Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu próbowałem daily pass i pamiętam, że wyszło mi co najmniej kilkanaście złotych.

 

 

Teoretycznie tak ale ta * to indeks który powinien się pojawić gdzieś wyżej. Poza tym wczorajszy mecz leciał na C+, a mimo to można było go oglądać zarówno "na żywo" jak i powtórkę.

 

Może i powinien, ale na odblokowanie play-off bym nie liczył. Ja na wczorajszy mecz miałem blackout, choć leciał zdaje się też na kanale Lakers. Nie jestem przekonany, czy w finałach będzie się to dało tak obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@blunted jeżeli zamierzam oglądać większość meczy na żywo to można sobie odpuścić ILP[ chyba, że kasa nie gra roli] Na Veetle puszczają mecze live w jakości HD[wygląda to tak samo jak ILP w HD]. Osobiście przeżyłem szok, jak to zobaczyłem

Jasne a świnie latają. Wczoraj oglądałem pixeloze ale zawodników rozpoznawałem oczami wyobraźni :D

 

Jak faktycznie tak jest do daj namiary na takie linki plz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy. W nocy jest czasem lepiej a czasem gorzej niż we wczesnych meczach.

Na stronie veetle pisze, ze wszystko zależy od kompa i neta gościa ktory udostępnia. Więc loteria. Wczorej mecze oglądałem na innych linkach bo Veetle się przycinał co 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy. W nocy jest czasem lepiej a czasem gorzej niż we wczesnych meczach.

Na stronie veetle pisze, ze wszystko zależy od kompa i neta gościa ktory udostępnia. Więc loteria. Wczorej mecze oglądałem na innych linkach bo Veetle się przycinał co 10 sekund.

Vettle jest dobre, ale niestety inconsistent. Myślę że zależy od ilości ludzi którzy oglądają (Lakers czy Cavs to na vettle masakra) i od streamującego. Mam neta z neo 2MB/s. W regularze na vettle śmigało mi wszystko. W playoffs ciężko coś obejrzeć nawet w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwne. Oglądałem na Veetle 6 meczów[nie było tylko hawks i dziś nie dotrwałem do Suns] http://www.veetle.com/ i nie miałem najmniejszych problemów[przycięło mi chyba 2 razy na mecz], wszystko w HD. Kanał nazywał się PlayoffsNBA HD. Niektóre mecze na ILP HD wyglądały gorzej^^. Ogólnie byłem ogromnie zaskoczony taką jakością. Nie wiem czy wy może oglądaliście na innych kanałach veetle czy może faktycznie zależy to od prędkości netu, ale ja oglądałem bez problemów w jakości HD zarówno cavsów pierwszego dnia czy wczoraj Lakersów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

 

Czy ktoś oglądał już play offy na ILP? Jakie wrażenia? Mam zamiar sobie wykupić bo innej opcji oglądania nie mam. Mój net to 8 mb/s w Vectrze. Proszę o info czy w ogóle warto się w to bawić.

 

pozdro.

 

Myślę, że na same play-offy się nie opłaca, biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie nie obejrzysz finałów. Przy obecnym dostępie meczów na żywo (stramy), jak i z odtworzenia (torrenty), ilp jest raczej kwestią wygody, a i tak bywa zawodne. Ja sobie wykupiłem na cały sezon i play-offy jednocześnie, przy czym mam też c+ i jestem zadowolony, choć zdarza się, że mecz jest niedostępny, lub np. bez głosu. Jeśli to nie jest dla ciebie duży wydatek, to jasne, możesz sobie kupić, spróbować, przetestować przed następnym sezonem, neta masz dobrego, choć upewnij się jeszcze, że spełniasz wymagania związane ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.