Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no to kozacko...pytam sie, kiedy qrwa dozyjemy czasow, w ktorych bedziemy mogli za rozsadna cene w rozsadnej rozdzielczosci w tv ogladac wszystkie mecze swojej ulubionej ekipy. komentarz moze byc nawet wegierski.

Odpowiedź jest prosta NIGDY. Nawet w USA są problemy. Nie ma szans na obejrzenie wszystkim meczy jednej ekipy.

Np. kibicujesz Magic mieszkasz np. w Orlando :) są dwa programy gdzie lecą mecze Orlando. Pewnie za oby dwa musisz zapłacić i pewnie to jeszcze konkrencja i kupujesz tak jakby pakiet Canal+ i cyfrowy Polsat.

 

Oki to mówisz wykupie sobie LP ale nie mo są blokowane mecze te które są na 2 w/w pakietach i w ogolnoUSowekij TV. Aha i jak mecz leci w tv ogólnoUSowskiej to na tych 2 pakietach nie lecą te mecze. Więc nawet ludzie w USA którzy mieszkają w Orlando nie mają tak łatwo obejrzeć wszystkie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciałbym tylko tak jak teraz mają w Reichu, jeden mecz na żywo codziennie w 16:9, już nawet kij z HD, żeby chociaż panoramiczny obraz, a nie średniowiecze serwowane nam przez Canal+ w 4:3 z fantastycznym komentarzem na poziomie podłogi.

 

Generalanie, to ja bym już nawet Canal+ dał spokój jakby pozwolili wybierać komentarz, bo tego co te tumoki tam opowiadają, to się słuchać nie da, wszyscy bez wyjątku tak poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciałbym tylko tak jak teraz mają w Reichu, jeden mecz na żywo codziennie w 16:9, już nawet kij z HD, żeby chociaż panoramiczny obraz, a nie średniowiecze serwowane nam przez Canal+ w 4:3 z fantastycznym komentarzem na poziomie podłogi.

 

Generalanie, to ja bym już nawet Canal+ dał spokój jakby pozwolili wybierać komentarz, bo tego co te tumoki tam opowiadają, to się słuchać nie da, wszyscy bez wyjątku tak poza tym.

Dokładnie, wypominamy czasami bzdurne zdania amerykańskim komentatorom, ale Michałowicz praktycznie w co drugim zdaniu wygaduje tego typu, często dużo gorsze, głupoty. Dawać Szaranowicza, przynajmniej jakieś emocje w jego komentarzu są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie narzekam. Obejrzałem 99% meczy bulls. Jeden z Nulgs nie bo LP było zjebane. Jak dla mnie jest ZAJEBISCIE. Jeszcze 4 -5 sezony temu kupowałem mecze kombinowałem jak obejrzeć 1/10 sezonu Chicago a teraz za grosze mam praktycznie wszystko. Dla mnie sytuacja bliska ideału.

Mam podobnie, ominąłem kilka spotkań Miami ale w porównaniu do tego co działo się w poprzednich sezonach... Do tego 1 dniowe archiwum. Dobry komentarz, jakość zadowalająca - nie trzeba zgadywać kto ma aktualnie piłkę w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrecz odwrotnie.

te mecze lakers na korych chcialbym sie skupic (orl,c's, cavs,sas id) leca na espn/tnt/nbc

17 z pozosalych 47 spotkan bedzie pokazywanych na tych stacjach, co oznacza, ze nie bedzie ich na lp.

zatem bez sensu jest dla mnie lp.

przekatuje na atdhe choc zdaje sobie sprawe z ego, ze jakosc nie ta sama a i za czesto sie zdarza, ze meczu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrecz odwrotnie.

te mecze lakers na korych chcialbym sie skupic (orl,c's, cavs,sas id) leca na espn/tnt/nbc

17 z pozosalych 47 spotkan bedzie pokazywanych na tych stacjach, co oznacza, ze nie bedzie ich na lp.

zatem bez sensu jest dla mnie lp.

przekatuje na atdhe choc zdaje sobie sprawe z ego, ze jakosc nie ta sama a i za czesto sie zdarza, ze meczu nie ma...

na ILP (w Polsce dostępna jest tylko wersja International LP) zablokowane są tylko mecze transmitowane w polskiej TV, a więc w C+ lub Orange Sport.

 

Także nie miałbyś tak źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w temacie, w sumie to nie mam konkretnej sprawy, ale zastanawiam się ilu z Was ogląda mecze przez ILPBB ? Niewątpliwie jest to najlepszy sposób oglądania, a nie jakieś rwbchannele.. :lol:

Ostatnio np. po rozmowie z obsługą techniczną online ILPBB zorientowałem się jak uruchamiać kanały w Daily Archive, dzięki czemu nie będę musiał wstawać w nocy, tylko spokojnie przy śniadanku następnego dnia można oglądać...

A Wy ? Ilu z Was ogląda "live", a ilu z odtworzenia ?

Pozdrawiam gorąco i życzę niezapomnianych meczów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w temacie, w sumie to nie mam konkretnej sprawy, ale zastanawiam się ilu z Was ogląda mecze przez ILPBB ? Niewątpliwie jest to najlepszy sposób oglądania, a nie jakieś rwbchannele.. :lol:

Ostatnio np. po rozmowie z obsługą techniczną online ILPBB zorientowałem się jak uruchamiać kanały w Daily Archive, dzięki czemu nie będę musiał wstawać w nocy, tylko spokojnie przy śniadanku następnego dnia można oglądać...

A Wy ? Ilu z Was ogląda "live", a ilu z odtworzenia ?

Pozdrawiam gorąco i życzę niezapomnianych meczów :twisted:

BOT czy przedstawiciel handlowy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.