Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodzi tylko mialem problem z przegladarka, bo co chwile mi sie pokazywala awaria wtyczki adobe flash. Jebany Firefox.

 

Ja mam pytanie czy wykupienie na miesiac mozna zrobic w kazdej chwili sezonu? bo rs to chyba wykupie na jakis miesiac albo dwa zeby zaoszczedzic na playoffy, gdzie bedzie wiecej do ogladania

 

@rks13rks

Musisz sie zarejstrowac. Podac login i haslo. Potem sie logujesz, akceptujesz jakis regulamin, wciskasz launch league pass i jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiesz angielski czy oczekujesz aż ktoś Ci to przetłumaczy ?

 

po co zamawiasz cały czas coś co już zamówiłeś ?

 

po wejściu na ilp.nba.com kliknij od razu w SIGN IN NOW

za

lo

gu

j

sie

 

i bedziesz mial napisane na wielkim niebieskim buttonie lancz lig pes (o ile samo nie wyskoczy)

 

wiem wiem, instrukcja wymagała kilka skomplikowanych operacji ale chyba daliśmy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Validation Error:

You already have a subscription to this package. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

 

cos takiego mi wyskakuje

 

nie mam nic takiego jak "launch league pass"

Bo Ty po prostu próbujesz się ponownie subskrybować,co widać jest sprzeczne z ich regulaminem.Jeśli już się zarejstrowałeś to nad pkt 4 CONFIRMATION masz opcje sign in now.Kliknij w to zaloguj się i dalej powinieneś mieć to launche lp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie z tym paypalem. W sumie to potrzebny mi ten paypal tylko by raz w roku przelac kasę na konto wujka sterna i ni cholery nie pamietam jak to zrobiłem w roku poprzednim, pewnie mi ktoś powiedział, a teraz ten ktoś już nie chce :wink:

problem w tym, że na ten sezon chyba nie ma opcji płacenia przez paypal (przynajmniej w tej chwili) jedyna możliwość to karta kredytowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie,że w tyrbie pełnoekranowym znika jakakolwiek możliwość działania i żeby cokolwiek zrobić trzeba minimalizować? Poza tym kiedy wrócimy z trybu Full Screen jedyne co można to przesunać akcję na pasku czasu. Regulacja głośności, pause czy tym podobne pierdoły wyparowują.Jako że opcja darmowa wygląda jak Premium(możliwość oglądania kilku spotkań w jednym czasie) na mój gust nawigacja w ILP w tym roku to niezły shit.Jeszcze te daremne oznaczenia (w spotkaniach oglądanych z odtworzenia) na pasku czasu,kto kiedy zrobił wsad a kto rzucił lay-upa i inne niepotrzebne informacje.Pozostaje mieć nadzieje,że płatna wersja będzie odrobine bardziej dopracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie,że w tyrbie pełnoekranowym znika jakakolwiek możliwość działania i żeby cokolwiek zrobić trzeba minimalizować?

Tak

 

Poza tym kiedy wrócimy z trybu Full Screen jedyne co można to przesunać akcję na pasku czasu. Regulacja głośności, pause czy tym podobne pierdoły wyparowują.

 

Nie za każdym razem, ale zdarzyło mi się.

 

Ogólnie wkurzająca sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.