ish Smith, który - sorry - jest urodzonym backupem. Bardzo solidnym - ale tylko backupem.

 

I nie wiem czemu Marcus, ale zawsze wbijasz mi szpilę nie do końca z argumentami. Bo i teraz ich nie przeczytałem. Mam nadzieję, że je niedługo przeczytam, a nie wieczne przypominajki, co ja kiedyś o Paytonie napisałem. Bo uwierz, gdybym przestudiował ten dział od A do Z, to z każdych stron by wyszły podobne i większe kwiatki. Ale co to ma na celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.