Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

To ILP to jest niezle gowno... Mecze od polowy tak jak wspominane wczesniej Cavs - i dzisiaj Dallas - GS .. a LA - SA nawet sie nie laduje a jak sie zaladowalo nie ma dzwieku :lol:

Poszukaj po kanałach gdzieś początek powienien być. Już tak miałem i znalazłem końcówkę meczu które nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten temat byl juz poruszany ale dzisiaj na atdhe było duzo meczy ( chyba nawet wszytskie ) w naprawde super jakosci . Problem w tym ze pochodzilo chwile i obraz znikał . Nie wiem czy to wina mojego neta ( netia 1 mb/s ) bo zanim obraz znikał kilka razy sie przycinało czy poprostu to jest jakas wersja trialowa ? oglada ktos to normalnie ?

Doszedłem do wniosku ze ktos to poprostu uploaduje z LPB ale moge sie mylic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jak obejrzec ASG na ILP? Mam ILP ale mecze leca na C+. Prosze o priva lub niech ktos napisze tutaj jak to ominac. Wykupilem ILP a teraz nie moge najlepszych meczow ogladac bo te akurat C+ wykupilo... tragedia jakas. Wszystkie niedzielne wieczorem, spotkania najlepszych druzyn. Co chce obejerzec jakis ciekawszy mecz LAL lub Orlando to sie nie da. A teraz ASG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której dokładnie zaczynają się dzisiejsze konkursy? Będą na Canale+?

Nie chcę być złośliwy, rozumiem że ktoś czasem czegoś potrzebuje (samemu zdarza mi się prosić na forach o jakieś info) ale nosz ku***a mać, nie masz internetu? Google Ci zablokowali? Nie słyszałeś o czymś takim jak program tv?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Canal+ już nie ma kogo zapraszać do studia na przedmeczowe pogawedki ? Jakie oni bzdury gadają i nudzą :?

 

Przy okazji zobaczyłem skróty meczu debiutantów i mam nadzieję, że zaangażowanie jutrzejszych gwiazd będzie 1000 razy większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Canal+ już nie ma kogo zapraszać do studia na przedmeczowe pogawedki ? Jakie oni bzdury gadają i nudzą :?

 

Przy okazji zobaczyłem skróty meczu debiutantów i mam nadzieję, że zaangażowanie jutrzejszych gwiazd będzie 1000 razy większe.

Właśnie miałem pisać, co to za goście w studio :lol: słuchać się ich nie da... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie do ludzi posiadających ILP. Nie wiecie może czy league pass obejmuje tegoroczne playoffy?

Nie.

 

Jeżeli już coś, to będzie to osobna usługa do wykupienia przed rozpoczęciem PO, ale biorąc pod uwagę fakt jak ILP działało podczas PO rok temu, to odradzam zakup, chyba że od tamtego czasu coś się zmieni na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Jeżeli już coś, to będzie to osobna usługa do wykupienia przed rozpoczęciem PO, ale biorąc pod uwagę fakt jak ILP działało podczas PO rok temu, to odradzam zakup, chyba że od tamtego czasu coś się zmieni na lepsze.

mógłbyś rozwinąć bo się zastanawiam nad zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie tego, że działało fatalnie?

 

Oglądanie meczy rok temu to była mordęga podczas PO - obiecali HD, a jakość HD była gorsza niż zwykła jakość podczas regulara, a jakość SD, to była na poziomie justin.tv itp. Poza tym cieło tak, że nie dało się oglądać, czy to HD, czy SD. Neta i lapka miałem eleganckiego, zresztą nie tylko ja narzekałem, bo czytałem masę krytycznych komentarzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.