Skocz do zawartości

Trade deadline 2017 - transfery, plotki, ploteczki


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ten cytowany tekst wczoraj rano. Od tamtej pory nic sie nie wydarzylo więc nagła ekscytacja, że już są dogadani raczej przedwczesna ;)

 

A mnie przed chwilą wyskoczył ze świeżą datą. Poza tym oni się dopiero budzą z mega kacem po all-star pikniku. Dajmy im czas i oglądajmy jak PG-13 i Butler lądują w Bostonie bo Ainge w końcu wywali wszystkie karty i pójdzie all-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przed chwilą wyskoczył ze świeżą datą. Poza tym oni się dopiero budzą z mega kacem po all-star pikniku. Dajmy im czas i oglądajmy jak PG-13 i Butler lądują w Bostonie bo Ainge w końcu wywali wszystkie karty i pójdzie all-in.

Hmmm to powiedz mi jak miałaby wyglądać paczka za PG, skoro fundamentem do wymiany za Butlera są OBA picki BKN! 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli lepiej grac juz nie bedzie,to i tak - wciaz - jest to swietny roll player. jaki masz z nim problem,bo nie kumam?!...spoko. forumowi eksperci zawsze wiedza lepiej od zawodowcow. zaden przytyk do kolegow,tak juz jest. kanapowi eksperci lubia isc pod prad. taka nasza [gm entuzjastow-amatorow] natura...

 

A Ty Kolego pijesz tylko do mnie czy jeszcze do kogoś innego? Czy łącznie do całej społeczności e-nba.pl pisząc "forumowi eksperci"?

 

No i brzmi jak byś sam był "zawodowcem" ;).

Hmmm to powiedz mi jak miałaby wyglądać paczka za PG, skoro fundamentem do wymiany za Butlera są OBA picki BKN! 

 

Tylko coś trójstronnego. Inaczej tego nie widzę.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasni mi ltos po co C's Butler i PG13?

Przecież to prawie identyczni gracze, a gdybym był szefem z herbacianego miasta wolałbym Paula, bo jest zwyczajnie lepszy

 

No chyba że to na zasadzie "dają to biorę, żeby inni nie wzięli"

 

Z miejsca Celtics są team to watch na wschodzie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą w ogóle te plotki o dostępności George'a? Indiana z tego co gdzieś czytałem miała się raczej starać dołożyć mu jeszcze kogoś wartościowego za jakieś picki w drafcie, a nie rozglądać się za potencjalną wymianą.

 

IMO Celtom został Butler, o którego pewnie powalczą z Lakers, którzy po próbie pozyskania Cousinsa mocno rozglądają się już za jakąś gwiazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą w ogóle te plotki o dostępności George'a? Indiana z tego co gdzieś czytałem miała się raczej starać dołożyć mu jeszcze kogoś wartościowego za jakieś picki w drafcie, a nie rozglądać się za potencjalną wymianą.

 

IMO Celtom został Butler, o którego pewnie powalczą z Lakers, którzy po próbie pozyskania Cousinsa mocno rozglądają się już za jakąś gwiazdą.

Nie ma szans by Butler trafił do Lakers z prostej przyczyny, LA nie ma co rzucić na stół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.