Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do kogos kto juz wykupil....ile wam wyszlo w PLN? tam przykladowo podaja ze 109.95$ i na zlotowki ze to 337. Jakby nie patrzec kurs wychodzi duzo za duzy. Liczac nawet 2.9 za $ to powinno wyjsc okolo 319.

http://twitter.com/#!/Wojczyn/status/29662459781

czyli powinno Ci policzyć według aktualnego kursu.

co to wogóle za nowe zwyczaje ? zrzutka jest przecież na nowy dysk 2TB do FTPa a nie mi tu jakieś lig pasy kupujecie!!!!!

:mrgreen:

 

 

 

 

pomyśleć jak się kiedyś mecze oglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam problem....przy opcji platne co miesiac wyskakuje opcja wykupu playoffow 20 dolarow taniej... i pojawia sie napis "Playoffs pricing effective April 2011" ... kurde o co w tym chodzi ? że obowiązuje od kwietnia 2011 roku ? czy że to jest skuteczne tylko w kwietniu 2011 roku..czyli ze tylko kwiecien mozna playoffy ogladac ? .. pomozcie bo to wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Na pewno ktoś tu wykupował LP i może mi odpowiedzieć na kilka pytań.

Że nie da się oglądać w tym samym czasie z 2 różnych IP to rozumiem. Ale rozumiem że można oglądać w różnych godzinach z różnych IP? W sumie to chyba logiczne że nie muszę oglądać zawsze u siebie lub mam ADSLa.

Mam też pytanie odnośnie LP Standard. Mianowicie co oznaczają te dwie opcje:

 

Customizable Game Timeline: Key Plays on Demand - brak zaznaczeń poszczególnych akcji na pasku czasu, ale czy też brak możliwości przewijania gry ?

 

Start Over and Instant Catch-Up ?

Wykupiłem opcje standard i mam pozaznaczane akcje na pasku czasu(co w sumie wkurwia że za każdym razem trzeba to wyłączyć,ale to już co kto lubi) jak też mogę przewijać mecz ale tylko ten oglądany z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem dziś ILP na miesiąc. Na maila dostałem rachunek, w którym widnieje przekreślona kwota 21.95$ i obok niej $9.91. Ponad 12$ rabatu za nic?

Czy to prawda, że przy opcji miesięcznej nie mozna placić paypalem albo przelewem z konta, tylko trzeba miec kartę kredytową i płacić z karty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku wykupienia ILP w dniu dzisiejszym z opcją miesięczną otrzymam możliwość korzystania z League Passa przez miesiąc, czyli do 11 grudnia, czy opcja miesięczna dotyczy tylko bierzącego miesiąca, czyli listopada i z dniem 1 grudnia znowu mi zassie z karty $$ za grudniową aktywację? Anyone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.