Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

stary wyluzuj, myślisz że Stern naśle policję na tysiące ludzi na całym świecie? ;) 2 lata temu miliony ludzi oglądało nielegalnie LP ( ach te linki boss streamos aktywne tylko przez pierwszych parę minut, fajnie było :D) kiedy nie było ono we flashu tylko przez WMP i jakoś nikogo z tego powodu nie zamknięto, tylko właśnie zmieniono system i teraz będzie tak samo. Po sezonie albo może nawet wcześniej zlikwidują tę 'furtkę' i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytlumaczcie mi. na ilp leca wszyskie mecze lakers tylko nie te, ktore sa na polskich stacjach? czy nie ma tez tych spotkan, ktore w usa sa na espn/tnt/abc a ktore nie leca w polskich stacjach?

 

dobra wlasnie pogadalem z ziomkiem przez czat.

powiedzial mi, ze nie zobacze w ilp tylko tych spokan, kore sa w naszej tv(c+,orange), czyli jezeli wykupie ilp, majac c+ i os, obejrze wszystkie mecze lakers do konca sezonu. hm...

100zl za miesiac... hm.........

to nie jest zla opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytlumaczcie mi. na ilp leca wszyskie mecze lakers tylko nie te, ktore sa na polskich stacjach? czy nie ma tez tych spotkan, ktore w usa sa na espn/tnt/abc a ktore nie leca w polskich stacjach?

Na ILP lecą wszystkie mecze Lakers, które nie są transmitowane przez polskie stacje. Niezależnie czy jest to lokalna TV czy TNT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2

ja mam wrecz odwrotnie.

te mecze lakers na korych chcialbym sie skupic (orl,c's, cavs,sas id) leca na espn/tnt/nbc

17 z pozosalych 47 spotkan bedzie pokazywanych na tych stacjach, co oznacza, ze nie bedzie ich na lp.

zatem bez sensu jest dla mnie lp.

przekatuje na atdhe choc zdaje sobie sprawe z ego, ze jakosc nie ta sama a i za czesto sie zdarza, ze meczu nie ma...

na ILP (w Polsce dostępna jest tylko wersja International LP) zablokowane są tylko mecze transmitowane w polskiej TV, a więc w C+ lub Orange Sport.

 

Także nie miałbyś tak źle :wink:

 

Chicken, bardzo Ci morale podskoczyło, że napisałeś o czyms takim publicznie na największym polskim forum o NBA???

Żałosne :cry:

a wszystko zaczęło się od Twojego podpisu, więc siebie mógłbyś podsumować tak samo.

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytlumaczcie mi. na ilp leca wszyskie mecze lakers tylko nie te, ktore sa na polskich stacjach? czy nie ma tez tych spotkan, ktore w usa sa na espn/tnt/abc a ktore nie leca w polskich stacjach?

Na ILP lecą wszystkie mecze Lakers, które nie są transmitowane przez polskie stacje. Niezależnie czy jest to lokalna TV czy TNT.

Używając Hotspot Shield można oglądać wszystko.

 

Apeluję do Moderatorów o usunięcie info o ILPBB (ostatnie posty - zwłaszcza ten z linkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie już z tego takiej niesamowitej tajemnicy, temat jest dość znany w internecie więc jakiejś super imponującej liczby osób nie oświecicie (ale mnie tak :D)

 

 

 

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php ... er=3586351

http://www.forum.bukmacherskie.com/f17/ ... 0-204.html

http://forum.fcbarca.com/viewtopic.php?p=279753

http://www.typy-sportowe.com/viewtopic.php?p=58960

 

to tylko kilka przykładów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.