Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

zwyczajnie. HD to to na 100% nie jest.

 

Jesli myślałeś, że jest to poczytaj co to HD

To w takim razie jak chciałeś mieć na HD na League Pass? Wiem, że faktycznie HD to to nie jest.
nie wiem, nie oglądałem w tym sezonie ILP, a jak oglądałem kiedyś (jeszcze w WMP) to HD nie było. Tak czy tak standard HD coś oznacza, więc jeśli to co oglądałem dzisiaj to było HD to bieda straszna i aż się boję jak wygląda wersja LD ;]
Materiały w Daily Archive są beznadziejne, więc sie nie sugeruj. Ale jak w nocy oglądałem dzisiaj Wiz-Orl to mogłem niemal rozpoznać grupe krwi Randy Foye'a, choć rozdzielczości nie znam i nie wiem czy to było prawdziwe HD. Zresztą wszystko jest milion razy lepsze od sopcastów czy innych adthów.

 

Swoją drogą, hd chodzi często lepiej niż standard, jak sie ma dobrego neta. Większość streamingu live leci przez p2p, niestety... więc często sie tnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak te całe HD na ILP to tak trochę naciągane. Niektórym meczykom naprawdę niewiele brakuje do jakości HD natomiast czasami się zdarza, że to takie troszkę lepsze sd w panoramie. Osobiście jestem zadowolony z zakupy HD, ładnie to wygląda na 22 calowym monitorze.

 

Natomiast niedzielenie się linkami, czy sposobami ominięcia haseł ILP uważam za 'polską mentalność'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z jakości ILPBB, chociaż w okresie jak oglądałem nocami, to w 100% działał 1 na 4 mecze, często się zawieszało itp. Co do Daily Archive, to uważam, że jest ok, może nie prawdziwe HD, ale ZDECYDOWANIE lepsza jakość niż na p2p itp.

Pozytywnie natomiast oceniam pomoc techniczną na ILPBB, 2 razy rozmawiałem i nigdy nie czekałem dłużej niż 5 minut na konsultanta online. Duży +.

Ktoś kiedyś pytał, jak oglądać mecze, niedostępne na ILPBB z powodu transmisji w C+, ja dzisiaj oglądałem ATL&ORL z Daily Archive, przy pomocy Hotspot Shield (darmowy i działa). Nie wyjaśniam co to jest, bo każdy potrafi użyć gogla.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie oglądałem w tym sezonie ILP, a jak oglądałem kiedyś (jeszcze w WMP) to HD nie było. Tak czy tak standard HD coś oznacza, więc jeśli to co oglądałem dzisiaj to było HD to bieda straszna i aż się boję jak wygląda wersja LD ;]

Materiały w Daily Archive są beznadziejne, więc sie nie sugeruj. Ale jak w nocy oglądałem dzisiaj Wiz-Orl to mogłem niemal rozpoznać grupe krwi Randy Foye'a, choć rozdzielczości nie znam i nie wiem czy to było prawdziwe HD. Zresztą wszystko jest milion razy lepsze od sopcastów czy innych adthów.

 

Swoją drogą, hd chodzi często lepiej niż standard, jak sie ma dobrego neta. Większość streamingu live leci przez p2p, niestety... więc często sie tnie.

oglądałem i o ile HD to to nie jest (na moich 1680x1050 wygląda jak dvd rip) to i tak bardzo fajna jakość, nie przymierzając lepsza niż często mecze ściągane z torenta/rapidów.

 

Ale gdybym miał za to zapłacić chociaż złotówkę to bym się zdrowo wku**ił :evil:

nie dość, że zamula na maxa procka (dwurdzeniówkę C2D 2.4 :shock: ) to obraz potrafi się spowolnić (np. przez pojawiające się menu albo z innego powodu) i nawet jak wróci do normalnej prędkości to już nie scali się z dźwiękiem tylko pozostanie przesunięty :lol: wiele jeszcze nie widziałem, ale na pierwszy rzut oka to totalna amatorka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierzam to o zamulaniu przy otwieraniu innych okienek (a raz nawet muliło przy odświeżaniu boxscore na nba.com :P), przy czym u mnie jest jeszcze o tyle zabawnie że potem mecz "nadgania" do sytuacji LIVE w trybie FF :mrgreen:

no właśnie to powinien być standard, ja za to słuchałem momentami transmisji jak w radio, a obok oglądałem mecz z delikatnym poślizgiem. Nie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał sprawdzić na moim lapku ale zwykłe ILP (nie w jakości 'HD") chodzi u mnie bardzo dobrze niemalże od początku sezonu. Obraz i dźwięk nie uciekają. Aż nie chce mi się wierzyć, że może się wieszać na 2.4GHz C2D ale sprawdzę ten 1 dniowy pakiet "HD" i dam znać. Oby moje łącze (2Mbit) wyrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mi dobrze chodzi z dnia poprzedniego ale na żywo jest koszmarnie i HD i SD.

Komp na pewno nie jest problemem, nie będę się rozwijał nad specyfikacjami, ale na 100 z nim jest wszystko ok.

Pytanie jakiego do tego trzeba neta. Ja mam stabilne ale dosyć wolne, stare łącze Netii 1mb.

Umowa się kończy i biorę 6, może będzie poprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mi dobrze chodzi z dnia poprzedniego ale na żywo jest koszmarnie i HD i SD.

Komp na pewno nie jest problemem, nie będę się rozwijał nad specyfikacjami, ale na 100 z nim jest wszystko ok.

Pytanie jakiego do tego trzeba neta. Ja mam stabilne ale dosyć wolne, stare łącze Netii 1mb.

Umowa się kończy i biorę 6, może będzie poprawa...

To już masz odpowiedź.

 

Netia, ja niedawno podpisałem z nimi umowę i... jest źle. Także nikomu na pewno nie polecam tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam phenoma 9550 i nie miałem problemów z niezsynchronizowanym obrazem podczas transmisji live, mimo, że czasem przeglądam neta podczas timeoutów. Natomiast jedno, co mnie totalnie wkurwia, to kilkusekundowe wyprzedzenie dźwięku w niektórych classic games, co sprawia, że są one niemożliwe do oglądania. Chciałem sobie przeżyć emocje w g6 Bulls-Celtics, a tu dupa... Inna sprawa to przycinanie sie live i czasem powtórek spowodowane brakiem potrzebnego transferu. Np. próbuje sobie oglądać teraz orl-sac i mam transfer w granicach 50-100 kb/s większość czasu. Rano jakoś lepiej chodziło.

 

Baj De Łej net 2mb starcza na 100% do ILP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji w pakiecie SD można oglądać starsze mecze niż 24 h. Analogicznie do omijania blockoutów.

 

Info nie jest potwierdzone bo nie sprawdzalem każdego meczu ale przez przypadek weszlem na parę meczy.

 

Jak komuś się chce to niech sprawdzi. Ale na 1 rzut okiem wyglada na to że się da. Chyba że akurat weszlem przy zmianie 24/25 i nie zdążyli jeszcze poblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.