Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym się złożyć z kimś na ILP...ja oglądam praktycznie tylko powtórki ,bo w nocy pracuje..więc mecze na żywo jak i też powtórki oczywiście by były do waszej dyspozycji..myślę że można to zrobić,lepiej się złożyć po 150,czy 200 zł zamiast ponad 400...jak ktoś jest zainteresowany to pisać 7059774 gg nawet jak jestem niewidoczny...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że w zeszłym sezonie NBA zablokowało taką możliwość przypisując konto do IP.

Pewny nie jestem, mogę się mylić.

A skąd takie wnioski? Z tego co pamiętam to ja miałem wykupione w zeszłym sezonie i pożyczałem login kumplowi i jakoś mógł się zalogować. Poza tym biedni ci użytkownicy neosztrady :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpaliłem w zeszłym roku na dwóch kompach na raz, nie wiem czy teraz tak sie da

teraz się tak chyba nie da bo wylogowuje jak się jest zalogowany w 2 miejscach.

 

ale mi nie chodzi o to żeby być zalogowanym na dwóch kompach naraz...tylko poprostu żeby się złożyć na jedno ILP i żeby jeden z nas się w danym momencie logował... a co do tego IP to moim zdaniem bez sensu..bo co mam wykupione u siebie na kompie,pojade do cioci do innego miasta tam chce się zalogować na innym kompie i co nie będę mógł ? bez sensu..a jeśli chce sobie do pracy np wziać na laptopa a w domu mam kompa to też nie pójdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpaliłem w zeszłym roku na dwóch kompach na raz, nie wiem czy teraz tak sie da

teraz się tak chyba nie da bo wylogowuje jak się jest zalogowany w 2 miejscach.

ale mi nie chodzi o to żeby być zalogowanym na dwóch kompach naraz...tylko poprostu żeby się złożyć na jedno ILP i żeby jeden z nas się w danym momencie logował... a co do tego IP to moim zdaniem bez sensu..bo co mam wykupione u siebie na kompie,pojade do cioci do innego miasta tam chce się zalogować na innym kompie i co nie będę mógł ? bez sensu..a jeśli chce sobie do pracy np wziać na laptopa a w domu mam kompa to też nie pójdzie ?

Ja wykupuje na 2 i się nie martwie. Tylko się nie logujcie jednocześnie i powinno być ok. no i dobra wymówka jakby zablokowali :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nierealne żeby takie coś przypisywać do ip, takie rzeczy nie mają prawa miejsca na rynku gdzie jest mnóstwo ludzi z łączem typu ADSL gdzie jest zmienne ip. Wykupuje sie League Pass na konto, na które się logujesz wprowadzając login i hasło. Jedynymi ograniczeniami może być to, że jak już ktoś jest zalogowany to druga osoba nie może się zalogować na to samo konto, ale to trzeba by przetestować czy rzeczywiście dwie osoby nie mogą się zalogować na to samo konto z różnych komputerów (z różnych ip). Nawet jak będzie istniała jakaś groźba bana (trzeba przeczytać regulamin użytkowania LP) to zawsze można powiedzieć, że ktoś wchodził na twoje konto bez twojej wiedzy i obiecujesz zmienić hasło :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nierealne żeby takie coś przypisywać do ip, takie rzeczy nie mają prawa miejsca na rynku gdzie jest mnóstwo ludzi z łączem typu ADSL gdzie jest zmienne ip. Wykupuje sie League Pass na konto, na które się logujesz wprowadzając login i hasło. Jedynymi ograniczeniami może być to, że jak już ktoś jest zalogowany to druga osoba nie może się zalogować na to samo konto, ale to trzeba by przetestować czy rzeczywiście dwie osoby nie mogą się zalogować na to samo konto z różnych komputerów (z różnych ip). Nawet jak będzie istniała jakaś groźba bana (trzeba przeczytać regulamin użytkowania LP) to zawsze można powiedzieć, że ktoś wchodził na twoje konto bez twojej wiedzy i obiecujesz zmienić hasło :D :wink:

masz racje ..też jestem co do tego przekonany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nierealne żeby takie coś przypisywać do ip, takie rzeczy nie mają prawa miejsca na rynku gdzie jest mnóstwo ludzi z łączem typu ADSL gdzie jest zmienne ip. Wykupuje sie League Pass na konto, na które się logujesz wprowadzając login i hasło. Jedynymi ograniczeniami może być to, że jak już ktoś jest zalogowany to druga osoba nie może się zalogować na to samo konto, ale to trzeba by przetestować czy rzeczywiście dwie osoby nie mogą się zalogować na to samo konto z różnych komputerów (z różnych ip). Nawet jak będzie istniała jakaś groźba bana (trzeba przeczytać regulamin użytkowania LP) to zawsze można powiedzieć, że ktoś wchodził na twoje konto bez twojej wiedzy i obiecujesz zmienić hasło :D :wink:

masz racje ..też jestem co do tego przekonany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak? przeciezna LP powinnybyc wszystkie mecze ? czyz nie ?

Ogladam tip off na League Pass i gneralnie chodzi bardzo dobrze tylko denerwuje mnie jedna rzecz: zamiast czarnych paskow na gorze i na dole mam ... białe - troche to psuje caly efekt ... kiedys mialem podobny problem tyle ze po przejsciu na full screen mialem caly bialy ekran i pomoglo wylaczenie opcji "przyspieszenie sprzetowe" ale tym razem tonie pomaga - nie spodziewam sie ze znajde tutaj odpowiedz bo to nie forum komputerowe ale czy macie moze podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.