Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O ile wiem jest możliwość zrobienia wałka na ILP. Jest możliwość obejrzenia meczy zblokowanych o ile znamy link do tego meczu... z racji ze mamy aktywne konto wystarczy wkleić ten z transmisja i oglądasz. Z tym, że... zgodnie z moja obecną wiedzą można to tylko zrobić kiedy mamy kod transmisji z dnia czyli np. https://shop.ilp.nba.com//video/Channel ... id=9198&c= cztery ost cyferki odpowiadają za transmisje, są oznaczeniem kanałów. I tak kod można poznać wklikując sie na dowolną dostępną transmisje live, przestawiając ost cyfrę w górę lub w dół szukamy kanał który nadaje zablokowany mecz. PROSTE! Wiec jak np. nadają w dniu 2 mecze z czego jeden(koniecznie wcześniejszy) jest live to ten drugi zablokowany można luknąć stosując przepis wyżej.

 

Co zrobić kiedy w dniu jest jeden mecz i jest on zablokowany? :roll:

 

nie wiem! I tu prośba o działanie... otóż ILP to rzecz międzynarodowa. U nas nie nadają ale np nadają go w Czechach albo w Wielkiej Brytanii- gdyby tak istniał gdzieś w sieci czat lub forum na którym można by dostać link z GB lub z innego miejsca gdzie ILP nadaje... linki wszędzie są takie same nie ma blokady transmisji jest tylko blokada okna na ILP i jak wkleisz odp link to mecz obejrzysz również na ILP. Więc zepnijcie dupki i poszukajcie gdzieś takiego miejsca gdzie ludzie się wymieniają linkiem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić kiedy w dniu jest jeden mecz i jest on zablokowany? :roll:

To samo, co normalnie. Kombinujesz z parametrem id w adresie.

 

Ew. używasz hotspot shielda/ultrasurfa. Ja preferuje (a raczej preferowałem, kiedy jeszcze miałem ILP) szukanie odpowiedniego adresu, bo proxy nigdy nie sa pewne a poza tym hotspot shield wyswietla pelno gowien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ten Larry King ma byc nadany z tego co zrozumialem 1 lipca

do teog sa wypowiedzi Larryego Kinga o samym Lebronie i nic nowego nie mowi, te same teksty jakby kazdy byl zaprogramowany i kazdemu kazano co ma o Lebronie mowic ze super dojrzaly elokwentny i super czlowiek, zero wad, krysztalowy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Larry King tak zarabia na zycie to kazdy moze tak zarabiac na zycie, zgrzybialy k**** dziad zadajacy nudne pytania

Lebron ''stay Humble'' James - matka w wieku 16 lat wychowala go na idealnie ulozonego, o ojca nigdy nie pytal bo nie bylo potrzeby, zreszta ojciec albo w pierdlu pewnie siedzi albo go sprzatneli ludzie Lebrona

wow ilosc bullshitu i ilosc zabiegow Prowskich to tu jest na k**** najwyzszym poziomie podobnie jak reklamy Nike

skoro taki on normalny to skad te tatuaze ?

powiedzcie mi jaka jest osobowosc Jamesa ? fani ? zrzucice swoje opinie ? kim on k**** jest i co my o nim wiemy , k**** krysztal clear

gosc jest na takiej pozycji ze gdzie nie pojdzie to media, Nike i ludzie wokol niego zgromadzeni zrobia taki zamet i wypierdola tyle argumentow ze nie ma huja by zostal zlinczowany, tak wiec Lebron rob co chcesz, baw sie dobrze, gdziekolwiek nie pojdziesz bedziesz wygrany i nikt na ciebie nie napluje

 

na dzien dzisiejszy jedyny powod dla ktorego James nie opuszcza Cleveland to taki ze ludzie maja na jego temat mnostwo historyjek i zeby darowac sobie pranie i medialny lincz to zostanie w Cavs - innych argumentowe ''za''to ja nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

The Heat will open their regular season on Oct. 26 in Boston against the Celtics, sources tell the Boston Globe.

 

Of course, the game will be nationally televised on TNT and will have a circus-like atmosphere as "Big 3s" collide. The Heat figure to be on ESPN, TNT and ABC 34 times this season -- the maximum allowed by the league.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam pare pytań związanych z Ilp .. będę wdzięczny za udzielenie informacji bo mało o tym wiem... jestem fanem Nba od zawsze,mam Canal + w domu ale oglądanie po dwa mecze w tygodniu mnie nie zadowala..dowiedziałem się że istnieje coś takiego jak Ilp.. . interesuje mnie ten pakiet Rookie Package za 49.95 dolara .. i mam takie pytanka .. 1 ) czy jak wykupie ten pakiet za 49.95 to on jest na cały rok czy na miesiąc ? 2 ) czym różni się ten pakiet od tego wyższego ? 3 ) jest tam napisane "Every 2010 NBA Playoffs and Finals Game Live",czyli to oznacza że zarówno sezon zasadniczy jak i playoffy będę mógł bez problemu oglądać tak ? 4 ) jaka jest jakość i szybkość przekazu (zaznaczam że mam internet 25mega i komputer 3.0 procesor) ..5 ) czy nie ma w tym jakiś haczyków ,że np.jeszcze coś trzeba dokupywać np żeby oglądać finały czy coś takiego .. z góry dziękuje za informacje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.