Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

A czy w tym roku się da? Ktoś to w ogóle sprawdzał?

 

edit. zalogowałem na to samo konto z dwóch różnych komputerów w moim domu i nie było problemów z odtwarzaniem różnych spotkań, warto by było się dowiedzieć czy z różnych ip także da się zalogować

Testowalem to wczoraj ze znajomym (rozne ip) na meczu live (Clips Mavs) i po kilku minutach wywalalo nas ze strony komunikatem timeout. Ponowne zalogowanie, chwila ogladania i to samo. Gdy tylko jeden z nas przestal ogladac bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qtwa noga tydzień minął promocja się kończy na NBALP a opcji paypal jak nie było tak nie ma.

Jeszcze się poświęcę i sobie kartę kredytową będę musiał zrobić.

Napisali buce że do tygodnia bedzie taka opcja zapłaty. ja nie widzę. jest to opcja ukryta? czy nie ma jej?

proszę o wyrozumiałą i czułą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłą kartą VISA można płacić. Więc nie trzeba kredytowej.

Oczywiście zwykła karta musi być dostosowana do płatności przez neta. zwykła elektronka nie da rady natomiast większość z chipem powinna być dostosowania. Wiem bo odpowiadam w banku za bankowość elektorniczną więc nie dyskutujcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co dobre szybko sie konczy:( jeszcze wczoraj zdarzylem obejrzec 3 mecze z powtorek i pierwsza kwarte Orlando-Minnesota live ale dzisiaj rano wstaje i juz kapa ... musze torrenta sciagac zeby raptorsow obejrzec ... smutne to ;]

 

edit: apropo timeout'u to wczoraj dwa razy ni z gruszki ni z pietruszki mnie wywalilo ale pozniej jak co jakis czas poruszalem muszką wylaczylem full screen i wlaczylem ponownie to juz nie wywalalo takze moze to jest rozwiazanie dla ogladajacych mecze w "parach" ?;]

 

edit2: dodali opcje paypal takze enjoy dla wszystkich kogo stac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wiem czy jakiś discount dostaje się za kupno lp z góry za cały sezon, w porównaniu do kupna co miesiąc. Przydałby się promotion code, wyczytałem gdzieś że do 2 listopada działał AMAZING2010 i mogłeś dzięki temu zaoszczędzić 20%. Jakby była jeszcze gdzieś taka promocja dostępna to byłbym wdzięczny jakby ktoś zapodał info. Paypal jest dostępny tylko dla opcji kupna na cały sezon, stąd też dlatego o to pytam. Bo zapłacić 460zl a 370zl to jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogos kto juz wykupil....ile wam wyszlo w PLN? tam przykladowo podaja ze 109.95$ i na zlotowki ze to 337. Jakby nie patrzec kurs wychodzi duzo za duzy. Liczac nawet 2.9 za $ to powinno wyjsc okolo 319.

http://twitter.com/#!/Wojczyn/status/29662459781

czyli powinno Ci policzyć według aktualnego kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Na pewno ktoś tu wykupował LP i może mi odpowiedzieć na kilka pytań.

Że nie da się oglądać w tym samym czasie z 2 różnych IP to rozumiem. Ale rozumiem że można oglądać w różnych godzinach z różnych IP? W sumie to chyba logiczne że nie muszę oglądać zawsze u siebie lub mam ADSLa.

Mam też pytanie odnośnie LP Standard. Mianowicie co oznaczają te dwie opcje:

 

Customizable Game Timeline: Key Plays on Demand - brak zaznaczeń poszczególnych akcji na pasku czasu, ale czy też brak możliwości przewijania gry ?

 

Start Over and Instant Catch-Up ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eśli pojawiają się pytania co do ILP to ja także się przyłączam:

 

Czy mogę już teraz wykupić pakiet standard na grudzień oraz PO? Albo sam grudzień i samo PO?

W 100% pewny nie jestem, ale wydaje mi się, że jeśli wykupisz teraz pakiet na miesiąc to będziesz miał go do 5 grudnia. Jeśli chcesz mieć tylko grudzień to płacisz 1 grudnia i masz do 1 stycznia. A PO bankowo można wykupić już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.